اقتصادیمدیریت کسب و کار

صندلی تالاری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

خرید میز تالاری فلزی و صندلی تالار یکی از بخشهای بسیار مهم در زمینه تجهیز تالار است. صندلی تالار به دلیل استفاده مکرر باید از استقامت مناسب برخوردار باشد. در زمان خرید صندلی تالار باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ صندلی از مقاومت مناسب برخوردار باشد. پارچه و زیرکاری صندلی باید مناسب باشد تا در زمان کوتاه مثلا 6 ماه بعد از خرید نیاز به تعمیر یا تعویض آن نباشد. گروه تجهیز تالار کبیر گستر  در زمینه صندلی تالار خدمات مناسب را مشتریان خود همواره ارائه کرده اند. خدماتی از قبیل خرید صندلی تالار، فروش صندلی تالار پذیرایی، تعویض صندلی تالار و غیره که به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی تالاری در حال انجام است.

همچنین برای خرید صندلی تالاری و صندلی تالار میتوانید انواع صندلی با طراحی و شرایط مختلف را در محل نمایشگاه دائمی این مجموعه بازدید کرده و با مقایسه ی انواع صندلی چرمی ، صندلی های مبله و صندلی های استیل وارداتی و غیره ، اقدام به خرید صندلی تالاری خود کنید . همچنین گروه تجهیزات تالار کبیر گستر ضامن بهترین قیمت صندلی تالار و فروش انواع صندلی تالاری با قیمت مناسب است. تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت و گارانتی بوده که شرایط گارانتی صندلی ها با توجه به نوع انتخاب در فاکتورهای فروش قید خواهد شد.

صندلی تالاری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

انواع صندلی تالار

صندلی شیواری ، صندلی پلیمری ، صندلی استیل ، صندلی روستیک و صندلی چرمی که در ادامه هر یک را به اختصار توضیح خواهیم داد :

·         صندلی شیواری

نوعی از صندلی تالار که جنس بدنه آن فلزی و قسمت نشیمن آن با یک کفی از جنش نرم با پوشش چرمی یا پارچه پوشانده میشود . این صندلی را با همان میله های باریک در پشت صندلی میشناسند و یکی از صندلی های تالاری محبوب با حجم کم برای تالارهای پذیرایی محصوب میشود . البته امروزه شیواری دیگر برای انتخاب به عنوان صندلی اصلی تالار مرسوم نبوده و از صندلی های استیل ، مبله و چرمی برای سالن های اصلی تالار استفاده میشود . ممکن است از این صندلی در قسمت سفره عقد هم استفاده شود . تولید صندلی شیواری یکی از خدمات اصلی در گروه کبیر گستر  میباشد .

·         صندلی تالار پلیمری

بعد از صندلی شیواری استفاده از صندلی پلیمری که از جنس پلیمر ساخته میشود در تالارهای پذیرایی مرسوم شد . صندلی پلیمری دارای مقاومت زیادی بوده و به دلیل زیایی ظاهری و طرح های متنوع و رنگ بندی های زیاد و هماهنگ با دکور تالارپذیرایی طرفداران زیادی داشته و دارد . استهلاک کم و قابلیت نظافت فوری و ترمیم از ویژگی های صندلی تالار پلیمری است.

تنها عاملی که باعث میشود احتمالا تمایل به انتخاب صندلی تالاری پلیمری کم باشد وزن زیاد آن است که در صورتی که جابجایی در محل استفاده و نگهداری صندلی تالار وجود نداشته باشد این مشکل مرتفع خواهد شد. یکی دیگر از مزایای انتخاب صندلی پلیمری تالاری امکان تعویض پارچه آن بر اساس نیاز بعد از مدتها استفاده میباشد.

·         صندلی تالار استیل

اگر قصد خرید صندلی تالاری فلزی با کیفیت خوب ، ظاهری جدید و مدرن و همچنین مقاومت خوب را دارید صندلی استیل گروه کبیر گستر برای تالار شما گزینه مناسبی خواهد بود . صندلی های استیل با توجه به افزایش هزینه دلار و به دلیل وارداتی بودن آن از نظر اقتصادی کمی گران محصوب میشوند . امروزه در داخل کشور مجموعه کبیر گستر  اقدام به تولید انواع صندلی تالاری استیل متناسب با طرح های مدرن و روز دنیا نموده و شما میتوانید برای خرید یا تعویض صندلی تالار دست دوم خود با جدیدترین صندلی تالاری استیل در نمایشگاه دائمی این مجموعه اقدام نمایید .

·         صندلی چرمی برای تالار پذیرایی

یکی دیگر از انواع صندلی تالاری صندلی چرمی میباشد . زیرساخت صندلی چرمی تالاری از چوب بوده و اگر از کیفیت آن در زمان تولید صندلی مطمئن نباشید بعد از گذشت مدت کوتاهی از استفااده به دلیل تغییرات ظاهری و استهلاک بیش از حد صندلی مجبور به تعویض یا تعمیر صندلی تالاری خود و صرف هزینه های زیاد خواهید بود . صندلی چرمی به دلیل راحتی زیاد و استفاده از چرم یا پارچه در قسمت نشیمن و پشتی صندلی از محبوبیت بالایی در بین مدیران تالار برخوردار است . در گروه کبیر گستر شما می توانید صندلی چرمی یا صندلی مبله تالار خود را با انواع جدیدترین صندلی تالاری و با قیمت مناسب تعویض کنید .

·         صندلی تالار چوبی یا روستیک

صندلی تالاری چوبی در سالهای اخیر مورد استفاده و توجه مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالار قرار گرفته است . انواع صندلی تالاری چوبی مثل صندلی پشت حصیری ، صندلی روستیک با همان طرح کلاسیک و همچنین صندلی چوبی قدیمی همگی از طرح هایی هستند که در تالارهای پذیرایی استفاده میشود . اما نباید فراموش کنیم که متناسب بودن صندلی تالاری چوبی با طرح داخلی تالار و تزئینات آن بسیار مهم است .

وقتی برای انتخاب و خرید صندلی تالاری روستیک تصمیم میگیریم ، باید توجه کنیم که این طراحی کلاسیک ، باید متناسب با اکسسوری ها ، میزهای پذیرایی مهمان ، نوع مراسم و فضای چیدمان انتخاب شود . برای مثال صندلی روستیک چوبی در چیدمان های فضای باز ، جشن عقد و فضا های خاص بسیار زیبا و شیک است اما اگر از این صندلی تالاری در جایی نامناسب استفاده کنیم منجر به زیبایی نخواهد شد

فروش صندلی تالار

با بهترین خدمات فروش صندلی تالاری در خدمت شما عزیزان هستیم همین اکنون می توانید محصولات با کیفیت را در صفحه ی اصلی وب سایت مان مشاهده کرده و بهترین نوع آن را با در نظر گرفتن دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی تهیه کنید. . فروش صندلی تالاری در سال های اخیر با رونق یافتن مراسم های مختلف در تالارهای سطح شهر از توجه بسیار زیادی برخوردار گردیده است و در این راستا نیز تنوع بسیار زیادی از این محصولات را مشاهده می کنیم.

ما در نظر داریم با ارائه ی بهترین خدمات فروش صندلی تالاری رضایت شما عزیزان را به دست آوریم در ادامه به قیمت و برخی از نکات اصلی در مورد فروش صندلی تالاری خواهیم پرداخت ولی قبل از آن اشاره ای مختصر به انواع مختلف از صندلی تالار کرده ایم.

انواع صندلی تالار با در نظر گرفتن نوع چوب بکار رفته در تهیه ی آنها و البته طرح و راحتی هر کدام موجود می باشد. از آنجا که در تالارهای مختلف همواره دکوراسیون ویژه ای به کار می رود ما تنوع وسیعی از انواع این نوع صندلی ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم که به راحتی بتوانند انتخاب مطلوبی داشته باشند. در صورت نیاز به مشاوره ویژه در مورد ویژگی و مشخصات هر کدام از محصولات می توانید با شماره های موجود با مسئولان بخش فروش ما در ارتباط باشید.

راهنمای خرید صندلی تالار

وقتی صحبت از خرید صندلی تالار برای تالارهای پذیرایی یا باغ تالارها می شود، باید به چند نکته توجه کنید. اول، مهم است که یک شرکت یا تولیدکننده صندلی تالار معتبر را برای خرید صندلی انتخاب کنید که صندلی های باکیفیت ارائه می دهد. دوم اینکه، طرح مورد سفارش را از نزدیک ببینید و کیفیت صندلی یا متریال صندلی را بررسی کنید.صندلی تالار باید راحت و استاندارد باشند، به طوری که برای چند ساعت استفاده مهمانان برای ساعاتی طولانی مناسب باشد.

علاوه بر راحتی صندلی ، مهم است که زیبایی مراسم و چیدمان سالن تالار را نیز در نظر بگیریم . صندلی هایی را انتخاب کنید که با دکوراسیون و طرح داخلی تالار متناسب باشد و به ایجاد طرحی که می خواهید کمک کند. چه بخواهید ظاهری کلاسیک و شیک داشته باشید یا یک فضای مدرن تر و مد روز، یک مدل از صندلی تالاری وجود دارد که با برنامه ریزی شما مطابقت دارد.

هنگام انتخاب صندلی تالار ، اطمینان حاصل کنید که صندلی‌ هایی که مدنظر دارید محکم و خوش‌ساخت، با روکش با کیفیت و تکیه‌ گاه مناسب باشند. رعایت این نکات باعث میشود تا برای مدت زمانی طولانی بتوانید از صندلی تالاری خود استفاده کنید.

قیمت صندلی تالار و عوامل موثر در آن

عوامل بسیار زیادی در محاسبه قیمت صندلی تالاری موثر هستند، از جمله این عوامل می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید صندلی تالاری
  • مرغوبیت چوب ، مواد یا فلز بکار رفته شده در زیرساخت صندلی
  • کیفیت پارچه و چرم برای کفی و پشتی صندلی تالاری
  • طراحی و سبک صندلی تالار
  • سایز و وزن صندلی تالاری
  • برند تولید کننده صندلی تالاری

بدیهی است که هرچه طراحی صندلی تالاری دارای جزئیاتی بیشتر باشد و ابعاد صندلی نیز بزرگتر باشد، هزینه نهایی آن بیشتر خواهد بود. همچنین با افزایش کیفیت متریال ساخت صندلی، محصول با قیمت بالاتری عرضه می شود.

دکمه بازگشت به بالا