اقتصادی

قیمت ۸ محصول ایران خودرو تعیین شد/ مخالفت با افزایش مجدد قیمت‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

قیمت ۸ محصول ایران خودرو تعیین شد/ مخالفت با افزایش مجدد قیمت‌ها - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سپهر دادجوی توکلی در گفت و گو با خبرنگار آنلاین اظهار کرد: شورای رقابت امروز در جلسه ۶۱۱ با افزایش مجدد قیمت خودروها مخالفت کرد.

مدیر روابط عمومی مرکز ملی رقابت افزود: تنها قیمت ۸ محصول فاقد قیمت ایران خودرو که از سوی وزارت صمت اعلام شده بود را تعیین کرد که امشب یا فردا صبح قیمت‌ها به صورت دقیقاً اعلام می‌شوند.

وی در مورد گمانه زنی‌ها در مورد حذف شورای رقابت از قیمت گذاری خودرو هم تصریح کرد: برخی از رسانه‌ها از کم اطلاعی این موضوع را بازنشر کرده بودند؛ شورای رقابت دارای کارگروه‌های زیادی است که تصمیمات و پیشنهادات زیادی در این کارگروه‌ها مطرح می‌شود ولی فقط با طرح موضوع در صحن شورا و رأی اکثریت اعضا، تصمیمات لازم الاجرا می‌شود.

توکلی تاکید کرد: اصلاً تاکنون در شورای رقابت موضوع حذف شورا از قیمت گذاری مطرح نشده و فقط در یکی از کارگروه‌های فرعی شورای رقابت مطرح شد که آن هم در قالب صورت جلسه بود نه مصوبه.

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا