علمی و پزشکیمدیریت کسب و کار

تاثیر گانودرما بر زود انزالی

آنچه در این مقاله میخوانید:

تیترهای محتوای این خبر نمایش تیترها

در این مطلب از مجله اینترنتی مثبت 1، به بیان روش های درمان زود انزالی با قارچ گانودرما میپردازیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

قارچی است که قرن‌ها به ویژه در چین، ژاپن و کره برای اهداف دارویی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. گانودرما یک قارچ شرقی دارای سابقه طولانی برای سلامتی و طول عمر در چین، ژاپن و سایر کشورهای آسیایی است. این قارچ بزرگ و تیره برگرفته از کلمه لاتین lucidus به معنای «براق» یا «درخشان» است که به ظاهر سطح قارچ اشاره دارد.

درباره قارچ گانودرما

گانودرما، قارچی تیره رنگ با بیش از ۳۰۰ گونه از خانواده گانودرماتاسه است که به طور گسترده به عنوان انگل بر روی چوب‌ها زندگی می‌کند. گونه‌های مختلف قارچ‌ها دارای طیف نسبتاً زیادی از پاتوژن‌های گیاهی هستند که معمولاً در طب سنتی برای درمان سرطان و سایر بیماریها از آن استفاده می‌کنند.

قارچ گانودرما روی پایه، تنه یا ریشه‌های درختان رشد می‌کند و به رنگ‌های سفید، زرد، قهوه‌‌ای، قرمز یا بنفش پررنگ است البته بسته به سن و شرایط محیطی رنگ آنها متفاوت است. از نظر زیست محیطی این قارچ به عنوان وسیله‌‌ای برای تجزیه مهم است، عفونت گانودرما در گیاهان زنده کشنده است و برای تعدادی از گیاهان کشاورزی و تجاری پیامدهای اقتصادی دارد. به عنوان نمونه درختان سوزنی برگ نیز در برابر قارچ گانودرما آسیب پذیر هستند و باعث پوسیدگی چوب و پژمردگی و زرد شدن برگها می‌شود به طوری که طی سه سال یک درخت از بین میرود.

مزایای سلامتی قارچ گانودرما

یکی از مهم‌ترین اثرات قارچ گانودرما کاهش خستگی و افسردگی و همچنین بهبود کیفیت زندگی است. محققان دریافتند که مصرف ۸ هفته از مکمل‌های قارچ در نقش دارد به همین دلیل این قارچ نویدبخشی برای درمان و کاهش زود انزالی است.

گانودرما به طور سنتی برای کنترل اختلال عملکرد جنسی مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. تجویز خوراکی دو دوز مختلف (۱۵۰ و ۳۰۰ میلی گرم) عصاره گانودرما در جلوگیری از زود انزالی اثر مثبت دارد.

توانایی جنسی جنبه بسیار مهمی از موجودات زنده است و نقشی اساسی در بقای آنها دارد. داروهای مختلفی وجود دارد که اشتیاق جنسی مردان را افزایش می‌دهد یکی از این درمان‌ها استفاده از داروهای ضد قارچی است که باعث ، ، اختلال بینایی، بی‌نظمی نبض، سوءهاضمه، پریاپیسم، و می‌شوند.

قارچ یکی از منابع اصلی تولید چندین درمان‌ دارویی جنسی مردان است. حدود ۱۰ هزار نوع قارچ وجود دارد که از این تعداد ۲۰۰۰ اثر غیر سمی و حدود ۳۰۰ مورد اثرات دارویی مهمی دارند و به دلیل خواص فعالیت ضد باکتریایی، ضد التهابی، ضد ویروسی و ضد قند خون برای بدن انسان سودمند هستند. قارچ گانودرما قارچی مقدس در فرهنگ چین است که به دلیل خواص دارویی خود ارزش زیادی در تولید محصولات دارویی پیدا کرده است. گانودرما نه تنها برای درمان مشکلات بهداشتی و جنسی مردان از قبیل انزال زودرس بلکه به عنوان ضد سرطان در داروهای شیمی درمانی غربی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اثر بخشی قارچ گاندورما می‌توانید از مکمل‌های آن در دوزهایی که پزشک توصیه می‌کند استفاده کنید. البته مراقب عوارض جانبی آن از قبیل مشکلاتقهوه سوپریم گانودرما برای زود انزالی بهترین گزینه است، میپرسید چرا؟ در ادامه با ما همراه باشید.

با مصرف قهوه گانودرما واقعا میشه رابطه جنسی خوبی برقرار کرد؟

میشه با قهوه گانودرما سوپریم زود انزالی مردان رو درمان کرد؟

میشه رابطه جنسی طولانی و لذت بخشی رو با مصرف قهوه های گانودرما تجربه کرد؟

اگر این سوالات رو دارید پس با ما همراه باشید…

ناتوانی‌های جنسی امروزه یکی از مهمترین مسائل زناشویی به شمار می‌رود.

آمارها نشان می‌دهد که درصد قابل توجهی از مشکلات زوجین و بسیاری از طلاق‌ها به دلیل مشکلات جنسی رخ می‌دهد.

اما آیا می‌دانستید که بسیاری از این مشکلات را می‌توان با تغذیه بهبود بخشید؟

در این مقاله قصد داریم تا درباره رابطه بین گانودرما و میل جنسی بپردازیم. به نظر شما آیا گانودرما می‌تواند روی روابط جنسی تاثیر بگذارد؟ چرا قارچ گانودرما این قدر محبوب است؟

چگونه باید این گیاه را به برنامه غذایی خود وارد کنیم؟ چطور می‌توان از فواید قارچ گانودرما بهره برد.

در ادامه به تمامی این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم.

تاثیر گانودرما بر زود انزالی

امروزه اکثر مردان مشکل زود انزالی را دارند و زوج های بسیاری از این مسئله رنج میبرند، اما راه حل چیست؟

قهوه گانودرما برای زود انزالی

قهوه سوپریم برای زود انزالی بسیار مفید است و وظیفه افزایش ایمنی بدن را دارد و اگر از همین امروز شروع کنید به مصرف قهوه گانودرما سوپریم میتوانید با مصرف دوره ای و پیوسته مشکل زود انزالی خود را رفع کنید. قهوه دکتر بیز برای زود انزالی بسیار پیشنهاد میشود استفاده کنید تا شاهد نتایج لذت بخش باشید.

قهوه جینسینگ برای زود انزالی

جینسینگ یکی ار مهم ترین عوامل برای درمان زود انزالی است و خبر خوب این است که قهوه سوپریم گانودرما دارای جینسینگ است و همین مورد است که سوپریم را متفاوت و خاص تر از بقیه قهوه گانودرما کرده است.

قارچ گانودرما بیز

گانودرما چیست؟

مشکلات جنسی یکی از معضلات بزرگ زندگی زناشویی امروزی است. بسیاری از افراد با این مشکلات دسته و پنجه نرم می‌کنند و در پی حل مشکلات خود هستند. اما آیا می‌دانستید نوع تغذیه بر میل جنسی و کیفیت آن موثر است؟ به نظر شما گانودرما و میل جنسی چه رابطه‌ای با هم دارند؟ آیا گانودرما روی میل جنسی موثر است؟

تحقیقات روی قارچ گانودرما و میل جنسی

تحقیقات زیادی درباره تاثیرات گانودرما انجام شده است. در یکی از این تحقیقات که با تزریق عصاره این قارچ به موش‌ها همراه بود، نتایج جالبی بدست آمد. طبق مشاهدات محققین پس از انجام آزمایش موش‌هایی که با این ماده تغذیه شده بودند، به مراتب روابط جنسی بیشتری نسبت به دیگر موش‌‌ها برقرار کردند. در واقع این تحقیق نشان داد که مصرف قارچ گانودرما باعث افزایش میل جنسی شده و گانودرما و میل جنسی رابطه مستقیمی با هم دارند.

تاثیرات گانودرما بر بهبود ناتوانی‌های جنسی

گانودرما و میل جنسی گانودرما بیز

در ادامه با بررسی خواص این گیاه آسیایی که بر روی عملکرد جنسی می‌گذارد ، شما را با تاثیرات معجزه آسای این قهوه بیشتر آشنا خواهیم کرد:

  • گانودرما باعث طولانی شدن زمان رابطه جنسی میشود

از مهمترین روابط قهوه گانودرما و میل جنسی ، طولانی شدن رابطه جنسی است. یکی از مشکلات رایج در مردان زود انزالی است.  اگر از این مشکل رنج می‌برید، حتما زمان رابطه شما محدود است و به همین دلیل از روابط جنسی خود رضایت کافی ندارید. گانودرما با بهبود زودانزالی، رابطه شما با شریکتان را طولانی می‌کند و این موضوع به رضایت طرفین ختم می‌شود.

  • گانودرما میزان فعالیت جنسی را افزایش می‌دهد

کاهش فعالیت‌های جنسی نیز یکی دیگر از معضلاتی است که زندگی مشترک افراد را با خطرات جدی تهدید می‌کند. کم شدن میزان روابط جنسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. زود انزالی، بی میلی جنسی، کاهش تمایلات جنسی و حتی اختلال در نعوظ از جمله مهمترین دلایلی است که باعث اجتناب از برقراری رابطه می‌شود.

با این وجود رابطه گانودرما و میل جنسی باعث می‌شود که تمامی این مشکلات تا حد زیادی از بین بروند. چنانچه با یکی از مشکلات ناتوانی جنسی روبرو هستید، حتما مصرف این قهوه را در برنامه غذایی خود قرار دهید و از تاثیر معجزه آسای این گیاه دارویی لذت ببرید.

تاثیر گانودرما بر زود انزالی

  • گانودرما استرس را از شما دور می‌کند

از مشکلاتی که بیشتر گریبانگیر بانوان در روابط جنسی است، وجود استرس در حین رابطه می‌باشد. به همین دلیل پزشکان توصیه می‌کنند تا در هنگام روابط خود استرس و انرژی منفی نداشته باشید. یکی از ویژگی‌های این قهوه این است که استرس را در حین رابطه کم می‌کند. تحقیقات در این زمینه نشان می‌دهد که مصرف قهوه گانودرما سبب کاهش استرس و اضطراب در طول رابطه جنسی می‌شود.

  • قهوه گانودرما کیفیت رابطه جنسی را بالا می‌برد

بدیهی است که با بهبود ناتوانی‌های جنسی مانند اختلال در نعوظ، بی میلی جنسی و حتی از بین بردن استرس و اضطراب در روابط جنسی، این قهوه کیفیت روابط را بهبود ببخشد. بنابراین به زوج‌هایی که از کیفیت روابط خود راضی نیستند و مدام از هم گلایه دارند، خواهشمندیم این گیاه دارویی شفا بخش را در رژیم غذایی خود وارد کنند و اثرات حیرت انگیز آن را مشاهده کنند.

  • قارچ گانودرما باعث تنظیم هورمون تستوسترون می‌شود

یکی دیگر از تاثیرات این گیاه تنظیم هورمون تستوسترون است. در واقع خاصیت درمانی این گیاه حتی هورمون‌های مردانه را نیز شامل می‌شود. بنابراین به مردانی که از سرطان پروستات رنج می‌برند، مصرف این قارچ توصیه می‌شود.

چگونه قارچ گانودرما را مصرف کنیم؟

تاثیر قارچ گانودرما بر روابط جنسی و رابطه گانودرما و میل جنسی یک امر غیر قابل انکار است. اگر با شریک خود در روابط به مشکل خوردید، با مصرف این گیاه می‌توانید زندگی خود را نجات دهید و شادی و نشاط را به زندگی خود تزریق کنید. این قارچ با افزایش تولید تستوسترون یا همان هورمون مردانه باعث افزایش لذت و کیفیت جنسی می‌شود.

قطعا شما نیز تمایل پیدا کردید تا این گیاه دارویی را مصرف کنید. اما از آن جا که با نحوه مصرف این قارچ آشنا نیستید شاید از خود سوال کنید که چگونه باید این قارچ را مصرف کنیم؟

برای این که قارچ گانودرما را وارد برنامه غذایی خود کنید و تاثیرات شگفت آور آن را در زندگی خود مشاهده کنید، ما یک پیشنهاد لذت بخش برای شما داریم. شما می‌توانید از محصولات فرآوری شده با این گیاه استفاده کنید. ما به شما مصرف قهوه گانودرما را توصیه می‌کنیم.

قهوه گانودرما و درمان ناتوانی های جنسی

قهوه فوری لاته دکتر بیز با برخورداری از ترکیبات این ماده در خود تمامی تاثیرات خارق العاده این ماده را در خود گنجانده است. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که مشتقات یک ماده نمی‌تواند تاثیرات همان ماده را روی بدن بگذارد، اما باید بدانید که قهوه گانودرما تمامی تاثیراتی که گیاه اصلی این قارچ روی میل جنسی دارد را خواهد داشت. بنابراین می‌توانید میل جنسی خود را با لذت خوردن یک فنجان قهوه تلخ افزایش دهید.

قارچ گانودرما و قهوه گانودرما

انواع قهوه‌های گانودرما دکتر بیز

قهوه های گانودرمای دکتر بیز با تنوع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و علاقه خود به نوع قهوه‌ای که می‌نوشید، نسبت به خرید یکی از این محصولات اقدام کنید. به طور کلی Dr.Biz قهوه های گانودرما را در انواع زیر تولید می‌کند:

به جرات می‌توان گفت قهوه های گانودرمای دکتر بیز از بهترین و خوش طعم‌ترین محصولات بازار بوده و با خوردن این قهوه می‌توانید رابطه بین گانودرما و میل جنسی را به طور آشکاری در زندگی خود احساس کنید.

خواص سوپریم برای مردان

قهوه و قوای جنسی

سوپریم باعث افزایش انرژی و جوانی در مردان شده و مانند یک بمب عمل می‌کند. یکی از محصولات Dr.Biz قهوه سوپریم گانودرما است که علاوه بر تاثیراتی که روی میل جنسی و سایر بیماری‌ها دارد، می‌تواند سبب افزایش توان و انرژی مردان شود. این قهوه همچنین می‌تواند باعث عضله سازی و بهبود عملکرد مردان در ورزش شود.

درمان زود انزالی با قارچ گانودرما

قارچ گانودرما در بازار استاندارد نیست و بهداشتی نیستند و روش مصرف و تهیه آن بسیار دشوار است، پیشنهاد ما به شما قهوه گانودرما سوپریم است چرا که کمپانی دکتر بیز شناخته شده است و مجوز های ایرانی و بین المللی را دارد.

درمان زود انزالی با گانودرما

درمان زود انزالی کاملا واقعی است و افراد زیادی با گانودرما توانستد درمان شوند و دید جدیدی به زندگی دارند و این یک داستان نیست، اگر قهوه گانودرما تاثیری بر درمان بیماری ها نداشت قطعا امروز طرفداران زیادی پیدا نمیکرد!

تاثیر قهوه در زود انزالی

قهوه بسیار خواص دارد، اما مهم است چه نوع قهوه ای باشد؟! قهوه گانودرما سوپریم کاملا متفاوت با قهوه های بازاری و تلخ است.

قهوه گانودرما تلخ نیست و طعم بسیار دلچسبی دارد و وظیفه افزایش ایمنی بدن را دارد.

برای خرید هات چاکلت دکتر بیز می‌توانید از صفحه محصولات ما دیدن کنید و در صورت داشتن هرگونه سوالی می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.

نحوه درمان با محصول سوپریم دکتر بیز برای زود انزالی

برند دکتر بیز محصول سوپریم برای زود انزالی را به تولید رسانده است که با دارا بودن فراورده های مانند قارچ گانودرما ، جینسینگ و گیاه خرنوب می‌تواند برای آقایان بسیار مفید باشد و جهت درمان زود انزالی به کار گرفته شود. قهوه فوری دکتر بیز نوع سوپریم دارای مقادیر زیادی جینسینگ می باشد و همانطور که گفتیم جینسینگ دارای هورمون های مردانه است و می‌تواند برای آقایان بسیار مفید باشد .وجود مقادیر زیادی تستسترون‌ در جینسینگ علاوه بر درمان زود انزالی و افزایش کیفیت نعوظ در آقایان می تواند به بهبود وضعیت روحی و فکری فرد بسیار کمک کند.

جینسینگ با کاهش استرس می تواند در درمان زود انزالی بسیار موثر باشد. گرم شدن مغز سبب افزایش جریان خون و بهبود کارایی مغز و کاهش استرس و بهبود وضعیت فکری و روحی ما می‌شود. استفاده از جینسینگ در درمان حافظه و کند ذهنی بسیار کاربرد دارد از این رو استفاده از جینسینگ برای درمان زود انزالی بسیار مفید است.برای خرید قهوه ماسالا دکتر بیز روی لینک زیر کلیک کنید.

زیرا با کاهش استرس و بهبود وضعیت روحی شما سبب می‌شود تا مغز شما در بهترین حالت به جهت کنترل استرس در بیاید و از این رو بتوانید مدت زمان بیشتری نزدیکی داشته باشید.علاوه بر این جنسینگ سرشار از هورمونهای مردانه تستسترون می‌باشد و کاهش این هورمونها در بدن سبب زود انزالی میشود. با افزایش سن همانطور که می دانید هورمون های مردانه در بدن کاهش پیدا می‌کنند چنانچه این هورمون ها در سطح پایین برسند سبب کاهش میل جنسی و زود انزالی میشوند.قارچ گانودرما خود نیز به عنوان یک ترکیب با طبع گرم شناخته شده است که می تواند ضمن سم زدایی از بدن سبب شود تا انرژی فکری و جسمی شما تا حد بسیار زیادی بهبود پیدا کند.

قهوه سوپریم دکتر بیز برای زود انزالی
طریقه مصرف قهوه فوری سوپریم برای زود انزالی
قهوه فوری سوپریم برای زود انزالی

دکمه بازگشت به بالا