اقتصادیمدیریت کسب و کار

كرايه ون چقدر هزينه دارد؟

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت اجاره ون تهران و یا هزینه کرایه اتوبوس دخیل هستند که شما می توانید بر اساس آن ها هزینه کرایه اتوبوس، ون و یا مینی بوس را حدس بزنید. حتما برای شما هم پیش آمده که در موقعیت هایی متوجه شوید یک ماشین با ظرفیت پنج نفر خیلی کوچکتر از آن است که بتوانید یک سفر دسته جمعی خوب داشته باشید یا گردش های درون شهری ای باشند که نتوانید همه افرادی که دوست دارید را در آن همراه کنید یا به عنوان مثال در کارتان نیاز به حمل و نقل افراد برای شرکت در سمینار، حضور در سر کار، گردش های علمی و تفریحی پیش بیاید. جالب است بدانید که در بسیاری از این موارد قیمت کرایه ون دربستی و یا اتوبوس برای شما، عزیزان و یا همکارانتان بسیار به صرفه تر خواهد بود.

كرايه ون چقدر هزينه دارد؟

چه عواملی در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است؟

اولین نکته ای که در تعیین هزینه کرایه اتوبوس و یا ون موثر است این است که چند نفر هستید و مایلید تا از کدام وسیله نقلیه برای خود استفاده کنید. طبیعتا قیمت اجاره ون با قیمت اجاره اتوبوس متفاوت است و اغلب مواقع تعداد شما این مسئله را تعیین می کند. اما سایر مواردی که می تواند در تعیین هزینه کرایه اتوبوس، ون و مینی بوس دخیل باشد عبارتند از:

    نوع سفر

    سفرهای درون شهری با یک قیمت و سفر های برون شهری با قیمتی دیگر سنجیده می شوند. سفرهای درون شهری نیاز به طی مسافت کمتری هستند برای همین زمانی که شما نوع سفر را انتخاب می کنید در واقع نوع ون و یا اتوبوس درخواستی را نیز انتخاب می کنید. طبیعتا قیمت ون مسافرتی در ایران با قیمت اجاره ون عادی متفاوت است. علاوه بر این مسائلی در شهر وجود دارد که شاید در هزینه شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال هزینه پرداخت طرح ترافیک بر عهده مسافر است و این مسئله در سفرهای خارج از شهر وجود ندارد. با این وجود اگر سفر شما چند روزه باشد شما علاوه بر پرداخت قیت کرایه ون بین شهری باید هزینه اسکان راننده و خوراک او را نیز بپردازید.

    مدل خودرو

    مدل خودرو یکی دیگر از مسائل تعیین کننده در هزینه اجاره اتوبوس و یا ون شماست. اینکه خودرو متعلق به چه سالی است و چه خدماتی اعم از کولر، پخش ویدئو، صندلی های تخت خواب شو و… ارائه می دهد در تعیین قیمت کرایه ون دربستی و اتوبوس موثر است. طبیعتا در این میان قیمت کرایه اتوبوس VIP برای مسافران بیشتر از اتوبوس های معمولی است. البته بد نیست بدانید که اغلب اتوبوس ها، مینی بوس ها و ون ها به امکانات دلخواه مشتری تجهیز شده اند و شما در سفرهای درون و برون شهری با آن ها هیچ گونه مشکلی را حس نخواهید کرد و به طور کامل راحت خواهید بود.

    مدت زمان و مسافت

    طبعا زمانی که سفر و استفاده شما چند روزه باشد، مسافت و زمان بیشتری طی خواهد شد ولی با این وجود هزینه خاصی که به هر روز و یا هر مسافت تعلق می گیرد نیز کاهش پیدا می کند و در ابعادی وسیع تر می توان گفت حتی برای شما به صرفه تر است. ولی نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اگر راننده همراه با شماست و شب مجبور به اسکان باشد هزیه های مربوط به اسکان او و همچنین خورد و خوراک با شما خواهد بود. در مسافت های بالای 300 کیلومتر رفت و برگشت شما حداقل به 3 روز زمان نیاز دارد پس برای پرداخت هزینه کرایه ون و یا اتوبوس برنامه ریزی کنید و این مسئله را در ذهن بسپارید.

قیمت اجاره ون بدون راننده به چه صورت است؟

این مورد کمتر میان مشتریان پیش می آید که بخواهند ون را بدون راننده اجاره کنند. زیرا رانندگی ون و اتوبوس به تخصص نیاز دارد و شرکت ها نیز کمتر اقدام به ارائه این سرویس ها می کنند. ولی به طور کلی قیمت اجاره ون با راننده با قیمت اجاره ون بدون راننده متفاوت است. زمانی که شما راننده را نیز استخدام می کنید طبعا هزینه بیشتری بابت دستمزد به او خواهید پرداخت ولی فراموش نکنید که از بسیاری از جنبه ها برای شما به صرفه تر خواهد بود.

زمانی که شما قیمت اجاره ون با راننده را پرداخت می کنید می توانید خیالتان را از بابت همه مسئولیت ها راحت کنید. خرابی های رخ داده برای ماشین و تمامی خسارت ها بر عهده راننده است و هیچ مسئولیتی متوجه مسافران نیست. اما اگر ون را بدون راننده اجاره کنید مسئولیت زیادی بر گردن شماست که از تصادفات گرفته تا خرابی خودرو همه را خودتان به شخصه باید حل و پرداخت کنید و از آن جایی که کمتر پیش می آید تخصص رانندگی و تعمیرات اینگونه ماشین ها در افراد عادی پیدا شود قیمت اجاره ون بدون راننده برای شما به صرفه نخواهد بود.

ون دربستی

خدمات ون دربستی تهران رنت ون برای سفرهای تفریحی و کاری، سرویس ایاب و ذهاب، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شما می توانید از ون دربستی برای سفرهای درون شهری و بیرون شهری و رفتن به فرودگاه امام و حتی سرویس ایاب و ذهاب کارمندان خود نیز استفاده کنید.

از مزایای انتخاب خودرو ون، در تمامی خدمات تهران رنت ون، این است که ظرفیت بالای نسبت به سواری و تاکسی دارد، همچنین در خدمات تاکسی فرودگاه تهران رنت ون، ممکن است تعداد نفرات شما کم باشد. به طوری که می توانید از تاکسی دربستی تهران رنت ون استفاده کنید، اما به علت تعداد زیاد چمدان هایتان، بهتر است از ون دربستی استفاده کنید. همچنین برای شرکت ها اگر تعداد کارمندان شما ۱۰ نفر است به جای رزرو دو سواری یا تاکسی بهتر است از ون استفاده کنید. چرا که هم کارمندان شما راحت هستند و هم تمام کارمندان شما، سر یک ساعت مشخص به سرکار می آیند.

ماشین تشریفات

در صنعت حمل و نقل از ماشین تشریفات  استفاده می شود . با توجه به اینکه قیمت خودروهای لوکس بسیار گران است . در نتیجه اکثر افراد برای استقبال افراد از فرودگاه به مکان های دیگر از ماشین تشریفات استفاده می کنند . که شما هم می توانید برای اجاره ماشین تشریفاتی با شرکت آموت سفر تهران رنت ون از طریق تماس به شرکت، واتساپ و سایت تهران رنت ون در ارتباط باشید.

سوالات متداول اجاره ون

سوالاتی که اغلب برای مشتریان محترم در مورد اجاره ون پیش می‌آید، عبارتند از:

ظرفیت ون چند نفر است؟

در بیشترین حالت ظرفیت ون‌ها بین 10 الی 14 نفر است.

مسئولیت خرابی ون با کیست؟

در سرویس‌های با راننده مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد.

برای کرایه، ون دربستی از چند روز قبل باید رزرو شود؟

هیچ محدودیت زمانی برا اجاره ون وجود ندارد. اما برای اطمینان بیشتر می‌توانید ماشین مورد نظر را 3 الی 4 روز قبل از سفر رزرو کنید.

دکمه بازگشت به بالا