عمومیمدیریت کسب و کار

نصب چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

خواندن این مقاله برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در ساخت یک زمین فوتبال را دارند توصیه می‌‌شود. از این رو سعی شده تا در متن پیش‌رو قیمت‌های کارشناسی برآورد شده و مراحل انجام زیرسازی تا نصب عنوان شود. ما به دنبال آن هستیم تا خریداران نگاه دقیق‌تری نسبت به احداث زمین چمن مصنوعی داشته باشند و با خیالی آسوده نسبت به سرمایه‌گذاری در این بخش اقدام کنند.

نصب چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

در صورتی که قصد داشته باشید یک چمن مصنوعی ایجاد کنید باید از هزینه‌های و همچنین مراحل نصب آن آگاهی داشته باشید. توجه داشته باشید که تیم اجرایی شرکت چمنزار از صفر تا صد نصب چمن مصنوعی از مرحله زیرسازی تا نصب و اجرای چمن مصنوعی را انجام می‌دهند و در همین راستا نیز مشاوره‌های دقیق و کارشناسی لازم را ارائه خواهند کرد.

برای نصب چمن مصنوعی باید مراحل زیر طی شود:

 • اجرای زیرسازی
 • اجرای حصار و فنس‌کشی
 • خرید و نصب چمن مصنوعی فوتبال
 • هزینه‌های حمل پروژه

برآورد زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال

یکی از موارد مهم در نصب چمن مصنوعی فوتبال زیرسازی زمین آن است. امروزه اجرای زیرسازی زمین های فوتبال و برخی دیگر از زمین‌های ورزشی به دلیل استانداردهای بیشتر و کیفیت مطلوب تر به صورت شنی انجام می‌شود. این زیرسازی متشکل از انواع لایه‌های اساس و زیراساس است که ما از آن به عنوان لایه‌های بادامی و نخودی می‌شناسیم و این نوع از زیرسازی از بالاترین استانداردها در اجرای زیرسازی به شمار می‌رود. از عواملی که سبب می‌شوند این نوع زیرسازی کاربرد بیشتری را در میان صاحبان زمین‌های ورزشی داشته باشد می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 • مقرون به صرفه بودن در اجرا
 • زمان کوتاه اجرا
 • دارا بودن استانداردهای ایمنی برای حفظ سلامتی بازیکنان
 • مقاومت در برابر سرما
 • تعامل مناسب بازیکن با سطح زمین

هزینه زیرسازی با چه معیارهایی برآورد می‌‌شود؟

هزینه زیرسازی بسته به عمق و ضخامت آن تعیین می‌شود. به عنوان مثال ضخامت زیرسازی شنی در شرایط آب و هوایی مختلف می‌تواند از ۱۰ تا ۳۰ سانت متغیر باشد. هزینه‌های زیرسازی با توجه به ضخامت بین ۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود. به منظور برآورد دقیق می‌توانید تصاویر محل چمن مصنوعی را برای کارشناسان فنی ما در در مجموعه ارسال کنید تا رقم دقیق برای شما محاسبه شود.

نکات مهم در زیرسازی زمین فوتبال

مواردی که در ادامه به آنها می پردازیم در مشخص کردن هزینه زیرسازی زمین فوتبال و در نتیجه هزینه اجرای فوتبال نقش مهمی دارند:

میزان خاکبرداری: در پروژه هایی که نیاز به خاکبرداری زیاد برای رسیدن به سطح قابل بارگذاری وجود داشته باشد، میزان هزینه ها افزایش می یابد بنابراین نوع خاک تأثیر به سزایی در افزایش و یا کاهش هزینه زیرسازی خواهد داشت.

نوع زیرسازی: مهمترین مرحله برای برآورد هزینه زیرسازی انتخاب روش زیرسازی است. در پروژه های تا ۱۲۰۰ متر امکان استفاده از زیرسازی سطح سخت مانند بتن و یا آسفالت وجود دارد. اما در پروژه های بالای ۱۲۰۰ متر تنها شیوه ی مناسب روش unbound (شن ریزی ناپیوسته) خواهد بود که تنها روش مورد تایید فیفا است. همچنین در مناطق بارانی مثل شمال کشور پیشنهاد می شود برای مساحت های کمتر از ۱۲۰۰ متر هم از روش شن ریزی ناپیوشته استفاده شود چرا که روش شن ریزی، کارآمدترین گزینه برای انتقال مناسب رطوبت به شمار می‌رود.

مراحل انجام زیرسازی شنی

مراحل انجام زیرسازی شنی به ترتیب زیر است:

 • خاکبرداری
 • خاکریزی
 • متراکم سازی
 • غلتک زنی
 • اجرای لایه شن بادامی
 • اجرای لایه شن نخودی
 • حفر چاه جذبی
 • اجرای لوله زه کش و جدول کاری

زیرسازی آسفالت در زمین فوتبال

با توجه به افزایش قیمت آسفالت و قیر و همچنین غیر‌استاندارد بودن این روش در زیرسازی زمین فوتبال این روش به طور کلی منسوخ شده است. اما به منظور آشنایی باید گفت که اجرای این روش در گذشته شامل مراحل زیر بود.

 • خاکبرداری
 • خاکریزی
 • متراکم سازی
 • اجرای شن (پیشنهادی)
 • اجرای آسفالت

زیرسازی بتی برای زمین فوتبال

اجرای بتن در زیرسازی زمین فوتبال شامل چند مرحله است که بر هزینه نصب چمن مصنوعی فوتبال اثر می گذارد. به طور کلی هزینه زیرسازی به روش به دلیل نوسانات قیمت سیمان و قیمت چمن مصنوعی فوتبالساخت بتن متغیر است ضمن اینکه باید توجه داشت که استفاده از زیرسازی شنی نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه نصب چمن مصنوعی فوتبال دارد. در صورتی که قصد اجرای زیرسازی با بتن را دارید بهتر است بدانید که این زیرسازی برای زمین‌های زیر ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر (مینی‌فوتبال) پیشنهاد می‌شود. با توجه به اینکه در این ابعاد از زمین فشار فیزیکی بیشتر است روش بتن مقاومت بالاتری در مقایسه با روش‌های دیگر دارد. روش اجرای این زیرسازی به ترتیب زیر است:

 • خاکبرداری
 • خاکریزی
 • متراکم سازی
 • اجرای شن (پیشنهادی)
 • اجرای بتن

اجرای فنس کشی

از جمله خدمات شرکت چمنزار اجرای فنس کشی است. با توجه به اینکه مواد اولیه ساخت فنس از آهن و توری گالوانیزه شده است قیمت آن با توجه به بازار فعلی تعیین می‌شود در صورتی که نیاز به اجرای فنس کشی برای زمین فوتبال دارید می‌توانید با کارشناسان ما در چمنزار تماس گرفته تا با برآورد دقیق،‌ قیمت‌های نهایی را به شما اعلام کنند.

نصب چمن مصنوعی برای زمین فوتبال

برآورد هزینه خرید و اجرای چمن مصنوعی

خرید و اجرای چمن مصنوعی یک سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. مجموعه چمنزار محصول ارائه شده را به همراه خدمات و اجرای با کیفیت و با استانداردهای تایید شده اداره توسعه امکان ورزشی و با قیمت چمن مصنوعی فوتبال مصوب شرکتی ارائه می‌کند.

به عنوان مثال قیمت هر متر مربع چمن فوتبالی MG PRO با ارتفاع ۱۴۰ گره طولی که از متداول‌ترین چمن‌های به کارفته در زمین‌های فوتبالی و ورزشی به شمار می‌رود در ابتدای سال ۱۴۰۱ با قیمت هر متر مربع ۲۸۵ هزار تومان عرضه می‌شود. علاوه بر آن در مرحله نصب نیز خدماتی دیگری از جمله نصب چمن مصنوعی و پهن کردن آن که در این مرحله از متعلقاتی مانند لایه ژئوتکسایل و استفاده از نوار لایه اتصال برای اتصال درزها و چسب پلی اورتان و نوار سیمینگ تیپ انجام می‌شود و در نهایت پس از نصب کامل چمن مصنوعی نیز تزریق سیلیس و گرانول به میزان استاندارد و انجام فرچه زنی به منظور یکدست‌سازی سیلیس و گرانول انجام می‌شود که هزینه این اقدامات در سال ۱۴۰۱ با هزینه هر مترمربع ۱۵۰ هزار تومان برآورد می‌شود.

در این حال اگر شما به دنبال احداث یک زمین مینی‌فوتبال با هستید باید به ازای هر مترمربع با احتساب زیرسازی ۴۳۵ هزار تومان هزینه کنید. با توجه به قیمت‌های برآوردی بهتر است تا با کارشناسان مجموعه چمنزار تماس بگیرید تا اگر تغییری در قیمت‌ها وجود داشت به شما اعلام کنند.

برآورد دقیق هزینه‌های اجرای نصب و اجرای چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید

موارد اشاره شده در این مقاله به منظور با هزینه‌های نصب و اجرای چمن مصنوعی است. در صورتی که قصد احداث یک زمین ورزشی را دارید می‌توانید به منظور راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید. شرکت چمنزار همواره سعی کرده تا در کنار تعامل خوبی که با مشتریان خود دارد با صرف کمترین هزینه‌ها بهترین چمن مصنوعی فوتبال را ارائه کند و در این راستا کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد.

برآورد هزینه‌های حمل

شرکت چمنزار در کنار خدمات با کیفیت خود موضوع برآورد هزینه ارسال را با دقت بررسی می‌کند تا از این جهت در حق مشتریان اجحاف نشود. مشتریان می‌توانند از دو طریق نسبت به ارسال محموله چمن مصنوعی اقدام کنند.

در صورتی که مشتریان چمن مصنوعی ارگان‌ها و سازمان‌ها باشند می‌توانند با استفاده از امکانات موجود خود و وسایل نقلیه در اختیار، هزینه‌های خود را مدیریت کنند و مواد پرکننده سیلیس و گرانول را از درب کارخانه تحویل بگیرند.

نوع دیگر از ارسال توسط مجموعه چمنزار و با بهره‌گیری از باربری انجام می‌گیرد که نهایتاز آبیاری فضای سبز طبیعی با متراژ‌های بالا خسته شده‌اید؟ به دنبال یک ایده برای طراحی زمین فوتبال با حداقل هزینه هستید؟ در صورتی که جواب شما به سوالات فوق “بله” می‌باشد، اکنون زمان آن رسیده است که چمن مصنوعی را جایگزین چمن طبیعی کنید و یک مکان دلنشین و سرسبز برای تمرین و ورزش پدید آورید.

چمن مصنوعی از نظر ظاهری شباهت زیادی به چمن طبیعی دارد و در مدل‌های متنوع و رنگ‌های گسترده توسط تولیدکنندگان مختلف طراحی می‌شود. تنوع این محصول به گونه‌ای است که بسیاری از مشتریان و علاقمندان به ورزش در هنگام خرید چمن مصنوعی فوتبال با یک چالش بزرگ مواجه می‎شوند. به همین خاطر قصد داریم تا در این مقاله مشخصات و ویژگی‌های بهترین چمن مصنوعی فوتبال در کشور را خدمت شما، همراهان همیشگی، شرح دهیم. اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با چمن فوتبال کسب کنید و با محصولات مورد تایید فیفا آشنا شوید، تا آخر مقاله همراه ما باشید.

نیاز به طبیعت و سرسبزی در وجود تمامی انسان‌ها وجود دارد. بسیاری از افراد با دیدن سرسبزی و طبیعت به طور ناخودآگاه به وجد می‌آیند و یا از سپری کردن اوقات خود در فضای سبز، حس آرامش می‌گیرند. یکی از بهترین ایده‌ها برای طراحی فضای سبز با هدف ورزش کردن، طراحی زمین فوتبال با استفاده از چمن مصنوعی باکیفیت است.

پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه‌های مختلف به گونه‌ای بوده است که امروزه انواع چمن مصنوعی با ظاهری واقعی و مشابه با چمن طبیعی تولید می‌شود و بدون تاثیر منفی در عملکرد بازیکنان، محیطی سرسبز و ایمن برای ورزش و تمرین به ارمغان می‌آورد. لازم به ذکر است که مجموعه چمنزار به واسطه تجربه کاری که با معروف‌ترین باشگاه‌ها و تیم‌های فوتبال داشته است و با در نظر گرفتن استانداردهای ارائه شده توسط فیفا، موفق شده است تا بهترین در کشور را طراحی و تولید ‌کند.

یک چمن مصنوعی باکیفیت که هیجان و لذت بازی فوتبال را چند برابر می‌کند و زیبایی بصری زمین بازی را افزایش می‌دهد، از ویژگی‌ها و مشخصات زیر برخوردار است:

۱سازگار در شرایط آب و هوایی مختلف

چمن مصنوعی از جنس پلیمرهایی مانند پلی پروپیلن و پلی اتیلن است و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب دارد. با این وجود، رسوبات و املاحی که بعد از تبخیر آب بر روی سطح چمن مصنوعی باقی‌ می‌ماند، به مرور زمان باعث تغییر رنگ چمن مصنوعی می‌شود. از سوی دیگر، شرایط اقلیمی و محیطی سبب می‎شود تا تردد بر روی چمن مصنوعی آثار مخرب از خود به جای بگذارد. برای مثال، گرمای بیش از حد باعث می‌شود تا انعطاف‌پذیری الیاف چمن مصنوعی افزایش یابد و استحکام کافی را در برابر نیروهای وارده نداشته باشد. همچنین، سرمای شدید باعث خشک شدن فیلامنت‌ها و شکسته شدن الیاف چمن مصنوعی خواهد شد.

خبر خوب این است که مجموعه چمنزار با فوتبال باکیفیت، محصولاتی مقاوم و قابل نصب در شرایط آب و هوایی مختلف طراحی و به بازار عرضه می‌کند. این دسته از محصولات دارای یک آوند مرکز هستند که مانند ستون فقرات عمل می‌کند و باعث ایستایی الیاف چمن مصنوعی، افزایش انعطاف‌پذیری چمن و مقاومت آن در شرایط آب و هوایی مختلف می‎شود.

بدین ترتیب، بازیکنان فوتبال می‌توانند در هر آب و هوایی به تمرین و فعالیت خود در زمین چمن مصنوعی ادامه دهند. همچنین، نحوه زهکشی صحیح و زیرسازی استاندارد چمن مصنوعی زمین فوتبال توسط تیم فنی چمنزار، مانع از تجمع آب در سطح زمین می‎شود؛ لذا، این امکان را به شما می‌دهد که یک زمین استاندارد برای ورزش کردن در تمام فصول سال داشته باشید.

۲تامین امنیت بازیکنان در حین بازی

فوتبال یک ورزش محبوب است که از دو تیم ۱۱ نفره تشکیل شده و هر یک از بازیکنان با هدف گل زدن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و احتمال زمین خوردن هر یک از آن‌ها در طول بازی بسیار بالا است؛ لذا چمن مصنوعی فوتبالی باید به گونه‌ای طراحی شود که امنیت بازیکنان تضمین شود و احتمان آسیب دیدگی و جراحت بازیکنان به حداقل برسد.

از سوی دیگر، بهترین چمن مصنوعی فوتبال باید سطحی یکدست داشته باشد تا بازیکنان در هنگام دویدن و یا ضربه زدن به توپ، تعادل خود را از دست ندهند. با استفاده از چمن فوتبال باکیفیت، احتمال جراحت‌های بازیکنان در حین بازی کاهش می‌یابد و بازیکنان می‌توانند برای مدت طولانی، بدون خستگی، به تمرین و ورزش بپردازند.

۳طراحی چمن مطابق با استانداردهای بافت

همانطور که می‌دانید مدت زمان بازی فوتبال بسیار زیاد است و بازیکنان حداقل ۹۰ دقیقه در زمین فوتبال مشغول بازی هستند. به محض شروع شدن بازی، دو تیم یازده ‌نفره شروع به دویدن در زمین فوتبال می‌کنند و دائما در حال جا به جایی از یک طرف به طرف دیگر یا دویدن در زمین فوتبال هستند. به همین خاطر، فشار بسیاری به سطح زمین فوتبال وارد می‎شود؛ لذا چمن مصنوعی فوتبال باید محصولی با ماندگاری بالا و ویژگی‌های منحصر به فرد از جمله زیره دولایه یا سه لایه، الیاف با ارتفاع ۵۰ الی ۶۰ میلی‌متر، تراکم بالا و دیتکس ۱۲۵۰۰ باشد.

هرچقدر کیفیت چمن مصنوعی بالاتر باشد، ماندگاری و دوام فضای سبز در زمین فوتبال بیشتر خواهد بود. متاسفانه برخی از افراد در هنگام خرید چمن مصنوعی، تنها به قیمت محصول توجه می‌کنند. در صورتی که برای تعیین سطح کیفی چمن مصنوعی، استحکام و کیفیت محصول باید ویژگی‌ها و مشخصات آن را در نظر گرفت.

نکته دیگر که در هنگام خرید چمن باید در نظر بگیرید این است که احتمال دارد تا برخی از قسمت‌های در مناطق پرتردد دچار آسیب و پارگی شود؛ لذا محصولی را برای زمین ورزشی انتخاب نمایید که از تولید آن در سال‌های آتی مطمئن هستید.

۴شرایط نگهداری آسان و دوام بالا

چمن مصنوعی فوتبال یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها برای طراحی یک زمین ورزشی در باشگاه‌ها، روف گاردن ساختمان‌های اداری یا تجاری، حیاط مجتمع‌های مسکونی یا حیاط مدارس است که امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. با این وجود، به دلیل رفت آمد و تردد بالا در زمین‌های فوتبال حرفه‌ای، باید از محصولی با ماندگاری قابل قبول و مقاوم در شرایط جغرافیایی مختلف استفاده شود. در این راستا، مجموعه چمنزار با طراحی یک چمن مصنوعی کاملا ایرانی موفق شده است تا محصولی مقرون به صرفه و مقاوم در برابر سرما و گرما، مقاوم در برابر کوبش و لگدمال و مقاوم در برابر تابش نور خورشید طراحی و به بازار عرضه نماید.

چمن مصنوعی فوتبالی چمنزار نیاز به مراقبت‌های پیچیده و دشوار ندارد و تمامی باشگاه‌ها و مدارس فوتبال می‌توانند با توجه به بودجه محدودی که دارند، این محصول را خریداری نمایند. این چمن فوتبال بسیار بادوام است و حس و حالی مشابه با طبیعت و چمن طبیعی در زمین ورزشی ایجاد می‌کند. همچنین، شستشوی این محصول بسیار آسان می‌باشد و تنها کافی است که الیاف چمن مصنوعی را بعد از هربار استفاده، فرچه بکشید تا ایستایی الیاف و زیبایی بصری زمین فوتبال مانند روز اول شود.

قوانین فیفا برای اجرای بهترین چمن مصنوعی در زمین فوتبال

در هنگام تردد و دویدن بازیکنان فوتبال در زمین ورزش، انرژی گام‌های آن‌ها به کفپوش و سطح زمین بازی منتقل می‌شود؛ لذا کفپوش زمین فوتبال باید مطابق با استانداردهای فیفا تولید و نصب شود تا بستری ایمن و سطحی نرم و انعطاف‌پذیر برای ورزشکاران به ارمغان بیاید.

برخی از استانداردها و قوانین فیفا در رابطه با نصب و اجرای چمن مصنوعی فوتبالی در زمین‌های ورزشی به شرح زیر است:

 1. در هنگام نصب چمن مصنوعی فوتبال باید از ۳۰۰ الی ۵۰۰ گرم، متناسب با مساحت زمین فوتبال، استفاده شود. لایه نمدی شکل ژئوتکستایل مانند یک تثبیت کننده چمن مصنوعی عمل خواهد کرد و میزان انعطاف‌پذیری و قابلیت ارتجاعی چمن را افزایش می‌دهد.
 2. برا افزایش ایمنی زمین و انعطاف پذیری الیاف چمن، باید مواد پرکننده سیلیس و گرانول به زمین چمن مصنوعی تزریق شود.
 3. در مراحل زیر سازی زمین چمن مصنوعی برای مسابقات و تمرینات فوتبال، باید از شن‌‌های استاندارد با هدف جذب ضربات بیرونی استفاده گردد.
 4. بهترین چمن برای زمین فوتبال دارای تراکم بالا، الیاف ایستا با ارتفاع ۵۰ تا ۶۰ میلی‌متر، الیاف با ساختاری برگشت پذیر و منعطف است.

انواع چمن مصنوعی مجموعه چمنزار برای زمین فوتبال

همانطور که می‌دانید زمین‌ها و استادیوم‌های فوتبال، یکی از امکانات ورزشی هستند که براساس قوانین و استانداردهای فیفا و یوفا طراحی شده‌اند. بدین ترتیب، یکی از مهم‌ترین مسائلی که در زمان طراحی زمین فوتبال باید به آن توجه شود، استفاده از باکیفیت‌ترین کفپوش با هدف حفظ سلامت ورزشکاران است. مجموعه چمنزار با طراحی دو چمن مصنوعی تخصصی برای زمین فوتبال، سلامت و رضایت ورزشکاران عزیز را اولویت خود قرار داده است.

مجموعه چمنزار استفاده از دو محصول زیر را برای نصب و اجرای چمن مصنوعی در زمین فوتبال به شما پیشنهاد می‌کند:

۱چمن مصنوعی MS Pro

اگر به دنبال یک محصول استاندارد و باکیفیت برای طراحی زمین فوتبال هستید، انتخابی هوشمندانه برای شما خواهد بود! این محصول با ویژگی‌ها و مشخصات منحصر به فرد خود توانسته است تا در مدتی کوتاه به یکی از محبوب‌ترین المان‌های تزئینی در ورزشگاه‌ها و زمین‌های فوتبال تبدیل شود و نظر بسیار از کارشناسان ورزشی و صاحبین باشگاه‌ها را به خود جلب نماید.

چمن مصنوعی مدل MS Pro دارای الیاف هلندی با ارتفاع ۵۰ میلی‌متر و دیتکس ۱۲۵۰۰ است و در رده چمن با الیاف بلند قرار دارد. این محصول با الیاف متراکم، انعطاف پذیر و برگشت پذیر، قابلیت ضربه پذیری زمین را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد و یک زمین ایمن برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. از دیگر ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل MS Pro می‌توان به الیاف منوفیلامنت با ضخامت ۳۱۰ میکرون اشاره کرد که سطحی سرسبز با الیاف ایستا به وجود می‌آورد و به آسانی تحت تاثیر نیروهای کوبشی و سایشی قرار نمی‌گیرد.

۲چمن مصنوعی MG PRO

مفتخریم که در این بخش از مقاله، یکی از پرطرفدارترین محصولات مجموعه چمنزار را به شما معرفی نماییم. به دلیل ویژگی‌های خاص خود موفق شده است که از ابتدای تولید خود تا به امروز محبوبیت بسیاری کسب نماید. شاید برایتان جالب باشد که بیش از ۲٫۵ میلیون متر از این محصول در مدت زمان کوتاه تولید، در زمین‌ها و ورزشگاه‌های ورزشی مورد استفاده قرار گرفته است.

این محصول را می‌توان یک چمن ایرانی با ماندگاری بالا دانست که با الیاف ۴۰ الی ۵۰ میلی‌متر طراحی می‌شود و در دسته چمن مصنوعی با الیاف بلند قرار می‌گیرد. از چمن مصنوعی فوتبال مدل MG PRO می‌توان در مناطق سردسیری تا دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و مناطق گرمسیری تا دمای ۷۰ درجه سانتی گراد بالای صفر استفاده کرد.

از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به الیاف منوفیلامنت، تراکم بالای الیاف، مقاومت بالا در برابر تردد و کوبش و ظاهری سرسبز و پرتوده اشاره کرد که زیبابی بصری زمین فوتبال را چند برابر می‌کند. همچنین، شما می‌توانید چمن مصنوعی MG PRO را در دو رنگ سبز تیره و سبز روشن تهیه نمایید و با نصب این دو محصول در فواصل دو متری از یکدیگر، زمینی با نشاط و منحصر به فرد برای ورزش و تمرین در مناطق مختلف جغرافیایی پدید بیاورید.

خرید چمن مصنوعی زمین فوتبال از چمنزار

در مطالب فوق، ویژگی‌ها و مشخصات برترین چمن مصنوعی فوتبال از نظر فیفا را با یکدیگر بررسی کردیم و شرحی کلی از دو محصول محبوب چمنزار ارائه نمودیم. در صورتی که همچنان برای مصمم هستید، می‌توانید همین حالا با مشاورین و متخصصین مجموعه چمنزار تماس بگیرید و محصول مورد نیازتان را در متراژ دلخواه تهیه نمایید.

مجموعه چمنزار با طراحی بهترین چمن مصنوعی فوتبالی با نخ هلندی و چمن مصنوعی با متریال ایرانی در تلاش است تا دو محصول باکیفیت برای تمامی اقشار جامعه تولید نماید و نیاز هم‌وطنان عزیزمان در سراسر ایران را تامین کند. این مجموعه با ارائه ضمانت‌نامه شرکتی دو الی سه ساله، خدمات پس فروش پنج ساله و تولید محصولات باکیفیت قصد دارد تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید و همیشه انتخاب شماره یک هم‌وطنان عزیزمان باقی بماند.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع چمن مصنوعی تزئینی، چمن مصنوعی ورزشی و چمن مصنوعی چند منظوره با کارشناسان مجموعه چمنزار تماس حاصل فرمایید.

دقت را در شرایط حمل در نظر می‌گیرند و همچنین به صرفه‌ترین قیمت‌ها را دارند. در این بخش هزینه‌های حمل طبق نرخنامه مشخص با بارنامه ارسال می‌شود و مشتریان این امکان را خواهند داشت تا در جریان دقیق قیمت‌ها نیز قرار گیرند

 

دکمه بازگشت به بالا