اقتصادیمدیریت کسب و کار

مشخصات و قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی j257

افزایش بازدهی یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 با موتور کمپرسور اینورتر خطی

موتور کمپرسور اینورتر خطی یکی از بهترین نوع از موتور‌های جهان است که کمپانی ال جی از آن در ساخت یخچال و فریزر‌های ساید بای ساید خود از جمله یخچال فریزر ساید بای ساید j257 استفاده کرده است. این موتور بدون تسمه طراحی شده است تا کارایی و عملکرد بهینه‌اش چند برابر شود. بدون تسمه بودن موتور کمپرسور اینورتر خطی سبب کاهش اصطکاک قطعات می‌شود که در نتیجه‌ی آن طول عمر مفید قطعات و به دنبال آن طول عمر یخچال و فریزر نیز افزایش می‌یابد، بنابراین وجود این نوع موتور سبب افزایش بازدهی یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل جی J257 برای سال‌های طولانی می‌شود.

از دیگر مزیت‌های موتور کمپرسور اینورتر خطی در یخچال فریزر ساید بای ساید j257 ال جی مدل gc-j257caec می‌توان به تولید صدای ناچیز در هنگام روشن بودن دستگاه اشاره کرد به طوری که اصلا مزاحم استراحت شما نمی‌شود. در پایان عملکرد بالای موتور کمپرسور اینورتر خطی کاهش مصرف انرژی قابل توجهی را در این مدل از یخچال و فریزر ساید بای ساید فراهم می‌کند به طوری که آخر ماه از صرف هزینه‌هایی اضافی خلاص می‌شوید.

مشخصات و قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی j257

کارایی سیستم هوای چند گانه Multi Air Flow در یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی

یکی از قابلیت‌های بسیار کاربردی که بر طراوت و شادابی مواد غذایی فضای داخلی یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 بسیار تاثیر دارد قابلیت سیستم هوای چندگانه Multi Air Flow است. این قابلیت پیشرفته هوای خنک را در سراسر فضای داخلی LG GR-J257JSXN – Refrigerators پخش می‌کند تا ماندگاری مواد غذایی را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.

یک نکته که در مورد این فناوری شگفت انگیز Multi Air Flow وجود دارد این است که هوای داخل فریزر و یخچال با هم قاطی نمی‌شوند یعنی این قابلیت هوای داخل فریزر را با هوایی که داخل یخچال است عوض نمی‌کند، در نتیجه مواد غذایی داخل یخچال بوی مواد داخل فریزر را نمی‌گیرند. فناوری‌های کاربردی و قیمت یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی مدل J257 بسیار مناسب انتخاب شده است تا کاربران از خرید جدیدترین ساید بای ساید ال جی خود رضایت کامل را داشته باشند.

دیگر زمان و انرژی خود را صرف زدودن برفک از سطوح فریزر نکنید

در زمان‌های قدیم زدودن و آب کردن برفک‌هایی که روی سطوح داخلی یخچال و فریزر تشکیل می‌شد کاری سخت و طاقت فرسا بود به طوری که برای زدودن هم انرژی و هم زمان زیادی را از افراد می‌گرفت. چشم بادامی‌های کمپانی ال جی با هوش و نبوغ خود در راستای پیشرفت علم و تکنولوژی یخچال و فریزرهای ساید بای ساید خود از جمله یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت را مجهز به قابلیت Total No Frost کردند تا در آن‌ها هیچ اثری از برفک پیدا نکنید.

قابلیت پیشرفته و کاربردی No Frost با عملکرد بالای خود از ایجاد برفک و توده‌های یخ بر روی سطوح داخلی یخچال یا فریزر ال جی مدل J257 جلوگیری به عمل می‌آورد. قابلیت ضد برفک Total No Frost مزایای فراوانی را در یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی مدل جی J257 2022 نقره ای  با خود به همراه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • با وجود قابلیت ضد برفک No Frost لازم نیست وقت و انرژی خود را هر چند وقت یک بار برای زدودن برفک‌ها صرف کنید.
  • قابلیت Total No Frost بر روی طراوت، شادابی و سالم ماندن مواد غذایی تاثیر بسزایی دارد و از یخ زدگی آن‌ها در فضای داخلی یخچال جلوگیری می‌کند.
  • قابلیت ضد برفک در یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 با کارایی بالای خود سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود.

سیستم عیب یابی هوشمند

در یخچال و فریزر ساید بای ساید 30  فوت ال جی مدل J257 سیستم عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis یک قابلیت هوشمند پیشرفته است که سبب می‌شود هر کاربر به یک تکنسین ماهر در زمینه‌ی تعمیر یخچال و فریزر ساید تبدیل شود. این قابلیت پیشرفته به کاربر امکان می‌دهد تا بعد از نصب اپلیکیشن سیستم عیب یابی هوشمند بر روی گوشی خود به امکانات این قابلیت دسترسی داشته باشد. برای این کار شما باید گوشی هوشمند خود را به سنسورهای یخچال و فریزر ال جی نزدیک کنید تا بین دستگاه و گوشی هوشمند شما ارتباط برقرار شود.

در واقع سیستم عیب یابی هوشمند Smart Diagnosis در یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل GC-J257 به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی عیب‌های کوچک پیش آمده در دستگاه خود را شناسایی و در اسرع وقت آن‌ها را بر طرف کنند. وجود این سیستم هوشمند علاوه بر اینکه سالم ماندن یخچال و فریزر ساید بای ساید شما را برای مدت طولانی تضمین می‌کند شما را از دردسر‌های آوردن تعمیرکار به خانه یا بردن دستگاه به تعمیرگاه و صرف هزینه‌های اضافی خلاص می‌کند.

با قابلیت Smart ThinQ یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 امکانات هوشمند خانه‌ی خود را گسترش دهید

تا حالا به این موضوع فکر کرده‌اید که چه خوب می‌شد اگر می‌توانستید یخچال خود را بدون آنکه بهش دسترسی داشته باشید از راه دور کنترل کنید؟ این جمله در زمان‌های قدیم کاری غیر ممکن بود اما استعداد و هوش کره‌ای‌های کمپانی ال جی کاری کرده است تا کاربرانشان قادر باشند بدون اینکه به یخچال خود دسترسی داشته باشند آن را از راه دور و توسط موبایل هوشمندشان کنترل و مدیریت کنند. هوش مصنوعی Smart ThinQ قابلیتی است که در یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 این امکان را برای کاربرانش فراهم می‌کند‌.

در واقع شما می‌توانید از طریق هوش مصنوعی Smart ThinQ گوشی خود را به یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی متصل کنید و از طریق گوشی برنامه‌ی خاصی را در دستگاه خود فعال یا غیر فعال کنید و به راحتی از دمای فعلی یخچال آگاه شوید.

با قابلیت آبریز و یخساز به آب خنک و تکه‌های یخ به راحت‌ترین شیوه دسترسی داشته باشید

 بر روی درب یخچال سمت چپ یخچال و فریزر ساید بای ساید 30 فوت ال جی مدل J257 آبریز و یخساز وجود دارد. وجود این قسمت یعنی شما هر وقت به آب یا یخ نیاز داشتید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و راحت‌ترین شیوه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در این مدل از یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مخزنی که مربوط به قسمت آبریز و یخساز است توسط آب شهری پر می‌شود.

وجود قسمت آبریز و یخساز بر روی درب یک مزیت ویژه برای یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J257 با خود به همراه دارد که آن هم صرفه جویی در مصرف انرژی است. آب یکی از موادی است که هر فرد در طول شبانه روز احتیاج زیادی به نوشیدن مکرر آن دارد بنابراین اگر هر کدام از اعضای خانواده در طول روز و شب چندین بار آب بنوشند تعداد دفعات که درب یخچال باز می‌شود بسیار زیاد می‌شود که این خود باعث خروج مقدار بسیار زیادی از هوای خنک داخل یخچال به بیرون و صرف انرژی زیاد است. بنابراین وجود این قسمت و در دسترس قرار دادن آب خنک برای کاربران از باز شدن مکرر درب و صرف انرژی اضافی جلوگیری به عمل می‌آورد.

وجود قابلیت UV NANO بر روی نازل آب بعد از هر بار استفاده از آ ریز نازل را ضد عفونی و تمیز می‌کند. این آپشن تنها در سایدهای  سال 2022 به بعد قرار گرفته است.

یخچال 2022 ال جی J257 ، یک یخچال هوشمند!

دارایی‌ها و امکانات یخچال 2022 ساید بای ساید ال جی به همین جا ختم نمی‌شود. ال جی با هوشمند سازی این یخچال‌ها گامی دیگر در پیشرفت علم و تکنولوژی برداشته است. همچنین با عرضه این یخچال‌های هوشمند به بازار باعث استقبال شدید کاربران شده است. یخچال فریزر J257 با اتصال به وای فای و نصب برنامه ThinQ LG بر روی گوشی هوشمند خود می‌توانید به بسیاری از تنظیمات داخلی یخچال از راه دور دسترسی داشته باشید.

از جمله اینکه به راحتی دمای یخچال را تنظیم کنید و … . همچنین سیستم عیب یاب هوشمند این یخچال، شما را از وجود مشکلات پیش آمده در اسرع وقت مطلع می‌سازد. مشکلاتی از جمله کاهش یا افزایش ناگهانی دما، هشدار بازماندن درب و … را با ارسال پیغامی بر روی گوشی هوشمندتان شما را آگاه می‌کند تا نسبت به حل آن‌ها اقدام نمایید.

با خرید یخچال ال جی 2022 j257 چه عایدتان می‌شود

  • ظرفیت 28 فوت الی 30 فوت
  • سیستم خنک کننده DoorCooling و سیستم خنک کننده Multi AirFlow
  • کمپرسور اینورتر کم مصرف
  • امکان تهیه 2 نوع یخ حبه‌ای و پودر شده
  • طراحی دو درب برای دسترسی سریع به مواد غذایی
  • آبریز با نوآوری UVnano برای ضد عفونی نازل آب
دکمه بازگشت به بالا