اجتماعیمدیریت کسب و کار

کارتن اسباب کشی و نقش موثر آن در اثاث کشی منزل در اصفهان

مناسب ترین کارتن اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

تیترهای محتوای این خبر نمایش تیترها

جهت انتخاب و خرید کارتن اسباب کشی اصفهان و کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان در ادامه مطلب با ما باشید تا مشخصات کارتن مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شرکت مدارا بار از جمله بهترین شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان میباشد که در زمینه های مختلف از جمله کارتن جهت حمل و نقل آماده خدمت رسانی میباشد.

کارتن اسباب کشی و نقش موثر آن در اثاث کشی منزل در اصفهان

کارتن مناسب برای اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی دارید یکی از نکاتی که باید در نظر گرفته شود نوع و جنس کارتن و جعبه برای بسته بندی وسایل است. به خصوص برای وسایل شکستنی جنس و حتی سایز کارتن اهمیت دارد. بسیای از شرکت های باربری حمل اثاثیه منزل اصفهان ، کارتن هم برای بسته بندی ارائه میدهند. بنابراین باید در مورد نوع و جنس کارتن اطلاعات کامل داشته باشید تا از کیفیت کار شرکت مطمئن شوید. جهت آشنایی بیشتر و به دست آوردن اطلاعات کامل ، انواع کارتن ها را بررسی میکنیم.

1.کارتن خارجی یا ایرانی

2.کارتن وسایل بزرگ و شکستنی

3.کارتن در سایز های متفاوت

باید گفت که شما هر چقدر هم از نوع کارتن اطلاعات داشته باشید بهتر است قبلا از سفارش و خرید کارتن و جعبه از فروشنده آن راهنمایی بخواهید . به دلیل اینکه هر نوع وسیله ای کارتن مخصوص به خود را دارد .مثلا برای هر یک از وسایل شکستنی ، کتاب ، لباس و یا حتی وسایل برقی کارتن مخصوص خود دارند. برای همین است که باید از فروشنده راجع به خرید کارتن راهنمایی بگیرید. البته گاهی ممکن است وسیله ای را داخل کارتن غیر از کارتن مخصوص خود ، قرار دهید و مشکلی هم پیش نیاید و برای احتیاط بیشتر به نوع کارتن مصرفی دقت کنید.

کارتن هایی که نباید استفاده شود جهت حمل اثاثیه منزل در اصفهان :

توصیه مهم برای بسته بندی این است که هیچ وقت از کارتن های دست دوم استفاده نکنید به خصوص برای وسایل شکستنی یا وسایل سنگین .کارتن های دست دوم ممکن است پوسیده باشند و یا پارگی داشته باشند.استفاده از این کارتن ها به خصوص در مسیر های طولانی باعث خسارت در اسباب کشی می شود.

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی:

یک از مهم ترین وسایل برای بسته بندی کارتن و جعبه است که مدارا بار  بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان با ارائه بهترین نوع کارتن ها در خدمت شما می باشد و با وکیوم و بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن ، آنها را جا به جا میکند. وسایلی که برای حمل بار در اصفهان لازم است به شرح زیر است:

 • کارتن رگال دار مناسب بسته بندی لباس
 • ساک رختخواب با جنس مناسب
 • پلاستیک حباب دار ضد ضربه
 • وکیوم
 • سلفون
 • چسب پهن
 • کارتن پنج لایه برای ظروف شکستنی

کنترل کارتن ها:

بعضی از کارتن ها ممکن است خاکی باشند قبل از گذاشتن وسایل به خصوص لباس کارتن را چک کنید اگر خاکی بود اول یک ملحفه داخل آن پهن کنید بعد  لباس هایتان را داخل آن قرار دهید.

بسته بندی وسایل بزرگ:

برای بسته بندی وسایل بزرگ بهتر است آن را به شرکت اسباب کشی در اصفهان بسپارید. ولی اگر میخواهید خودتان انجام دهید دور وسایل را با پلاستیک های حباب دار بپوشانید بعد با سلفون آن را بچسبانید.

بسته بندی ظروف شکستنی:

برای بسته بندی این نوع وسایل بهتر است آنها را در جعبه های خودشان که دارای حفاظ هستند قرار دهید. اگر آنها را دور انداخته اید ظروف را با پلاستیک حباب دار ، روزنامه و پارچه بپیچانید بعد داخل کارتن محکم قرار دهید.

باز کردن کارتن ها:

در نهایت به باز کردن کارتن ها میپردازیم که اگر دقت نکنید چیدمان ممکن است چندین هفته زمان ببرد. اول از همه وسایل بزرگ مثل یخچال و اجاق گاز و مبلمان را در جای خود قرار دهید. سپس هر کارتن را در با توجه به وسایل داخلش در جای خود بگذارید به این صورت که برچسب روی کارتن را بخوانید ، محتویات آن اگر مربوط به اتاق خواب است آن را در اتاق ببرید اگر مربوط به آشپز خانه است در جای خود قرار دهید. در نهایت هر روز را به یک قسمت از منزل اختصاص دهید و کارتن ها را باز کنید و محتویات را در جای خود قرار دهید.

چرا در زمان حمل اثاثیه منزل به کارتن اسباب کشی احتیاج داریم؟

هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان برای نظم دهی و جابجایی آسان‌تر وسایل منزل و یا شرکت استفاده از کارتن رواج دارد. استفاده از کارتن مناسب نقش اساسی در محافظت و نگهداری لوازم با ارزش شما در حین اسباب کشی منزل در اصفهان دارد. تهیه کارتن مناسب یکی از دغدغه هایی است که هنگام برنامه ریزی اثاث کشی ذهن شما را درگیر میکند

انتخاب مناسب ترین کارتن اسباب کشی در اصفهان

مناسب ترین کارتن های اسباب کشی در اصفهان، کارتن هایی هستند که ضخیم بوده و از استحکام مناسبی برخوردار باشند. از این رو انتخاب باکس چندلایه می تواند انتخاب مناسبی باشد.هنگام انتخاب کارتن اثاث کشی ضخامت، توجه به اندازه و اندازه کارتن مهم است. کارتن های اثاث کشی نباید آن‌قدر بزرگ باشند که پس از پر شدن آن، بسیار سنگین شوند. در این صورت جابجایی آن سخت می شود. همچنین نباید کارتن را آن‌قدر کوچک انتخاب کرد که اثاثیه کمی در آنجا شود. استفاده از کارتن های کوچک شما را مجبور به خرید تعداد زیادی کارتن می کند.

نکته ی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از کارتن های نو و سالم است. زیرا استفاده از کارتن های نامناسب به سادگی می تواند به لوازم شما حین اثاث کشی آسیب جدی وارد نماید. بنابر این تهیه ی کارتن های سالم و نو می تواند در نگهداری و حفظ امنیت وسایل شما هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان نقش مهمی داشته باشد.

اسباب کشی منزل در اصفهان | کاربرد های کارتن حمل اثاثیه منزل

برای بسته بندی وسایل زیر می توانید از کارتن های اسباب کشی استفاده نمایید:

    بسته بندی ظروف شکستنی مانند:

 • ظروف چینی
 • وسایل آشپزخانه
 • لوازم دکوری
 • لوستر و لوازم تزئینی
 • لوازم برقی

    بسته بندی وسایلی نظیر:

 • کفش و لباس
 • مواد غذایی
 • لوازم خواب و …

بنابراین تمام لوازم کوچک را برای اسباب کشی منزل در اصفهان می توان داخل کارتن مناسبی بسته بندی کرد. انتخاب کارتن مناسب از نظر اندازه و استحکام، از شکستن و آسیب دیدن اثاثیه در هنگام اثاث کشی جلوگیری می کند. علاوه بر آن احتمال گم شدن و جا ماندن وسایل را کاهش خواهد داد.

اسباب کشی در اصفهان | نکات مهم استفاده از کارتن حمل اثاثیه منزل

در بسته بندی وسایل باید نکات زیر را در نظر داشت.

 • هنگام بسته بندی وسایل سنگین مانند کتاب، از کارتن های سایز کوچک استفاده نمایید. توجه به این نکته باعث می شود کارتن برای جابجایی بیش از اندازه سنگین نشود.
 • اگر وسایل موجود در کارتن در مجاورت رطوبت آسیب می بیند، باید آن ها را در کیسه پلاستیکی قرار دهید. سپس کیسه را در کارتن بگذارید.

نکات مهم در بسته بندی وسایل حساس

ظروف چینی بسیار حساس و گران‌بها هستند. ترس اینکه مبادا آن‌ها آسیبی ببینند،همیشه در اسباب کشی ها فکر شما را درگیر می کند. نگرانی بسته بندی این مجموعه برای اسباب کشی امری عادی می باشد. برای این منظور شما باید از استفاده از کارتن بسته بندی ۵ لایه مقاوم استفاده نمایید.

استفاده از کارتن های رگال دار اسباب کشی منزل در اصفهان برای بسته بندی لباس های کمد شما  مناسب می‌باشد. این کارتن ها  مانند یک کمد کوچک عمل کرده و می توانید لباس های گران‌بها و مجلسی را داخل آن آویزان کرده تا از چروک و خراب شدن لباس هایتان جلوگیری نمایید. لازم به ذکر است شما می‌توانید از کارتن های اسباب کشی سایز بزرگ برای بسته بندی وسایل برقی داخل آشپزخانه و یا انواع قابلمه و ظروف پلاستیکی که دارای حجم زیاد و وزن کم می‌باشند استفاده کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | کاربرد کارتن حمل اثاثیه منزل

کاربرد کارتن ها محدود به خدمات اسباب کشی منزل در اصفهان و حمل بار نیست. کارتن های بسته بندی کاربردهای زیادی در مراکز تجاری، بازرگانی و صنایع و همچنین حمل و نقل دارند. از کاربردهای این کارتن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارا بار در نظر دارد شما بهترین کارتن جهت حمل و نقل را استفاده نمایید

    بسته بندی و ارسال بار مسافران در:

 • فرودگاه ها
 • ایستگاه های راه آهن
 • پایانه‌های اتوبوس رانی

    بسته بندی محصولات در:

 • کارخانه‌ها و کارگاه های تولیدی
 • فروشگاه ها
 • مراکز خرید و بازارها
 • عمده فروشان
 • دفاتر اداره پست و مؤسسات یا شرکت‌های وابسته به آن
 • مراکز فروش و خدمات مصالح ساختمانی
 • مراکز فروش لوازم التحریر
 • چاپخانه ها و کتابفروشی ها

اسباب کشی در اصفهان | قیمت کارتن اسباب کشی در اصفهان

قیمت کارتن های اسباب کشی به مواردی نظیر چندلایه بودن و میزان استحکام مقواهای به کار رفته در آن وابسته است. همچنین روکش دار بودن کارتن ها نیز در قیمت گذاری مؤثر است. اندازه ی کارتن ها هم مورد دیگری است که روی قیمت کارتن های اسباب کشی در اصفهان مؤثر است.

چگونه کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان تهیه کنیم؟

کارتن مناسب برای بسته بندی اثاثیه منزل را می توانید از شرکت های بسته بندی و همچنین شرکت های تولیدی کارتن تهیه کنید. بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدارا بار یکی از بهترین سازمان های اسباب کشی منزل در اصفهان است که به شما خدمات فروش کارتن اسباب کشی اصفهان را ارائه می دهد. علاوه بر آن می توانید با خیال راحت اسباب کشی خود را در اصفهان به این شرکت بسپارید. زیرا مدارا بار با تجربه فراوان در زمینه باربری در اصفهان به شرکت نمونه حمل اثاثیه منزل معرفی شده است.

دکمه بازگشت به بالا