علمی و پزشکیمدیریت کسب و کار

بهترین قیمت‌های شیلنگ آبنما فنردار در بازار

شیلنگ آبنما فنردار ،شیلنگی سبک و شفاف است بطوریکی می توان مایعی عبوری از داخل آن را مشاهده کرد. جنس این شیلنگ از PVC  است و یک لایه فنر وسط شیلنگ به کار رفته است. از دیگر ویژگی های این نوع شیلنگ مقاومت بالا دربرابر شرایط آب و هوایی،شعاع خم پایین و مقاومت دربرابر فشار منفی است. علاوه براین،شیلنگ شفاف سیم دار داخل وکیوم و تحت فشار بالا تغییر شکل نمی دهد. این نوع شیلنگ را درمقایسه با سیم فولادی گالوانیزه از PVC صد درصد خالص درست می کنند تا دربرابر فشار منفی مقاوم باشد. مقاومت دربرابر مواد شیمیایی،لایه اوزون و تابش آفتاب نیز از دیگر مشخصات این محصول است.محدوده دمایی شیلنگ آبنما از منفی 5 درجه تا مثبت 60 است.

شیلنگ شفاف فنردار جنس pvc تولید به صورت اکسترودر تولید می شود. این محصول با قیمت ارزان و کیفیت بالا روانه بازار می شود. دیواره شیلنگ با سیم فولادی گالوانیزه تقویت شده که باعث استحکام و افزایش فشار کاری شیلنگ شفاف می شود. از ویژگی شیلنگ آبنما فنردار انعطاف پذیر بودن و وزن سبک می توان اشاره کرد. که این ویژگی باعث می شود حمل و جابجایی آن راحت باشد. شیلنگ آبنما به دلیل شفافیت امکان مشاهده انتقال مواد را به وجود آورده است تا از انتقال صحیح مواد و عدم بلوکه شدن آنها مطمئن شوید.

بهترین قیمت‌های شیلنگ آبنما فنردار در بازار

شیلنگ شفاف سیم دار به صورت اکسترودر از مواد اولیه PVC تولید می شود در این شیلنگ ها برای استحکام و افزایش فشار کاری از سیم فولادی گالوانیزه در دیواره ها شیلنگ استفاده می کنند. شیلنگ های آبنما دارای سطحی داخلی صاف و شفاف (به دلیل شفاف بودن مواد در حال جریان در شیلنگ قابل مشاهده است) هستند. شیلنگ های آبنما فنردار انعطاف پذیر بوده و همچنین سبک هستند که حمل و نقل را آسان می کند. در دسته شیلنگ های خرطومی شیلنگ ابنما فنردار از پرمصرف ترین آنها است که در بسیاری از صنایع مصرف دارد. این شیلنگ ها مناسب برای انتقال مواد غذایی و مواد دارویی و همچنین مایعاتی مانند آب و آبمیوه و غیره هستند.

ویژگی های شیلنگ فنردار آبنما

شیلنگ فنردار آبنما بسیار انعطاف پذیر است که به راحتی می توان به کمک نیرو دست آن را به حالت دلخواه در آورد. به دلیل همین ویژگی حالت پذیری، به راحتی در مکان هایی که امکان قرارگیری و عبور سایر لوله ها نیست شیلنگ آبنما فنردار قرار می گیرد. این شیلنگ ها به سبب منعطف بودن به راحتی جمع می شوند و انبار دارای آن ها آسان است و به راحتی می توان تعداد بسیار بالایی از آن ها را در انبار نگهداری کرد. شیلنگی سبک است که این ویژگی در حمل و نقل این شیلنگ ها کمک بسیاری می کند و به راحتی قابلیت حمل و نقل را دارد. نصب و اجرای شیلنگ آبنما فنردار به کمک یک یا چند نیروی ماهر و با تجربه به سادگی قابل انجام است.

سطح داخلی و خارجی

سطح خارجی شیلنگ شفاف فنردار هیچگونه شکاف یا سوراخی ندارد و به سبب این ویزگی هیج گونه عامل مزاحم یا آسیب زننده ای نمی تواند به داخل شیلنگ نفوذ کند. سطح خارجی این شیلنگ مقاومت خوبی در شرایط جوی مختلف ، ضربه، فشار، خراش دارد. این سطح خارجی مقاوم باعث افزایش طول عمر شیلنگ می شود.

از طرفی دیگر سطح داخلی شیلنگ شفاف فنردار بدون هیچ سوراخ و درزی است که مواد داخل شیلنگ خارج نشده و از اتلاف انرژی جلوگیری شود. سطح داخی کاملا یکدست و صاف است که مواد در حال جریان با سرعت عبور کنند.

از دیگر ویژگی های شیلنگ شفاف فنردار به موارد زیر می توان اشاره کرد:

شیلنگ شفاف فنردار از سازگاری خوبی دربرابر شرایط آب و هوایی سخت و فشار وکیوم برخوردار است. خط نشانه رنگی نیز بر جذابیت شیلنگ PVC افزوده است. به آسانی می توان آن را درجهت تشخیص آسیب احتمالی بررسی کرد و از طول عمر بالایی برخوردار است. قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالای این شیلنک،مصرف و نگهداری آن را برای مصرف کنندگان و صاحبان صنایع آسان کرده  است.

انعطاف پذیری بالای این محصول موجب شده است که به آسانی به حالت های مختلف دربیاید و درمکان هایی مورد استفاده قرار بگیرد که امکان استفاده از شیلنگ های دیگر وجود ندارد.سطح داخلی و خارجی شیلنگ صاف و سطح خارجی آن عاری از هرگونه شکاف و سوراخ است که از نفوذ مواد و عوامل خارجی به داخل شیلنگ جلوگیری می کند.

 • تولید در سایز های مختلف (عمده تولید از سایز 3/8 الی سایز “3 و بالاتر می باشد)
 • سطح داخلی و خارجی صاف
 • سطح خارجی بدون شکاف و سوراخ
 • مقاوم در برابر نیروی کشش بالا
 • سازگار بودن با شرایط جوی مختلف
 • مقاومت در برابر فشار و خلاء
 • مقاومت در برابر حرارت
 • مقاومت در برابر روغن ، اسید و باز
 • مقاومت در برابر ضربه، فشار و خراش
 • دارای طول عمر بالا
 • غیر سمی بوده و مناسب برای انتقال مواد غذایی (بدون بو و مزه)
 • مقرون به صرفه بودن

کاربرد شیلنگ شفاف سیم دار

شیلنگ شفاف سیم دار (PVC Steel Wire Hose) یک نوع لوله‌ی پلاستیکی است که دارای یک سیم فولادی درون آن است. این لوله با داشتن سیم فولادی، قابلیت انعطاف بالا و مقاومت در برابر فشار و خمش را دارا می باشد. همچنین از آنجایی که این لوله شفاف است، امکان دیدن داخل لوله و جریان مایعات درون آن وجود دارد.

کاربردهای شیلنگ آبنما فنردار بسیار گسترده است و در بسیاری از صنایع استفاده می شود. به عنوان مثال، این شیلنگ در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و حتی در کشاورزی استفاده می شود.

در صنایع غذایی، شیلنگ شفاف آبنما برای انتقال مواد غذایی و نوشیدنی ها به کار می رود. این لوله به دلیل شفاف بودن، امکان دیدن داخل آن و جلوگیری از تغییر رنگ و بوی محتوای داخل آن وجود دارد.

در صنایع دارویی نیز، شیلنگ سیم دار برای انتقال مواد شیمیایی و دارویی به کار می رود. این لوله قابلیت مقاومت در برابر خوردگی و انعطاف بالا را دارد که منجر به افزایش عمر مفید آن می شود.

در صنایع شیمیایی نیز از شیلنگ آبنما استفاده می شود. این لوله برای انتقال مواد شیمیایی خورنده و اسیدی به کار می رود. این شیلنگ دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی و شکستگی است که باعث می شود بتواند در محیط های سخت و پرخطر مورد استفاده قرار گیرد.

در کشاورزی نیز کاربردهای زیادی دارد. این لوله برای انتقال مواد شیمیایی، آب و هوا به کار می رود. این شیلنگ قابلیت انعطاف بالا و مقاومت در برابر فشار را دارد که منجر به این می شود که بتواند در زمین های کشاورزی استفاده شود.

در کل، شیلنگ یک لوله چند منظوره است که در صنایع مختلف به کار می رود. با توجه به خواص منحصر به فرد این شیلنگ، این لوله به یکی از محصولات پر فروش و مورد استفاده قرار گرفته در صنایع مختلف تبدیل شده است.

از شیلنگ آبنما فنردار به صورت گسترده در کارخانه ها،کشاورزی،مهندسی،صنایع غذایی و خط بهداشت برای مکش و تخلیه آب،روغن و پودر استفاده می کنند. ذکر این نکته قابل اهمیت است که در ساخت شیلنگ PVC مورد استفاده در صنایع غذایی از مواد خاصی برای جلوگیری از واکنش احتمالی استفاده می کنند.

شیلنگ آبنما فنردار مورد استفاده در این صنعت به خصوص غیرسمی،سبک،بی بو و شفاف است.از این شیلنگ در صنعت مواد غذایی برای انتقال شیر،نوشابه،مشروب ،مربا و غذاهای دیگر استفاده می کنند. از دیگر موارد مصرف شیلنگ PVC انتقال مواد صنعتی،شیمیایی،انواع اسیدها و سایر مایعات است.

 •  انتقال مواد غذایی
 • انتقال مواد شیمیایی
 • انتقال مواد صنعتی
 • انتقال انواع اسید ها
 • انتقال مواد شوینده
 • انتقال انواع مایعات

شیلنگ آبنما فنردار در سایز های مختلفی قابل تولید است تا برای تمامی کاربری ها و فضاهای مختلف قابل استفاده باشد. تنوع استفاده از آن که تنها محدود به هوا نیست بلکه برای انواع ذرات و مایعات قابل استفاده است.

به سبب مصرف بالای این شیلنگ ها می توان گفت که کم کم پیشرفت و توسعه صنعتی به سمتی خواهد رفت که استفاده از این دسته شیلنگ ها یک جایگزین بسیار مناسب و به صرفه برای بسیاری از شیلنگ ها و لوله ها خواهد شد.

قیمت شیلنگ شفاف سیم دار

قیمت شیلنگ آبنما فنردار معمولاً به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل جنس شیلنگ، ضخامت و قطر شیلنگ، طول آن، فشار کاری و همچنین نوع کاربری آن است. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل پرداخته خواهیم شد.

جنس شیلنگ

جنس شیلنگ شفاف سیم دار می‌تواند متفاوت باشد و به تبع آن قیمت آن نیز متغیر می‌شود. برای مثال، شیلنگ با جنس PVC معمولی در مقایسه با شیلنگ با جنس PVC سبک، روان و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی پیشرفته، قیمت بیشتری دارد.

ضخامت و قطر شیلنگ

ضخامت و قطر شیلنگ آبنما فنردار نیز از عوامل مهمی هستند که بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارند. شیلنگ‌های با ضخامت بیشتر و قطر بزرگتر، قیمت بیشتری نسبت به شیلنگ‌های با ضخامت کمتر و قطر کوچکتر دارند.

طول شیلنگ

طول شیلنگ شفاف PVC نیز به عنوان یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت آن محسوب می‌شود. شیلنگ‌های با طول بیشتر قیمت بیشتری نسبت به شیلنگ‌های با طول کمتر دارند.

فشار کاری

فشار کاری شیلنگ PVC نیز بر روی قیمت آن تأثیرگذار است. شیلنگ‌ها با فشار کاری بالاتر، قیمت بیشتری نسبت به شیلنگ‌های با فشار کاری پایینتر دارند.

نوع کاربری

نوع کاربری شیلنگ شفاف نیز می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیرگذار باشد. برای مثال، شیلنگ‌هایی که در صنایع غذایی و داروسازی استفاده می‌شوند، قیمت بیشتری نسبت به شیلنگ‌هایی که در فضای باز استفاده می‌شوند، دارند.

خرید شیلنگ آبنما فنردار

خرید شیلنگ شفاف سیم دار PVC یکی از مواردی است که برای انتقال مایعات و گازها در صنایع مختلف استفاده می شود. این شیلنگ دارای سیم فولادی داخلی است که باعث می شود شیلنگ قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را داشته باشد و به راحتی قابلیت خم شدن و نصب در فضاهای محدود را داشته باشد. با توجه به اینکه شیلنگ شفاف سیم دار PVC در صنایع مختلفی مانند فضای باز، کشاورزی، صنایع غذایی، داروسازی و… استفاده می شود توجه به مواردی مانند ضخامت، طول و استحکام این شیلنگ ها بسیار مهم می باشد.

برای خرید این نوع شیلنگ باید ابتدا به این نکته توجه کنید که چه نوع مایع یا گازی قصد دارید از آن انتقال دهید و میزان فشار آن چقدر است. با توجه به این اطلاعات می توانید نوع شیلنگ مناسب را برای خرید انتخاب کنید. همچنین باید به جنس شیلنگ توجه کرده و مطمئن شوید که جنس آن با مایع یا گازی که قصد انتقال آن را دارید سازگار است.

شیلنگ فنردار آبنما

شیلنگ آبنما فنردار که از جنس pvc تولید شده است، با قیمت ارزان و کیفیت بالا عرضه می‌شود. دیواره این شیلنگ با سیم فولادی گالوانیزه تقویت شده است که استحکام و فشار کاری شیلنگ شفاف را افزایش می‌دهد. شیلنگ فنردار یک شیلنگ انعطاف پذیر است و وزن سبک این شیلنگ ها، باعث شده است حمل و جابجایی آن راحت باشد. شفافیت شیلنگ آبنما امکان مشاهده انتقال مواد را به وجود آورده است تا از انتقال صحیح مواد و عدم بلوکه شدن آنها مطمئن شوید.

برگرفته شده از:

ترب

بست سرا

دکمه بازگشت به بالا