علمی و پزشکیمدیریت کسب و کار

لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج

قطعا تا الان درمورد محصولات لاغری دکتر بیز شنیده اید، و حالا میخواهید بدانید که ایا لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج امکان پذیر است؟

لاغری و کاهش وزن در حال حاضر دغدغه بسیاری از افراد است چرا که طبق امار رسمی تعداد کسانی که دچار چاقی و اضافه وزن میشوند هروز در حال افزایش است.

از این رو بعضی از افراد به سمت دارو ها و قرص های لاغری میروند که اصلا کار درستی نیست و فقط تنها چیزی که نسیب آنها میشود عوارض خطرناک است.

بهترین روش لاغری و کاهش وزن ورزش و تغذیه و در کنار آن گیاهان و مواد غذایی که باعث شود سوخت و ساز بدن شما بالا برود، و از همه مهم تر کاهش وزن برای شما داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم به صورت کامل در مورد لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری

در ایران فقط و فقط توسط کمپانی معتبر و معروف دکتر بیز تولید میشود و سعی کنید به هیچ عنوان سیر سیاه را در عطاری ها و غیره خرید نکنید چرا که محصولات فیک و تقبلی در بازار زیاد است، سیر سیاه را از دکتر بیز باید تهیه کنید که دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو است.

سیر سیاه در اصل همان سیر سفید است و طی یک فرایند پیچیده تبدیل به سیر سیاه میشود و خواص آن دو چندان میشود و همچنین تغییرات بسیار خوبی در رنگ و بو و همچنین طعم آن ایجاد میشود.

سیر سیاه همانطور که از اسم آن پیداست کاملا سفید است، و در خلاف سیر سفید بوی بدی ندارد و همچنین طعم بدی هم اصلا ندارد! طعم سیر سیاه کاملا ترش و ملس است و از خوردن آن لذت میبرید.

سیر سیاه دکتر بیز خواص بسیار خوبی برای سلامتی و افزایش سیستم ایمنی بدن دارد و از جمله لاغری که بسیار مفید است.

نحوه مصرف سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری

سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری بسیار مهم است که چه زمانی مصرف میکنید برای لاغری! سیر سیاه دکتر بیز را برای لاغری باید روزانه 2 حبه مصرف کنید.

یک حبه را هر روز صبح ناشتا مصرف کنید و یک حبه دیگر نیم ساعت قبل از شام باید مصرف کنید، سعی کنید سر ساعت مصرف کنید و هر روز مداوم مصرف کنید تا ماهانه بین 4 تا 7 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید.

در ادامه بیشتر در مورد لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج صحبت میکنیم.

سبوس برنج دکتر بیز برای لاغری

که تهیه شده از لایه دوم برنج یعنی همان سبوس آن است، تمامی خواص برنج در لایه دوم (سبوس) آن قرار دارد. سبوس برنج دکتر بیز خواص بسیار مهم و مفیدی برای بدن دارد که لازم است هرکسی حتما حتما از خواص آن استفاده کند.

سبوس برنج دکتر بیز برای یبوست، ریزش مو، و همچنین لاغری بسیار خواص مهمی دارد.

سبوس برنج دکتر بیز در کنار سیر سیاه دکتر بیز به کم شدن اشتها شما و لاغری شکم و پهلو بسیار کمک میکند که پیشنهاد میکنیم در کنار هم استفاده کنید تا بهترین نتایج را برای شما داشته باشد.

نحوه مصرف سبوس برنج دکتر بیز برای لاغری

لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج ممکن است و اصلا غیر ممکن نیست چرا که بسیاری از افراد با مصرف این محصولات و کنترل کردن تغذیه توانسته اند به لاغری و تناسب اندام برسند!

اما باید به نحوه مصرف و همچنین مصرف به موقع و سر ساعت توجه ویژه ای کنید.

طریقه مصرف سبوس برنج دکتر بیز برای لاغری بسیار مهم است، سبوس برنج دکتر بیز را برای لاغری بهتر است با ماست کم چرب ترکیب کنید!

سبوس برنج دکتر بیز را با هرچیزی میتوانید ترکیب کنید و میل کنید و این بستگی به ذائقه غذایی شما دارد. اما برای لاغری مهم است که با ماست کم چرب ترکیب شود و روزانه 2 بار مصرف شود.

روزانه 2 ساشه سبوس برنج دکتر بیز مصرف کنید، هر روز ظهر در کنار ناهار میتوانید یک ظرف ماست حاوی سبوس برنج دکتر بیز میل کنید و همچنین در کنار وعده شام، یک ظرف ماست که با سبوس برنج دکتر بیز ترکیب شده است را میل کنید.

حالا که با نحوه مصرف این محصولات اشنا شده اید برای لاغری باید بدانید که لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج اصلا یک رویا نیست، تمامی محصولات دکتر بیز اصلا نیاز به تبلیغ ندارد چرا که خود مردم تبلیغات آن را برعهده گرفته اند! محصولات دکتر بیز همگی گیاهی و طبیعی و همچنین بدون عوارض است.

اگر برای لاغری و کاهش وزن تصمیم گرفته اید همین الان شروع کنید و کافی است 40 روز اراده کنید، در ادامه توضیحاتی به شما میدهیم که در یک دوره لاغری 40 روزه بتوانید بین 7 تا 15 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید.

قهوه سوپریم گانودرما دکتر بیز برای لاغری

اسم را حتما شنیده اید، باید بدانید که قهوه سوپریم گانودرما برای سوخت و ساز بدن بسیار مفید است و همچنین برای لاغری بسیار مهم است که قهوه سوپریم هم استفاده شود.

قهوه سوپریم گانودرما را در پکیج لاغری خود قرار دهید و شاهد کاهش اشتها و لاغری شکم و رانها باشید. ترکیبات قهوه سوپریم شامل: جنسینگ، خرنوب، قارچ گانودرما لوسیدوم و قهوه عربیکا است که بسیار خواص خوبی برای لاغری دارد.

نحوه مصرف قهوه سوپریخم گانودرما برای لاغری چگونه است؟

نحوه مصرف قهوه سوپریم بدین صورت است که پس از مصرف سیر سیاه (ناشتا) 15 دقیقه بعد یک ساشه قهوه سوپریم مصرف کنید و بعد از آن میتوانید صبحانه میل کنید.

و بعد از آن در تایم عصر بین ساعت 4 تا 7 شب یک ساشه دیگر مصردر این پست قصد داریم که در خصوص صحبت کنیم.در ادامه با ما همراه باشید یکی از محبوب ترین محصولاتی که این روزها بسیار سر و صدا کرده است می‌باشد و برند دکتر بیز یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین تولید کنندگان سیر سیاه در ایران می باشد.

سیر سیاه سرعت چربی سوزی بدن شما را افزایش می دهد.همچنین با افزایش  سوخت و ساز بدن به لاغری کمک می کند.در یک مطالعه در سال 2019 بر روی موش‌هایی که از رژیم غذایی سرشار از چربی و شکر تغذیه شدند، درمان با عصاره سیر سیاه منجر به بهبود متابولیسم شد.افزایش متابولیسم بدن به لاغری بسیار کمک می کند.

لازم به ذکر است که دکتر بیز اولین برندی بود که این محصول را در ایران تولید کرد.استفاده از سیر سیاه خواست بسیار بی نظیر و بی شماری برای بدن دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موثر در درمان لاغری و کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن
  • افزایش ایمنی بدن
  • درمان مشکلات معده
  • درمان روماتیسم های مفصلی
  • و نعوظ موثر است
  • کاهش چربی خون کلسترول خون و قند خون
  • درمان کبد چرب
  • درمان ریزش مو و تقویت موها

همان طور که دیدید سیر سیاه ، خواص بی نظیر برای بدن دارد. اما یک سوالی که در خصوص نحوه مصرف آن به وجود می آید این است که طریقه مصرف سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری چگونه است ؟

پیش از اینکه بخواهیم در خصوص نحوه مصرف محصول صحبت کنیم ابتدا کمی در خصوص لاغری و اصول کلی کاهش وزن و لاغری صحبت می کنیم.

همان‌طور که می‌دانید لاغری یک فرایند زمان‌ بر است و نیاز به صبر و حوصله زیاد و مداومت در انجام رژیم‌ های غذایی و فعالیت های جسمی منظم دارد. همانطور که شما یک شبه افزایش وزن پیدا نکرده اید و یک شبه چاق نشده اید یک شبه هم نمی توانید لاغر شوید .همانطور که افزایش وزن در بدنشان به صورت تدریجی اتفاق می افتد کاهش وزن نیز به همین روال در بدن شما صورت می گیرد.

چنانچه به دنبال هر روش و مسیر دیگری که بتواند در مدت زمان کوتاهی کاهش وزن را برای شما به ارمغان داشته باشد بروید ، بی شک این مسیرها و این روش ها عوارض بسیار خطرناک و جبران ناپذیری برای بدن شما به همراه دارند و از مهمترین نکته در خصوص لاغری داشتن صبر زیاد و انجام منظم و مداوم برنامه های غذایی و ورزشی می باشد.

لاغری با سیر سیاه دکتر بیز

موضوع دوم در خصوص لاغری با سیر سیاه استفاده از رژیم های غذایی متناسب و عدم استفاده از رژیم های غذایی با کالری بالا می باشد. به عنوان مثال چنانچه از فست‌ فودها استفاده می کنید نیاز است که در خصوص مصرف آنها تجدید نظر کنید. اگر چنانچه غذاهای سرخ کردنی و همچنین غذاهای پرکالری مانند ماکارونی و سالاد الویه در برنامه غذایی خود دارید نیاز است تا در خصوص مصرف آنها تدبیری بیندیشید.

استفاده از رژیم های کم کالری باعث می شود تا حتی تلاش‌هایی که برای کاهش وزن صورت می‌دهید نتیجه ای نداشته باشد و قوی ترین و بهترین داروی لاغری نیز در در صورت رعایت نکردن رژیم های مناسب هیچگونه بازدهی و کارایی برای شما به همراه نخواهد داشت.

همه این موارد را گفتیم تا پیش از اینکه بخواهیم طریقه مصرف سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری را برای شما بیان کنیم بدانید که اگر چنانچه موارد بالا را به خوبی رعایت نکنید نمی‌توانید در خصوص لاغری با سیر سیاه بازدهی و اثربخشی و نتیجه مناسب را دریافت کنید.

پس از به کارگیری صبر و حوصله و دانستن این که باید رژیم غذایی شما نیز تغییراتی داشته باشد باید میزان کالری وارده و خارجه بدن خود را به خوبی کنترل کنید. این موضوع به این معنی است که شما باید همواره سعی کنید کالری خروجی بیشتری از کالری ورودی تان داشته باشید.

برای این امر به راحتی می‌توانید به جدول کالری مواد غذایی مراجعه کنید. همچنین می توانید میزان کالری سوزی انواع فعالیت های جسمی را مشاهده کنید .به عنوان مثال بدانید که یک ساعت پیاده روی و یا یک ساعت شنا کردن چه میزان کالری از بدن شما می سوزاند و از همین رو بتوانید بین میزان کالری وارده و کالری خارج شده بدن خود یک تعادل ایجاد کنید و میزان کالری خارج شده و کمی افزایش دهید.

به این ترتیب می توانید با استفاده از سیر سیاه برای لاغری بهترین راهکار را برای کاهش وزن خود انتخاب کنید و با رعایت تمام موارد بالا استفاده از سیر سیاه دکتر بیز برای لاغری شما بسیار مناسب می باشد.

حال که موارد بالا می توانستید به نحوه مصرف این محصول برای کاهش وزن می پردازیم:

استفاده از سیر برای لاغری به این گونه است که به هنگام ناشتا و پیش از میان بودن صبحانه یک حبه از سیر سیاه را میل می کنید و نیم ساعت بعد می‌توانید صبحانه خود را میل کنید.

 

لاغری با سیر سیاه و سبوس برنج

پس از وعده ناهار نیز اقدام به مصرف یک حبه سیر سیاه می کنید.

مصرف سیر سیاه به عنوان وعده سوم و پس از وعده شام اختیاری می باشد. اما چنانچه در وعده شام نیز از سیر سیاه پس از غذا استفاده کنید این امر می‌تواند فرآیند درمان شما را کمی تسریع ببخشد.

با مطالعه موارد بالا دیدید که برای کاهش وزن و لاغری تنها استفاده از هیچ گونه دارو و رژیم لاغری نمی تواند برای شما کارایی داشته باشد. مگر اینکه بخواهید که کاهش وزن داشته باشید و رژیم غذایی مناسب و فعالیت روزانه منظم را در برنامه غذایی خود بگنجانید.

مواد تشکیل دهنده دمنوش شاتره مصفی خون ستین که با نام دمنوش تخصصی کبد چرب نیز شناخته می‎شود از گیاهانی چون کاسنی، گزنه، قاصدک، علف لیمو، به لیمو، چای سبز می باشد

خواص دمنوش لاغری آریانا دکتر بیز  به دو بخش اصلی و مهم لاغری و درمان زود انزالی تقسیم می شود جهت خرید سیر سیاه دکتر بیز کلیک کنید

بیشتر بخوانید: خرید دمنوش لاغری دکتر بیز

دکمه بازگشت به بالا