فرهنگ و هنرمدیریت کسب و کار

خرید اینترنتی فرش مسجد با قیمت مناسب از سجاده کارپت کاشان

خرید اینترنتی فرش مسجد زمانی که هیئت امنا و شورای مسجدی ها تصمیم به خرید سجاده فرش برای مسجد می گیرند، در صدد هستند بهترین شرایط خرید را انتخاب کنند. ممکن است بعضی از خریداران در شهرهایی زندگی کنند که به کارخانه های تولید کننده سجاده فرش ماشینی نزدیک نباشد.

بنابراین در چنین شرایطی بهترین راه خرید اینترنتی فرش مسجد برای نمازخانه، حسینیه و یا بقاع متبرکه است. زیرا این روزها خرید اینترنتی تمام اقلام از خوراکی گرفته تا لوازم خانگی و فرش بسیار متداول شده است. البته برای خرید آنلاین باید بسیار دقت کنید تا از کارخانه های معتبر خریدتان را انجام دهید. چرا که ممکن است بعضی افراد با هویت های ناشناس کلاهبرداری کرده و شما را مورد آزار قرار دهند.

خرید اینترنتی فرش مسجد با قیمت مناسب از سجاده کارپت کاشان

برای خرید آنلاین فرش مسجد چه کار کنیم؟

اگر می خواهید فرش سجاده ای را به صورت آنلاین بخرید، خوب است به دو نکته مهم دقت کنید:

  • پیدا کردن فروشنده ای معتبر و کارخانه ای خوشنام و اصیل
  • دقت در انجام مراحل ثبت سفارش (اندازه گیری دقیق، انتخاب طرح و رنگ و…)

ما به شما خرید اینترنتی فرش مسجد با قیمت مناسب از سجاده کارپت کاشان (یکی از خوشنام ترین برندها) را پیشنهاد می دهیم.

خرید آنلاین فرش محرابی از کارخانه

کاشان به عنوان دومین قطب تولید فرش سجاده ای می باشد، کارخانه های بسیاری در دل خود جای داده است. اما تعداد کارخانه هایی که به طور تخصصی به تولید فرش سجاده ای برای مسجد می پردازند بسیار محدود است. می توانید همین تعداد محدود را در شهرک های صنعتی تولید فرش ماشینی در کاشان پیدا کنید که یکی از این کارخانه ها سجاده کارپت کاشان است.

کاشان به دلیل نزدیکی به پایتخت ایران یعنی تهران و مرکزیت داشتن، بسیار مورد توجه خریداران بوده و از لحاظ دسترسی هم بسیار برای آنها راحت است. در هر صورت عده ای ترجیح می دهند به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنند.

چرا خرید اینترنتی فرش مسجد از کارخانه فرش سجاده کارپت بهتر است؟

شما می توانید بیعانه و یا کل مبلغ فاکتور را به حسابی واریز کنید که به نام شرکت است. در این باره با وکیل حقوقی نیز می توانید مشورت کنید تا بدون هیچ دغدغه و نگرانی، خریدتان انجام شود. از طرفی با خرید مستقیم از کارخانه، دست دلالان و واسطه ها را کوتاه کرده و می توانید با قیمتی کمتر نسبت به فروشگاه ها و هایپرهای فرش، سجاده فرش دلخواهتان را تهیه کنید.

مراحل سفارش و خرید اینترنتی فرش مسجد

اگر در هیئت امنا به این نتیجه رسیدید که خرید فرش سجاده ای را به صورت آنلاین انجام دهید، بهتر است یک نماینده از میان جمع انتخاب کنید تا تمام پیگیری ها را انجام دهد و مسئولیت ثبت سفارش و سایر موارد را به عهده بگیرد.

بعد از آن مراحل زیر را به ترتیب پی بگیرید تا به آسانی خریدتان انجام شود:

  • اندازه گیری دقیق و مشخص کردن ابعاد فضا

برای اندازه گیری مسجد، هم می توانید خودتان اقدام کنید و یا از یکی از متخصصین مجموعه سجاده کارپت کاشان بخواهید تا به محل اعزام شده و اقدام به اندازه گیری محل نماید.

شما می توانید یک کاغذ برداشته و روی آن این موارد را مشخص کنید: طول مسجد، عرض مسجد، جهت قبله، فضاهای پرت و ناقواره.

نیازی نیست در نقشه محل ستون ها را مشخص کنید، چرا که رول های فرش به صورت سر تا سری بافته می شوند و در زمان نصب محل ستون ها توسط نصاب برش خورده و دور دوزی خواهد شد.

  • انتخاب الیاف و نوع نخ فرش مسجد

دقت کنید نخی را انتخاب کنید که دوام و استحکام زیادی داشته باشد. پیشنهاد ما انتخاب نخ صد در صد اکرولیک هیت ست شده است. شما می توانید با مشاورین متخصص سجاده کارپت تماس بگیرید و آنها با توجه به میزان بودجه تان، نوع نخ متناسب را به شما پیشنهاد بدهند.

  • انتخاب شانه و تراکم سجاده فرش مسجد (بسته به بودجه و نوع سلیقه و انتخاب شما)
  • انتخاب رنگ فرش نماز (رنگ روشن یا تیره؟ )
  • طرح سجاده فرش (طرح محرابی، تشریفات یا یکپارچه؟)
  • پرداخت بیعانه برای تولید فرش محرابی مسجد
  • نصب فرش سجاده ای نماز در محل مد نظر
  • تحویل گارانتی و ضمانت کیفیت به شما

برای ثبت سفارش اینترنتی و خرید آنلاین فرش مسجد یا سجاده ای، کافیست با مشاورین متخصص سجاده کارپت کاشان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده و تجربه ای از خرید آسان و بی دغدغه را برای شما رقم بزنند.

منبع: خرید اینترنتی فرش مسجد سجاده ای (https://sajadecarpet.com/sajade-carpet-price/)

شماره تماس: 09133617256 آقای مهندس سلمانی

دکمه بازگشت به بالا