عمومیمدیریت کسب و کار

ایا امداد به امداد خودرو نیاز داریم؟

لیست خدمات امداد خودرو

شرکت آقای امداد با سابقه درخشان در زمینه خدمات امداد خودرو سیار به صورت 24 ساعته در مناطق 22 گانه تهران فعالیت می کند.شما مالکان محترم خودرو می توانید در هر کجای تهران که هستید با ما بگیرید. هر زمان که خودروی شما از برند خودروسازی ایران خودرو آسیب دید، از کار افتاد و نیاز به بررسی، سرویس و تعمیر داشت با ما تماس بگیرید. امدادگران ما در امداد خودرو ایران خودرو آقای امداد آمادگی آن را دارند تا بدون اتلاف وقت و در زمانی کوتاه در کنار شما حاضر شوند.

ایا امداد به امداد خودرو نیاز داریم؟

مکانیک سیار ایران خودرو

مکانیک سیار ایران خودرو شرکت آقای امداد، همراهی حرفه‌ای و قابل اعتماد شما در لحظاتی از نیاز است. با تکیه بر تجربه و تخصص در زمینه خودروهای ایران خودرو، ما آماده ارائه خدماتی متنوع و کیفیتی هستیم.

از خدمات مکانیک سیار ایران خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرات و نگهداری: با تجهیزات پیشرفته و استفاده از قطعات اصلی، تعمیرات و نگهداری خودروهای ایران خودرو را انجام می‌دهیم. از جمله تعمیرات موتور، سیستم تعلیق، سیستم ترمز و سایر قطعات خودرو.

باتری سیار: در صورت مشکل باتری خودرو، ما با حضور سریع و تعمیر یا تعویض باتری، شما را در مسیرتان نگه می‌داریم.

باز کردن خودرو: در صورت قفل شدن کلید داخل خودرو، با استفاده از تجهیزات مناسب، ما قادر به باز کردن خودرو بدون خسارت هستیم.

پنچرگیری: در صورت برخورد با مشکل پنچر، با تعمیر یا تعویض لاستیک، شما را در راهتان ادامه می‌دهیم.

تعمیرات جاده‌ای: در صورت بروز مشکلات فنی در مسیر، با حضور سریع و تعمیر در محل، شما را از دردسر نجات می‌دهیم.

مکانیک سیار ایران خودرو با استفاده از تجربه، دانش فنی و تجهیزات مدرن، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. با ما همراه باشید و از خدمات حرفه‌ای و مطمئن ما بهره‌مند شوید.

  • سخت شدن کنترل فرمان؛ جلوبندی سازی در محل

آیا در حین رانندگی حس میکنید که کنترل فرمان در دستتان نیست و در کنار آن با علائمی چون لرزش فرمان خودرو، عملکرد ضعیف ترمز، تراز نبودن لاستیک ها و… نیز مواجه هستید؟! این موارد نشان میدهند جلوبندی خودرویتان به مشکل خورده و آسیب دیده است. آقای امداد به خدمات جامع کامل و استاندارد خود در رابطه با خودروهای ایران خودرو شناخته می شود. یکی از این خدمات که به صورت کاملا تخصصی و تحقیق در اختیار شما قرار می گیرد، جلوبندی سازی است.

با تماس با امداد خودرو مدیران خودرو دیگر لازم نیست تا رانندگی کرده و به تعمیرگاه بروید و یا حتی یدککش بگیرید تا خودروی شما را به تعمیرگاه ها منتقل کند. کارشناسان ما در آقای امداد در سریعترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن صفر تا صد خودرو شما را بررسی و در صورت وجود مشکل در جلوبندی آن را به سرعت رفع می کنند.

  • ضعیف شدن موتور؛ تعویض سرسیلندر خودرو در محل

تعویض به موقع روغن‌ها و مایع خنک کننده رادیاتور یکی از نکات خیلی مهمی است که در صورت عدم توجه و فراموشی سبب اتفاقات ناگواری میشود. به طور مثال یکی از آنها را میتوان تاب دیدگی، کربن گرفتگی و ترک خوردگی سرسیلندر عنوان کرد. وقتی که این اتفاق بیافتد، دیگر این قطعه نمیتواند به مانند قبل عملکرد ۱۰۰ درصدی خود را بروز دهد و از کار میافتد.

مهمترین دلایل خرابی و آسیب دیدگی سرسیلندر خودرو را هم میتوان عواملی چون روغن سوزی، یخ بستن مایع خنک کننده درون موتور، اختلال در سیستم سوخت رسانی و جرقه زنی، از بین رفتن مجاری آب و روغن، گرم شدن بیش از حد موتور، باز کردن موتور در حالت گرم، گرفتگی لوله تهویه کارتل و … عنوان کرد. در این زمان و با مشاهده علائم فقط کافیست تا تلفن را برداشته و یک تماس با ما بگیرید تا سرسیلندر اورجینال، اصل و دارای لیبل اصالت را در دسترس داشته باشید.

  • جا ماندن سوئیچ در خودرو؛ امداد قفل و سوئیچ سیار

ممکن است که به دلیل حواس پرتی، بازیگوشی کودکان و… سوییچ و قفل خود را در خودرو جا بگذارید و دربها نیز به طور خودکار قفل شوند و یا حتی باتری سوئیچ ضعیف شده و در میانه راه شما را به دردسر بیاندازد. در این زمان می توانید دو راهکار را انتخاب کنید: اول درخواست یدک کش و رفتن به تعمیرگاه ها برای رفع مشکل و یا تماس با آقای امداد و درخواست امداد قفل سوئیچ!

ما به صورت ۲۴ ساعته این خدمت را در اختیار شما قرار می دهیم و هیچ اهمیتی ندارد که شما در چه ساعتی و در چه مکانی با این مشکل دست و پنجه نرم کنید، کافیست با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید که به صورت می توانید دوباره از خودرو خود بدون مشکل استفاده کنیم.

  • پنچری و ترکیدگی تایر خودرو؛ پنچرگیری لاستیک سیار

دلایلی مثل ساییدگی و خوردگی بیش از اندازه لاستیک، تنظیم نبودن چرخ ها و برخورد با اشیا تیز و برنده میتوانند باعث شوند تا لاستیک خودرو شما در مسیر به یکباره پنچر شود. پنچری شاید مشکل چندان جدی به نظر نرسد، اما میتواند بسیار خطرناک باشد، مخصوصاً زمانی که در سرعت های بالا در بزرگراه ها در حال حرکت باشیم.

همچنین عدم تنظیم فشار دورهای تایرها هم باعث میشود تا در مواقعی خاص مثل هوای گرم، فشار آنها افزایش و با ترکیدگی لاستیک مواجه شویم. در چنین شرایطی خونسردی خود را حفظ کرده و سعی کنید تا خودرو را به گوشه ای برده و پارک کنید. حالا با آقای امداد تماس بگیرید.

تیم باتجربه ما در زمانی کوتاه در محل مورد نظر شما حاضر میشوند و اقدام به رفع پنچری و تعویض لاستیک ها میکنند. ما در امداد خودرو ایران خودرو آقای امداد این کار را با استفاده از بهترین تجهیزات باکیفیت ترین مواد در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب انجام میدهیم. توجه داشته باشید که تنها پنچرگیری لاستیک های تیوبلس در حیطه کاری امدادرسانان سیار آقای امداد است.

حمل و خودرو ماشین های ایران خودرو دکل، جرثقیل، خودروبر و یدک کش

گاهی اوقات ممکن است که خودروی تازه ای خریده باشید و تا طی شدن مراحل اداری مجبور به جابهجایی آن باشید. یا حتی خودرویتان خدایی نکرده تصادف کرده باشد و یک حرکت اضافه و خارج از کنترل سبب خرابی و آسیب دیدگی بیش از حد آن گردد.

یکی از معمول ترین اتفاقاتی که در زمان یدک کشی برای خودروها رخ میدهد، آسیب دیدن خودرو ها و مخصوصاً بخش شاسی آنها است. اما این مشکل تا زمانی که از امداد خودرو های غیر معتبر و غیرمجاز کمک نگیرید، برایتان اتفاق نمیافتد. با استفاده از خدمات یدککشی و جابجایی خودروها با آقای امداد شما دیگر نیازی نیست تا نگران مواردی از این قبیل باشید؛ چرا که خودرو شما به طور استاندارد و کاملاً ایمن حمل شده و هیچ آسیبی به آن نخواهد رسید.

با استفاده از دکل آقای امداد، خودرویی که آسیب دیده در یه جایگاه قرار میگیرد و از یک سمت به سمت دیگر توسط امدادرسانان آماده سازی میشود. در آخر و بعد از اتمام کار هم به صورت چرخگیر خودرو انتقال مییابد. این کار از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب ها جلوگیری میکند و به همین دلیل اغلب رانندهها برای اولین انتخاب دکل را به عنوان وسیله یدککش خودروی خود برمیگزیند.

با این حال ما انواع جرثقیل، خودروبر و دکل داریم که با توجه به نوع خودرو خودتان میتوانید آن را انتخاب کنید. شما میتوانید برای دریافت هریک از خدمات زیر برای خودروهای صفر، سبک، سنگین و نیمه سنگین با تیم آقای امداد تماس بگیرید:

  • حمل خودرو برای تعویض پلاک
  • حمل خودروهای خراب به تعمیرگاهها معتبر، مراکز بیمه
  • استعلام دستمزد در محل و پرداخت به صورت نقدی و آنلاین
  • نظارت کامل از لحظه یدک‌کش کردن خودرو تا بردن آن به جایی امن
  • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از خرابی بیشتر در طی حرکت

گرم شدن بیش از حد خودرو سرویس رادیاتور سیار

تابستان همان اندازه که برای ما انسانها کلافه کننده است، برای خودروها نیز مشکل آفرین میباشد، به طوری که باید در این فصل بیشتر از هر زمان دیگری مراقب خودروی خودمان باشیم. فرا رسیدن فصل گرما و تابستان یکی از مشکلاتی است که خیلی از راننده ها را با گرم شدن بیش از حد خودرو مواجه میکند و آن ها را دل نگران به سمت تعمیرگاه ها می کشاند.

اصلی ترین علت این اتفاق اما وجود مشکل در سیستم خنک کننده خودرو است. سیستم خنک کننده خودرو یک سیستم پیچیده و پیشرفته از سنسورها و اجزای خواص مختلفی می باشد که وجود مشکل در هر یک از این اجزا باعث داغ شدن خودرو میگردد. با استفاده از راهکارهایی خاص این مشکل به راحتی قابل رفع است.

یکی از این راه ها سرویس های شستشوی رادیاتور و تعویض پمپ آب در صورت دوره ای است که از خراب شدن و به مشکل خوردن این سیستم و گرم شدن بیش از حد خودرو جلوگیری می کند. در هر صورت شما می توانید با آقای امداد در ارتباط باشید و این خدمات را در محل به راحتی دریافت کنید.

خرابی پدال های گاز، کلاچ و ترمز؛ سرویس پدال های خودرو در محل

آسیب دیدگی و عدم عملکرد صحیح پدال های خودرو باعث میشود تا کنترل ماشین سخت تر از همیشه شود و احتمال تصادف و حوادث غیرقابل پیشبینی افزایش یابد. از این رو باید در زمان مشاهده علائم و نشانه های به مشکل خوردن پدالها سریعا به تعمیرگاه مراجعه و یا با آقای امداد تماس بگیرید.

در صورت مواجهه با علائمی چون نرم شدم پدال ترمز، عملکرد پدال ترمز با درصد پایین، خارج شدن پدال گاز از ریگلاژ استاندارد، خارج شدن تنظیمات پدال گاز از قسمت ورودی دریچه ساسات و محکم و سخت شدن ترمز گرفتن باید بدانید که سلامتی شما و دیگر سرنشینان خودرو تهدید شده است. این مشکل با یک سرویس سریع پدال های خودرو در محل به راحتی رفع خواهد شد.

مواردی چون نشتی در شلنگ های ترمز، شکستگی پدال شتاب دهنده، عملکرد نادرست سنسور پدال گاز، وجود هوا در مخزن روغن ترمز، تمام شدن یا کاهش روغن ترمز، گرفتگی اجزای دریچه ساسات، خوردگی لنت های ترمز و نقص فنی سیلندر اصلی ترمز و… سبب به مشکل خوردن پدال‌ها میشوند که شما میتوانید با استفاده از سرویس پدال های خودرو آقای امداد، از این مشکل جلوگیری و همواره رانندگی بی خطر و ایمنی را تجربه کنید.

خالی شدن باتری؛ شارژ و تعویض باتری در محل

چرا شارژ باتری تمام میشود؟ در خوشبینانه ترین حالت باتری عمر مفید خود را به خوبی میگذارند و درنهایت نیاز به جایگزینی پیدا میکند. اما در اغلب مواقع باتری خیلی زودتر از کار میافتد و خالی میشود. بگذارید یک خلاصه کوتاه از دلایل خالی شدن زودهنگام باتری به شما ارائه بدهم. با رعایت این موارد دیگر به طور ناگهانی با دشارژ و خالی شدن باتری مواجه نمیشوید.

اصلیترین دلیل ناگهانی خالی شدن باتری روشن ماندن سیستم های الکتریکی در شب یا هنگام پارک کردن است. همچنین امکان دارد که به علت معیوب بودن دینام، باتری خودرو شما هم زودتر از کار بیافتد. دینام و باتری دو بخش مهم در خودرو هستند و فعالیت یکدیگر را تکمیل می کنند. دینام وظیفه شارژ شدن باتری را بر عهده دارد و زمانی که به مشکل بخورد در عملکرد باتری نیز اختلال ایجاد می کند.

شرایط محیطی هم عامل مهمی به شمار میرود اما کنترل کردنش سخت است؛ به طور مثال شرایط آب و هوایی مختلف از جمله وجود باران، زمین خاکی، گرما و سرمای شدید، دست انداز ها، انواع آسفالت ها و … همه می توانند بر روی عمر مفید باتری ماشین تاثیر گذار باشند.

علاوه بر این، گاهی خود خودرو به مشکل میخورد و برق دزدی ماشین رخ میدهد. این مورد از آن دسته مشکلاتی است که باعث می شود تا زمانی که موتور و تمامی دستگاه های الکتریکی ماشین خاموش هستند، باتری مصرف شود.

 

دکمه بازگشت به بالا