عمومیمدیریت کسب و کار

چرا باید یک سوله سبک صنعتی با سازه فلزی بسازیم؟

ساختمان اسکلت فلزی امروزه همچنان محبوب ترین نوع ساختمان در دنیای صنعتی است. و به دلایل خوب: این ساخت و ساز دارای مزایای بسیاری و معایب بسیار کمی است. برای انجام یک سوله  ساخت و ساز یا یک فعالیت صنعتی ایده آل است. ما سوله  صنعتی را در سازه فلزی بررسی می کنیم .

سه مزیت سوله های صنعتی فلزی

ساخت سوله سبک صنعتی  دارای سه مزیت اصلی است که محبوبیت آن را در بین تولیدکنندگان و شرکت های کوچک و متوسط ​​توجیه می کند.

اول از همه، سوله فلزی دارای استحکام بالا و دوام ضد اشتباه است. و دلیل خوبی هم دارد: فولاد و عناصر مختلف فلزی که برای طراحی ساختار و چارچوب ساختمان استفاده می‌شوند نسبت به سایر مصالح مانند بتن مسلح یا چوب مقاومت بیشتری در واحد وزن دارند. علاوه بر این، این واقعیت است که این نوع ساختار به ویژه انعطاف پذیر است: می تواند بدون شکستن در هنگام کشش ضربه بخورد.

چرا باید یک سوله سبک صنعتی با سازه فلزی بسازیم؟

علاوه بر این، این نوع ساختمان این مزیت را دارد که می تواند بسیار سریع ساخته شود. در واقع، یک اثر فلزی می تواند تنها در چند هفته از زمین بیرون بیاید. در مقایسه، یک ساختمان بتنی به چندین ماه ساخت و ساز نیاز دارد.

چرا باید یک سوله سبک صنعتی با سازه فلزی بسازیم؟

یک ساختمان صنعتی با اسکلت فلزی می تواند کاربردهای زیادی را برای دنیای تجارت ارائه دهد. همچنین می توان از آن به عنوان آشیانه یا فضای ذخیره سازی یا به عنوان محل تجاری استفاده کرد. به همین ترتیب، چارچوب خود را اجازه می دهد و به شما امکان می دهد از پوشش وسیعی بهره مند شوید، که به شما امکان می دهد از فضای کاری به خصوص بزرگ بهره مند شوید.

آیا باید یک معمار یا مدیر پروژه برای آشیانه خود استخدام کنید؟

ساخت یک ساختمان صنعتی فلزی به طور مطلق نیاز به مداخله یک معمار یا مدیر پروژه دارد. در واقع کار با فلز و فولاد در دنیای ساخت و ساز نیازمند تخصص یک معمار است.

برای ساخت سوله سبک  صنعتی چه مراحل اداری لازم است؟

ساخت یک ساختمان صنعتی با اسکلت فلزی با مساحت بیش از 20 متر مربع باید با درخواست پروانه ساختمان همراه باشد، حتی اگر هیچ پایه ای برای پشتیبانی ساختمان در نظر نگرفته باشید.

چرا باید یک سوله سبک صنعتی با سازه فلزی بسازیم؟

برای این کار باید پروژه ساخت و ساز را به شهرداری محل ساخت و ساز ارائه دهید. شما باید نقشه های ساختمان و همچنین شرح کامل پروژه و مصالح استفاده شده را پیوست کنید.

چارچوب قانونی برای ERP: امنیت، دسترسی و غیره

بسته به درجه ERP (تاسیس برای عموم آزاد) ساختاری که به این ترتیب ساخته شده است، باید به تعدادی استاندارد از نظر امنیت و دسترسی احترام بگذارید. در تمام موارد، ساختمان باید تابع استانداردهای خاصی در رابطه با پیشگیری از آتش سوزی و انفجار باشد، به ویژه در مورد ساختمان هایی که در آن فعالیت های صنعتی انجام می شود و می توان محصولات خطرناک برای محیط زیست را در آنها ذخیره کرد، انسان و محیط زیست.

مزایای ساخت سوله سبک فلزی سفارشی

اسکلت فلزی محکم، بادوام، سبک و سریع مونتاژ می شود و ستون فقرات بسیاری از ساختمان های کشاورزی و سوله های صنعتی را تشکیل می دهد. ساخته شده از فولاد، هم برای ساخت و ساز جدید و هم برای توسعه ساختمان مناسب است. این انعطاف‌پذیری طراحی فوق‌العاده را ارائه می‌دهد و به خلاقیت‌هایی اجازه می‌دهد که با انواع نیازها سازگار شوند. مزایای اصلی یک قاب فلزی سفارشی را کشف کنید.

تامین مالی و استهلاک ساخت ساختمان صنعتی با سازه فلزی

راه حل های متعددی نیز امکان تامین مالی ساخت یک ساختمان صنعتی با سازه فلزی را فراهم می کند. امکان تماس با سازمان های سنتی مانند بانک ها وجود دارد. همچنین می توان با درخواست از متخصصان ساخت و ساز و شناسایی راه حل های تامین مالی مختلف ارائه شده، با آنها تماس گرفت. درخواست چندین قیمت به شما امکان می دهد بهترین قیمت را برای سوله اسکلت فلزی خود تضمین کنید.

توجه داشته باشید که ساخت سوله یا فضای ذخیره سازی هزینه ای برای مشاغل محسوب می شود. سپس این اجازه می دهد تا هزینه این سرمایه گذاری در ترازنامه های بعدی شرکت شما مستهلک شود.

دکمه بازگشت به بالا