عمومیمدیریت کسب و کار

خرید اینترنتی کفش ایمنی با بهترین قیمت و کیفیت

کفش ایمنی چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری این نوع از کفش ها چیست؟ برای خرید بهترین کفش ایمنی لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟ قیمت این نوع از کفش ها چقدر است؟ چه ضرورتی دارد این مدل از کفش ها را خریداری کنیم؟ آیا شما نیز به دنبال خرید کفش ایمنی ایرانی هستید ؟ با ما همراه باشید. کفش ایمنی به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و کارایی عالی توانسته است توجه زیادی را به سوی خود جلب کند. مهم نیست شغل شما چیست، استفاده از یک کفش مطمئن و ایمن می تواند آسیب های زیادی را مهار کند.

خرید اینترنتی کفش ایمنی با بهترین قیمت و کیفیت

استفاده از کفش های نامناسب با گذر زمان می تواند خطرات جدی برای شما به همراه داشته باشد. کفش غیر ایده آل نه تنها تاثیر نامطلوبی بر روی اعصاب شما دارد بلکه می تواند مهره های کمر و گردن را نیز تحت تاثیر قرار دهد. با انتخاب یک کفش درست می توانید از بسیاری از بیماری و مشکلات در امان نباشید. امروزه شرکت های تولید کننده ی بسیاری در زمینه ی تولید کفش های ایمنی فعالیت دارند، هر کدام از آنها متناسب با استاندارد و شرایطی که در نظر دارند، هزینه ی متفاوتی را برای خرید پیشنهاد می دهند.

برای خرید این نوع از کفش ها، تاکید ما آن است که حتما مراکز معتبر و شناخته شده را در اولویت قرار دهید تا بتوانید از کیفیت آن مطمئن باشید. به علت جلوگیری از آسیبهای احتمالی در حین انجام کار معمولا کارگران و شاغلین در حرفه های پر خطر از لباس های ایمنی استفاده می کنند. این لباس ها شامل عینک، کلاه، شلوار، دستکش و کفش ایمنی است. پوشیدن کفش های ایمنی از ضروری ترین تجهیزات در این البسه می باشد.

تجهیزات ایمنی

معمولا کارگرانی که در شغل های مختلف مشغول به فعالیت هستند برای ایمنی بیشتر و ممانعت از بروز آسیب های احتمالی به اعضا خود از تجهیزات ایمنی استفاده می نمایند. این تجهیزات بعد از این که در بعضی از مشاغل با بروز آسیب، کارگران بسیاری از فعالیت بازمانند جزء لاینفک استانداردهای پوشش برای فعالان در امور مختلف شد. در صنایع پر خطر مانند: ذوب فلزات، شیشه گری، قطعه سازی و یا حرفه هایی مانند ساختمان سازی و یا آتش نشانی پوشش مناسب بدن یکی از ارکان مهم برای سلامتی شاغلان این مشاغل می باشد.

که بنا بر نوع شغل و حرفه افراد در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند شامل اجزاء مختلفی می باشد که کفش ایمنی یکی از ضروری ترین اجزاء در این البسه می باشد. با احتمال آسیب دیدگی های زیادی که کارگران و شاغلان شغل های مختلف را تهدید می نماید کفش ها در انواع مختلف با طراحی ها و متریال های گوناگون تولید به بازار مصرف عرضه شد. هر نوع از این کفش ها با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد برای نوع خاصی از حرفه ها مناسب می باشد. اما کلا تمام کفش ها باید دارای این ویژگی باشند.

 • محافظت و مراقبت از پاها در هنگام افتادن اشیا سنگین بر روی آن.
 • ممانعت از لیز خوردن افراد در محیط های روغنی و لغزنده.
 • ممانعت از عبور جریان الکتریکی.
 • جلوگیری از خستگی پاها در حین انجام کار.
 • عدم نفوذ رطوبت و ایجاد قارچ در پاها.
 • ممانعت از سوختگی در پا در محیط های داغ مانند کوره ها

کفش ایمنی یا  کاربردی بسیاری دارد به استفاده از این نوع از کفش ها می توانید از ایجاد خطرات و آسیب های زیادی جلوگیری کنید. در محیط های کاری احتمال سقوط هرگونه اشیا، احتمال برق گرفتگی و حضور مواد خورنده و … بسیار زیاد است. با استفاده از کفش های ایمنی می توانید از خطر سر خوردن و لغزش جلوگیری کنید، این امر به نوبه ی خود می تواند خطرهای زیادی را مهار کند.

از اصلی ترین وظایف کفش ایمنی می توان به کارایی آن برای کار در محیط های گوناگون در برابر مواد خورنده، جریان الکتریکی و … اشاره کرد. با بکارگیری این نوع از کفش ها دیگر نگران سوختگی یا مشکلات خستگی پا نباشید.  ناگفته نماند در بازار کفش های ایمنی بی کیفیت و غیر اصل  توسط کلاهبرداران به فروش میرسد به همین دلیل با دقت خرید کنید. به منظور جلب رضایت کاربران عزیزمان، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته ایم. در صورتی که به دلایلی از خرید کفش ایمنی از فروشگاه آنلاین ما راضی نباشید می توانید آن را پس داده و هزینه ی مربوط را دریافت کنید.

انواع کفش های ایمنی

همان گونه که گفته شد کفش ها در انواع مختلف جهت استفاده در امور مختلف طراحی و تولید می شود. این کفش ها با طراحی ارگونومیکی خود و متریال های مرغوب باید از پاها در برابر حوادث مختلف محافظت نمایند. در بعضی از کفش های ایمنی از فولاد در جلوی کفش استفاده شده است. این کفش ها در هنگام سقوط اجسام سنگین بر روی پاها از خطر قطع انگشتان جلوگیری می نماید.

اما جنس کفهدر مشاغل مختلف متفاوت است و بسته به نوع محیط از مواد مختلفی جهت ساخت کفه استفاده می شود. کفش  و پوتین ایمنی دارای انواع مختلفی است که هر کدام کارایی متفاوتی دارد. به همین دلیل باید قبل از خرید به طور دقیق مشخص شود که قرار است این نوع از کفش ها در چه محیطی مورد استفاده قرار گیرد. از جمله مهمترین انواع کفش ایمنی می توان موارد زیر را نام برد:

 • کفش ایمنی پلاستیکی
 • کفش ایمنی پنجه فولادی
 • کفش ایمنی از جنس بوتیل
 • کفش ایمنی کفه فلزی
 • کفش ایمنی با کف پایی مخصوص

کفش های ایمنی تهیه شده از پلاستیک از آسیب های احتمالی در برابر مواد شیمیایی جلوگیری می کند. از سوی دگر این نوع از کفش ها به دلیل عایق جریان برق بودن ، سخت و مقاوم هستند. بکارگیری آنها برای محیط هایی که احتمال برق گرفتگی موجود است، گزنه ی ایده آلی خواهد بود. کفش های ایمنی کفه فلزی به دلیل مقاومت و کارایی که دارند در برابر سوراخ شدن مقاوم هستند. به منظور جلوگیری از فشار و ضربه به پا می توانید کفش های ایمنی پنجه فولاد را در اولویت قرار دهید.

برای کار در محیط های خورنده، کفش تولید شده از جنس بوتیل بهترین گزینه خواهد بود. همانطور که مشاهده می کنید کارایی هر یک از انواع کفش های ایمنی متفاوت است. در صورتی که در انتخاب و خرید کفش دلخواه خود دچار تردید هستید میتوانید با ما در تماس بوده و راهنمایی کامل به دست آورید. ما اینجا هستیم تا بهترین ها نصیب شما باشد. اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در تلاش هستیم، با ارائه ی خدمات عالی در فروش انواع مختلف از کفش های ایمنی  رضایت کامل را بدست آوریم.

مزایای کفش ایمنی

کفش ایمنی مزایای بسیاری دارد به همین دلیل تواسته است کاربرد زیادی به دست آورد. در صورتی می توانید از همه ی مزایای این مدل از کفش ها بهره مند شوید که نمونه های اصل و مرغوب را در اولویت قرار دهید. از مهمترین مزایای کفش ایمنی می توان موارد زیر را نام برد:

 • محافظت از پا در برابر آسیب های مختلف
 • جلوگیری از سرخوردن و لغزش
 • محافظت در برابر خطرات الکتریکی
 • محافظت در برابر سوختگی
 • گرم نگه داشتن پا به ویژه در روزهای سرد زمستان
 • مقاومت در برابر خستگی
 • قیمت مناسب و معقول
 • طول عمر زیاد
 • دوام و مقاومت بالا

کفش و پوتین ایمنی انتخاب شده باید راحت و مناسب پای شما باشد به مین دلیل در خرید این نوع از کفش به این مورد توجه کنید. حتما در خرید این نوع از کفش ها به برگه ی تاییدیه گواهی آن توجه کنید . اطلاعات مهمی در مورد کفش دراین برگه درج شده است. اطلاعات کاملی در مورد  مدل، تاریخ ساخت، مشخصات فنی و البته شرکت سازنده و … موجود است. ما سعی کرده ایم در وب سایتمان به بررسی مشخصات مهم این نوع از کفش ها بپردازیم.

کفش های ایمنی استاندارد

این نوع کفش با ویژگی های مختلف و طراحی های گوناگون برای محیط های کاری مختلف تولید می شود. اما رعایت استانداردها در تولید این نوع کفش باعث اطمینان مصرف کنندگان در هنگام استفاده از آن ها می شود. برای همین لازم است که هر مصرف کننده هنگام تهیه این نوع کفش ها به نکات مهمی توجه نماید که مانع از بروز آسیب هنگام انجام امور به اعضای فرد شود. استفاده از انواع کفش با پوشش سر پنجه فولادی بیشتر در محیط های ساختمان سازی و مشاغلی که با مواد داغ و یا تیز و برنده سرو کار دارند مناسب است. در محیط هایی که بهداشت رکن اساسی امور است استفاده از کفش ایمنی با رنگ سفید بهترین و مناسب ترین گزینه می باشد. در اموری که وابسته به برق می باشد استفاده از کفش های ایمنی با خاصیت ضد جریان الکتریسیته نیز می توان افراد را از آسیب های احتمالی محافظت نماید.

نکات مهم در زمان خرید کفش کار

برای بهره‌مند شدن از مزایای کفش کار، بایستی نکات مختلفی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از آن‌ها انتخاب کفشی مناسب با سایز پاهای شما می‌باشد. پاها مدت طولانی درون کفش قرار می‌گیرند و در صورت نامناسب بودن، می‌توانند فشار زیادی به پاها وارد کرده و باعث بروز مشکلات جدی شوند. پنجه‌های پا باید در کفش ایمنی فضای کافی برای حرکت داشته باشند؛ در غیر این صورت به آن‌ها فشار زیادی وارد شده و احساس خستگی را در مدت کوتاهی در افراد به وجود می‌‌آورند. یکی‌دیگر از نکاتی که باید در زمان خرید کفش ایمنی مورد توجه قرار گیرد، اورجینال بودن کفش مورد نظر شما خواهد بود. در صورت که کفش فیک و و های کپی بخرید باید قید تمامی ویژگی ها و تکنولوژی های ذکر شده را بزنید.

خرید کفش ایمنی از بولگانو

همانطور که اشاره شد، کفش ایمنی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلفی برخوردار است که می‌تواند وضعیت راحتی را برای پاها فراهم کرده و از آن‌ها در محیط‌های کاری پرخطر محافظت نماید. اما برای بهره‌مند شدن از این قابلیت‌ها بایستی اقدام به خرید کفش ایمنی اصل نمایید. فروشگاه بولگانو عرضه‌کننده انواع کفش‌ ایمنی با برندهای معتبر بوده و این محصولات را با قیمت‌های باورنکردنی به شما عزیزان ارائه می‌دهد. و مقاومت برابر ضربه، فشار و سایش، و هم از لحاظ راحتی و طراحی مناسب با استانداردهای جهانی همگام هستند. تولید کنندگان کفش ایمنی در ایران همچنین به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه و منطقه‌ای نیز اقدام کرده‌اند.

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.
دکمه بازگشت به بالا