فرهنگ و هنر

جلوی پخش «بچه های طوفان» گرفته شد؟

کارگردان فیلم سینمایی «بچه‌های طوفان» که خبرهای از پخش آن در تلویزیون همزمان با اکران نوروزی در سینماها منتشر شده است، تاکید کرد: با مذاکره ای که با مدیران شبکه “امید” داشته ام، قرار است فیلم را امروز (12 فررودین ماه) پخش نکنند.

صادق دقیقی در گفتگوی کوتاهی که با ایواره داشت، ضمن تاکید بر اینکه هنوز برایش مشخص نیست که این اتفاق چگونه افتاده است؟ ادامه داد: امیدوارم دلایل آن روشن شود که چگونه فیلمی همزمان با اکران نوروزی قرار است از تلویزیون سردر بیاورد!
وی تاکید کرد: برخلاف تیتر برخی رسانه‌ها این فیلم محصول بنیاد سینمایی فارابی نیست بلکه بعد از تولید فقط ۲۰۰ میلیون تومان فارابی از ما حمایت کرد، در مقطعی که از پروژه‌های سینمایی کودک بیش از ۲ میلیارد حمایت می‌شد، بنابراین محصول فارابی نیست.

جلوی پخش «بچه های طوفان» گرفته شد؟

صادق دقیقی در پایان از مردم خواست به تماشای فیلمی بروند که با شرایط سختی تولید شده است و نه با پول‌های آنچنانی.

فیلم «بچه‌های طوفان» به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی حدود سه سال قبل تولید شده که پیش‌تر نام آن «چهل کچل» بود و کارگردانش گفته بود «بچه‌های طوفان» نام خارجی آن برای شرکت در جشنواره‌های خارجی بود.

این فیلم جایزه بهترین فیلم جشنواره رشد را گرفته و در جشنواره کودک هم پروانه زرین بهترین دستاورد هنری و بهترین بازیگر نوجوان را دریافت کرده است.

در «بچه‌های طوفان» پژمان بازغی، مریم بوبانی، پرهام دلدار، ونوس حسن‌کانلی، رضا ناجی، سوگل طهماسبی، جواد زیتونی، تیمور عباسی و بازیگران نوجوانی همچون رضا مهاجری، طاها طاهری، حمیدرضا زواری، پونه سورتیچی بازی کرده‌اند.

 انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا