فرهنگ و هنر

بیانیه مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت برای رئیس جمهور شهید و همراهانش

بیانیه مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت برای رئیس جمهور شهید و همراهانش

مجمع خبرنگاران ونویسندگان دفاع مقدس و مقاومت در سوگ شهادت آیت الله رییسی و همراهانش بیانیه صادر کرد.

به گزارش ایواره در این بیانیه آمده است:

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحنه ومنهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا.
 
سی امین روز خردادماه در تاریخ ایران اسلامی به نام روز شهیدجمهور ثبت شد. سانحه هوایی برای بالگرد ریاست محترم جمهور در منطقه ورزقان، در حالی رخ داد که خادم مردم برای افتتاح پروژه های اقتصادی عازم یکی از محروم ترین مناطق استان آذرباییجان شرقی شده بود؛
رحلت شهادت گونه ریاست جمهور در شب ولادت حضرت علی ابن موسی الرضاع برای انسانی والا که عمری به خدمت و تلاش برای رفاه  و آسایش مردم شریف ایران سپری کرده، خادم الرضا بوده و سه سال پیش در شب ولادت هشتمین اختر آسمان امامت توفیق خدمت در دولت را یافته بود، مردم کشور را در غمی بزرگ فرو برد.
خبر شهادت خادم الرضا به همراه وزیر امورخارجه آقای دکتر حسین امیرعبداللهیان و آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز و استاندار خدوم استان یادآور دوران هشت سال دفاع مقدس بود؛ تلاش شبانه روزی برای خدمت به ملت شریف کشورپاداشی بجز شهادت ندارد.
آیت الله رییسی در تمامی مسئولیت های خود در راه خدمت به مردم واعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، فداکارانه انجام وظیفه کرده و عمر خویش را فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرد. مجمع خبرنگاران ونویسندگان دفاع مقدس و مقاومت شهادت خادم الرضا رییس جمهور شهید و یارانش را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال طول عمر رهبرفرزانه انقلاب و صبرجمیل برای بازماندگان را خواهانیم.

انتهای پیام

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا