عمومیمدیریت کسب و کار

گن لاغری زنانه پادار

گن زنانه از آن دسته پوشاک‌های است که بانوان آمن را بیشتر با لباس های مجلسی می‌پوشند و به‌این‌دلیل که در زیر لباس قرار می‌گیرند در دسته و جود دارند. از گذشته در زندگی انسان ‌ها وجود داشته است، اولین علت استفاده از آن دلایل و مسائل پزشکی بوده است. البته تاثیر بسیار زیاد و مفیدی نیز در بهبود و ترمیم زخم ‌ها دارد. به طور معمول این پوشش دارای جنس اسپاندکس و لاکرا است. زمانی که فرد گن زنانه را به تن می کند، حالتی کشی و مستحکم دارند و به بدن فشار وارد می کنند. در حقیقت تمام برجستگی ها و تجمع چربی در محیطی خاص از بدن را تا حد بسیار زیادی پوشش می دهد و استایلی شیک و زیبا را نمایان می کند.

گن لاغری زنانه پادار

انواع گن زنانه

 • گن لاغری زنانه : گن لاغری در مجالس برای کم نشان دادن سایز در لباس ایده ‌آل و تغییری زیبا مورد استفاده قرار می ‌گیرد.
 • گن جراحی : این مدل گن بعد از جراحی‌ هایی مانند لیپوساکشن و … مورد استفاده قرار می گیرد و صد در صد فشار مناسب را در بخش های جراحی شده اعمال می کند.
 • گن بارداری : این مدل گن برای بانوان بعد از ماه چهارم به کار می رود که افزون بر حفاظت از نواحی لگن، موجب کاهش درد لگن و کمر و همچنین درد‌های حین بارداری می شود و از ترک خوردگی شکم پس از زایمان جلوگیری می ‌نماید.
 • گن سوختگی : این مدل گن در بیمارهایی که دچار سوختگی‌ های شدید درجه دو یا سه شده اند، می تواند در فرم‌ گرفتن بهتر پوست و اندام تاثیرگذار باشد.

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات  ویژگی یک گن پسندیده طراحی آناتومیک، طراحی زیبا و شیک، الیافی با توانایی عبور و مرور هوا و رطوبت، مواد گیاهی و معدنی اضافه شده به الیاف، نرمی و مدت زمان عمر آن است. خرید گن لاغری به عنوان یک انتخاب هوشمندانه برای افرادی که به دنبال تقویت و ارتقاء ورزش‌های خود هستند، پیشنهاد می‌شود . این پوشش نمی ‌تواند موجب چربی سوزی یا کاهش وزن در زمانی مشخص شود. همچنین این گن ها فقط جهت خوش فرم کردن بدن و استایل به کار می‌ روند.

گن زنانه فرم دهنده سینه

گن زنانه فرم دهنده سینه، با مدل سازی مناسب فرم سینه ها، خیلی زود آن ها را به شکلی جذاب فرم می دهد. این محصول فوق العاده سبب فرم دهی و لیفت سینه های افتاده می شود. همچنین گن فرم دهنده سینه، تا دو سایز حجم سینه را افزایش می دهد. برای تمامی سایزهای مختلف این گن قابل استفاده است. گن با وارد کردن فشار لازم به شکم باعث کاهش میل به خوردن می ‌شود و سبب جلوگیری از بیش از حد خوردن نیز می شود، اما لاغر نمی ‌کند. گن ها در کاهش وزن موثر هستند و از نظر علمی الگو و عملکرد مناسبی دارند و می توانند تا حدی وزن را کاهش دهند.

گن شورتی زنانه

گن شورتی مدلی خاص از شورت است که افزون بر اینکه نقش لباس زیر را ایفا می ‌کند؛ در ناحیه کمر دارای کمربندی بلند است که کاملا روی شکم و پهلو‌ها را می پوشاند. این گن بلند که به شورت متصل است به طور معمول سفت، محکم و کشسانی است. این گن نیز مدلی از گن لاغری زنانه است که به جمع کردن شکم و پهلوها کمک می‌ کند. همچنین می ‌توان با پوشیدن این لباس زیر، اندام فوق العاده و خوش‌ فرمی را به دلیل لاغر نشان دادن بدن در نواحی شکم و پهلو به دست آورد.

انواع گن زنانه

 • گن شکم و پهلو : این نوع گن رایج ترین مدل گن است که برای لاغری شکم و پهلو، آن ‌ها را کاملا فشرده می ‌کند و اندامی جذاب همانند ساعت شنی برای فرد به وجود می‌ آورد. به همین دلیل به آن گن ساعت شنی نیز گفته می‌ شود.
 • گن زنانه یکسره : گن یکسره دارای یک سوتین است و در دو حالت بند قابل تنظیم و بند دار طراحی می‌ شود. این گن تمام شکم، سینه، پهلو و باسن را پوشش می دهد و اندام ساعت شنی را برای فرد ایجاد می کند.
 • گن زنانه پادار : گن پادار به شکل شلوارکی تا زانو و به شکل شلوارک تنها یا به صورت یکسره عرضه می ‌شود. وظیفه ی قسمت بلند شلوارک، فشرده کردن و لاغر نشان دادن ران پا است.
 • گن بازو : این محصول به شکل نیم تنه طراحی می ‌شود و بازوها را به صورت کامل می پوشاند.
 • شورت گنی : استفاده از شورت گنی برای جمع کردن شکم و پهلو بسیار رایج است. این محصول همانند شورت کشی است و کاملا معمولی و ساده پوشیده می‌ شود و در انواع دیگر به وسیله مجموعه ‎‌ای از قزن‌ ها بسته می ‌شود. به طور کلی گن ‌های شورتی دارای دو مدل هستند. گن‌ های شورتی اسلیپ و گن‌ های شورتی پادار.
  • گن شورتی اسلیپ : همانطور که از اسم این گن پیداست، دارای یک شورت اسلیپ است. در این مدل ران‌ ها تنفس راحت و آزادی دارند و کمر شورت کاملا بلند است همچنین با جنس محکمی که دارد شکم را به خوبی می پوشاند.
  • گن شورتی پادار : گن پادار افزون بر داشتن گن در ناحیه کمر و شکم به طور معمول بخشی از ران را نیز می پوشاند و حتی امکان دارد در ناحیه ران برای برجسته تر نمایان کردن این بخش، از پروتز‌هایی در آن به کار رفته باشد. در بعضی از مدل‌ ها ناحیه ران نیز حالتی کششی و سفت دارد و ران ‌ها را فشرده می ‌کند.

روش پوشیدن گن شورتی

اکثر گن‌ های شورتی دارای قابلیت کشسانی هستند و همانند یک شورت عادی پوشیده می ‌شوند. بعضی از مدل های آن در ناحیه شکم دارای تعدادی گیره یا قزن هستند که باید بعد از پوشیدن، آن ‌ها را بر اساس میزان فشردگی دلخواه در ناحیه شکم؛ انواع گن لاغری زنانه در بازار به دلیل متنوع بودن اندازه‌ها و اشکال، به همه اندازه‌ها و شکل‌های بدنی ارائه می‌شوند . روی ردیف مناسب بست. اکثر گن‌ های شورتی هیچ درزی ندارند و به هیچ عنوان ناراحتی ای را برای بدن به وجود نمی آورند. این گن ‌ها در ناحیه کمر به مقدار کافی محکم هستند در همین جهت برای طولانی مدت روی کمر ثابت و بی حرکت می ‌مانند و مشکلاتی همچون پایین آمدن یا چرخیدن را برای فرد ایجاد نمی ‌کنند.

کاربرد گن شورتی

این مدل گن دارای کاربردهای بسیار زیادی است و می‌ تواند برای تمامی بانوان با هر رده ی سنی مورد استفاده قرار گیرد. از کاربردهای مهم و اصلی این مدل گن پنهان نمودن شکم و پهلو‌ها است. هر فرد با پوشیدن این گن زیر لباس خود به سادگی و بدون هیچ مشکلی می ‌تواند اشکال های اندام خود را بپوشاند و بسیار شیک و جذاب جلوه کند.

همچنین مدوام پوشیدن گن شورتی می‌ تواند مقداری باعث چربی سوزی و کاهش سایز شکم و پهلوها شود. از دیگر کاربردهای این لباس کمک به خوب شدن محل جراحی ‌های شکم است. خرید گن لاغری مردانه به عنوان یک ابزار موثر برای تحریک بهترین عملکرد عضلات بدن شناخته می‌شود .  استفاده از گن شورتی پس از زایمان می‌ تواند زمان مورد نیاز برای برگشت شکم به سایز قبلی را کاهش دهد. یکی دیگر از کاربردهای این گن ها کمک به نگه داشتن گرما در شکم و پهلوها است. افرادی که دارای درد‌هایی در قسمت کمر هستند، می ‌توانند با استفاده از این گن ها سبب تسکین درد خود شوند. عده زیادی از افراد علاقه دارند کمری ظریف و باریک و همچنین ران‌ ها و باسنی برجسته داشته باشند. در واقع شبیه به یک ساعت شنی باشند.

رنگ بندی گن زنانه

با این حال که اکثر افراد ترجیح می ‌دهند از رنگ ‌های همچون سفید، مشکی یا کرم این مدل لباس استفاده کنند، اما این لباس دارای تنوع رنگی است. هر فرد به‌ سادگی می ‌تواند رنگ مورد پسند خود را پیدا نموده و سفارش دهد. با استفاده از این مدل گن می ‌توان خود را به سادگی به فرم دلخواه در‌ آورد. یک گن شورتی باعث فشرده شدن شکم و پهلو‌ها می شود و در بعضی مدل‌ ها حاوی پدهایی در قسمت باسن و ران ‌ها هستند که به شکل کاملاً طبیعی این نواحی را برجسته ‌تر می ‌کند. همچنین در بعضی از مدل ها ناحیه باسن به شکلی طراحی شده است که باسن را رو به بالا نگه می ‌دارند. پوشیدن این گونه گن‌ها می ‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شود.

روش مراقبت از گن زنانه

بهتر است برای حفظ بیشترین کارایی و عملکرد از شستشوی ملایم ماشین لباسشویی و خشک کردن با حرارت پایین استفاده کرد. تعداد دفعاتی که هر فرد گن را می‌پوشد در طول عمر آن موثر است؛ اما توصیه می شود که هر سه ماه یکبار این لباس زیر را جایگزین کرد و همچنین بیشتر از 6 ماه نباید از لباس زیر استفاده کرد. در زمان ‌هایی که از گن استفاده نمی شود بهتر است آن را درون کاور گذاشته و در جایی خنک نگهداری شود که حالت ارتجاعی خود را به خوبی حفظ کند.

راز موفقیت و اثرگذاری گن لاغری زنانه آرتان در چیست؟ این موفقیت به 12 ناحیه از بدن برمی گردد که تأثیر زیادی در چاق بودن و چاق به نظر رسیدن دارند . گن لاغری آرتان به گونه ای طراحی شده است تا خط باسن را بالاتر نگه دارد ، چربی های قسمت پشت و دور شکم را محو می کند ، تا خط زیر سینه بالا می آید ، برآمدگی ها و اضافه وزنی که در نواحی ران جمع شده را با داشتن شلوارکی تا سر زانوها ، یک دست و صاف می کند و چربی ها و پوست های شل شده را با فشار به داخل می کشاند

آیا هیچ بند یا دگمه ای برای جلوگیری از پایین افتادن کش آن تعبیه شده است؟ ژل سیلیکونی مخصوصی که در قسمت لبه بالایی و همچنین لبه پایینی گن آرتان طراحی شده باعث می شود کخ به هیچ عنوان تا نخورده و نیز سر نمی خورد و لول نمی شود و مانند بافت خود گن نرم و ظریف بوده و مانند پوست دوم روی بدن می نشیند گن لاغری پادار آرتان می تواند همه نواحی چاق بدن را بپوشاند؟ بله، با پوشیدن گن لاغری زنانه پادار آرتان دور تادور بدن درست در نواحی که بیشترین تجمع چربی را شامل می شود ، تغییر اندازه داده و کوچک می شوند

با این کار از فشردن یک سری چربی از دور شکم و تجمع آنها در زیر سینه جلوگیری شده و بدن شکل یک دست و صاف به خود می گیرد . آیا با پوشیدن این گن تغییری در سایز بدن و لباس ها ایجاد می شود؟ به محض پوشیدن گن لاغری پادار زنانه آرتان طوری اضافه وزن نا موزون در بدنتان متناسب پخش می شود که سایز اندازه تان تغییر خواهد کرد البته دقت کنید که زمان شستشو با درجه 30 تا 40 درجه شسته شود – ولی بهتر است برای طول عمر بیشتر با دست بشویید آیا گن لاغری زنانه ارتان احساس خفگی و گرما ایجاد نمی کند؟ خیر، گن لاغری ارتان با بافت و الیاف ظریفی که دارد همانند پوست دوم بر روی بدنتان می نشیند و به شما احساس راحتی و اعتماد به نفس خواهد داد

البته به خانم هایی که حساس به فشار گن و یا سابقه عمل شکمی دارند توصیه می شود زمان انتخاب گن کمی سایز بزرگتر را انتخاب کرده تا مشکلی در زمان استفاده نداشته باشند در طول روز تا چند ساعت می توان آن را به تن داشت؟ این موضوع به نیاز شما برمی گردد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد . شما می توانید تمام روز گن لاغری را بپوشید و از نتیجه پوشیدن آن لذت ببرید و به رو خواهید شد که همین مسئله این امکان را به شما می دهد تا به راحتی محصول دلخواه خود را انتخاب و تهیه کنید. همچنین مدیسه اصالت و کیفیت تمامی کالاهای خود را تضمین می کند.

دکمه بازگشت به بالا