اجتماعیمدیریت کسب و کار

ارور e2 پکیج ایساتیس چیست؟

ارورهای پکیج ایساتیس و عیب یابی آن

تیترهای محتوای این خبر نمایش تیترها

کد خطای E1 در پکیج ایساتیس

این کد خطا زمانی روی پکیج نمایش داده می‌شود که آب درون پکیج کاهش پیدا کرده باشد. به منظور رفع خطای E1 در پکیج ایساتیس، لازم است مبدل پکیج را بررسی نمائید. ممکن است مبدل رسوب گرفته باشد. در اینصورت باید اقدامات لازم به منظور رسوب زدایی پکیج انجام شود. همچنین لازم است لوله‌ها و رادیاتورها را در پکیج ایساتیس بررسی نمائید. برخی مواقع علت بروز این کد خطا ، نشتی در این بخش‌ها است. بنابراین لازم است در صورت نشتی با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را بررسی نماید. در صورتی که مشکل از هیچ یک از موارد فوق نباشد، پرشر سوئیچ باید تعویض شود.

جهت مطالعه: تعمیر پکیج ایساتیس تهران

ارور e2 پکیج ایساتیس چیست؟

ارور E2 پکیج ایساتیس

این کد خطا زمانی در پکیج ایساتیس نمایان می‌شود که تشکیل شعله توسط پکیج تشخیص داده نشود. به منظور رفع این کد خطا می‌بایست ابتدا گاز اصلی را بررسی نماید. ممکن است افت فشار گاز در ساختمان سبب شده باشد تا پکیج شما با افت فشار رو به رو شده باشد. در صورتی که مشکل از این بخش نباشد ، باید به سراغ جرفه زن بروید. در صورتی که در این بخش مشکلی رخ داده باشد ، سبب می‌شود تا شعله تشکیل نشود. از این رو آن را تعویض نمائید. در مرحله بعد می‌بایست یون تشخیص شعله را بررسی کنید. ممکن است مشکل از این بخش باشد. در صورتی که تمامی موارد فوق را بررسی کردید اما همچنان مشکل وجود داشت ، باید به سراغ الکترود جفه زدن بروید و در صورت نیاز آن را تعویض نمائید.

کد خطای E3 در پکیج ایساتیس

در صورتی که با این کد خطا رو به رو شدید ، می‌بایست به سراغ ان تی سی حرارتی بروید. این مشکل معمولا زمانی رخ می‌دهد که این قطعه خراب شده باشد. بنابراین آن را تعویض نمائید.

کد خطای E4  در پکیج ایساتیس

کد خطای E4 زمانی در پکیج نمایش داده می‌شود که ان تی سی آب گرم مصرفی دچار مشکل شده باشد. بنابراین به منظور رفع مشکل ، می‌بایست این قطعه را تعویض نمائید.

کد خطای E6 در پکیج ایساتیس

این کد خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور دود خراب شده باشد. معمولا در صورت بروز این مشکل پکیج شما خود به خود خاموش می‌شود و یا فن از کار می‌افتد. به منظور رفع خطای E6 در پکیج ایساتیس ابتدا باید دودکش بررسی شود. مسیر دودکش را بررسی نمائید تا انسدادی در آن رخ نداده باشد. فن و اتصالات مربوطه را بررسی نمائید و در صورت نیاز با تعمیرکار تماس بگیرید.

کد خطای E7 در پکیج ایساتیس

ارور فوق زمانی بر روی پکیج نمایش داده می‌شود که مشکل در دمای آب مصرفی ایجاد شده باشد. در صورتی که دمای آب گرم مصرفی بیش از حد افزایش پیدا کرده باشد ، پکیج این مشکل را با این کد خطا نمایش می‌دهد. از دیگر دلایل بروز این کد ، بروز مشکل در گیرپاژ کردن پمپ و نیم سوز شدن آن است. بنابراین می‌بایست در صورت نیاز پمپ تعویض شود. خراب شدن ترموستات نیز سبب بروز این کد می‌شود.

کد خطای E8 در پکیج ایساتیس

در میان کدهای خطای پکیج ایساتیس. کد خطای E8 نشان دهنده بروز مشکل در ارتباطات برد است. از آنجایی که برد دستگاه بسیار حساس بوده و تعمیر آن امری تخصصی است بهتر است به منظور رفع آن با تعمیرکار تماس بگیرید.

کد خطای E01 در پکیج ایساتیس

این کد خطا زمانی روی پکیج نمایش داده می‌شود که دمای پکیج بیش از حد بالا برود. در صورتی که این کد را روی پکیج مشاهده کردید به بررسی ترموستات حد ، تخلیه هوای مسیر، عملکرد پمپ و رله پمپ بپردازید. اگر هر یک از قطعات نامبرده خراب شده باشد ، می‌بایست با تعمیرکار تماس بگیرید.

کد خطای E02 در پکیج ایساتیس

این کد نمایانگر افزایش بیش از اندازه دمای آب در گرمایش رفت است. معمولا این کد زمانی نمایش داده می‌شود که پکیج نیاز به هواگیری داشته باشد. از این رو می‌بایست پکیج را هواگیری نمائید. از طرفی رسوب گرفتن مبدل نیز سبب بروز این مشکل می‌شود. در صورتی که با بررسی موارد فوق مشکل همچنان با پرجا باشد ، می‌بایست سنسور ان تی سی تعویض شود.

کد خطای E03 در پکیج ایساتیس

در صورتی که در دمای آب گرم تغییر ایجاد شود این خطا را مشاهده می‌کنید. به منظور رفع این کد خطا می‌بایست طبق خطای E02 عمل نمائید.

کد خطای E05 در پکیج ایساتیس

بالا رفتن آب در مدار رفت و برگشت، علت اصلی بروز این کد خطاست. به منظور رفع این کد، می‌بایست پکیج هواگیری شود. در صورتی که با انجام این کار ارور پابرجا باشد، می‌بایست شیر پر کن را باز کنید. همچنین ان تی سی باید بررسی شود.

کد خطای E06 در پکیج ایساتیس

در میان کدهای خطای پکیج ایساتیس این کد به معنای افزایش دمای آب در مدار برگشت است. برای رفع این کد پکیج را هواگیری نمائید. همچنین ان تی سی باید بررسی و عیب یابی شود. در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

کد خطای E10 در پکیج ایساتیس

در صورتی که سنسور فشار پکیج دچار مشکل شود با این کد رو به رو می‌شوید. به منظور بررسی و رفع این کد ، کابل‌های سنسور باید بررسی شده و در صورت نیاز تعویض شود.

کد خطای E11 در پکیج ایساتیس

این کد خطا زمانی در پکیج ایساتیس نمایش داده می‌شود ، که فشار آب در مدار کم شده باشد. به منظور عیب یابی و رفع این کد می‌بایست شیر فشار را باز کنید تا کد خطا از بین برود.

کد خطای E12 در پکیج ایساتیس

کد خطای فوق زمانی روی پکیج نمایش داده می‌شود که فشار آب افزایش پیدا کند. در واقع زمانی که آب گیری بیش از اندازه در دستگاه بروز کرده باشد، فشار افزایش پیدا کرده و این کد نمایش داده می‌شود. به منظور عیب یابی و رفع کد خطا می‌بایست مقداری از آب تخلیه شود. در صورتی که با انجام این کار کد خطا از بین نرفت ، شیر پرکن را بررسی نمائید.

کد خطای E13 در پکیج ایساتیس

خراب شدن سنسور ان تی سی اصلی ترین دلیل برای نمایش این کد روی صفحه نمایش است. به منظور بررسی این کد خطا می‌بایست سیم‌های مربوط به سنسور را بررسی نمائید. در صورتی که سیم‌ها ایرادی نداشته باشد ، می‌بایست سنسور تعویض شود.

کد خطای E14 در پکیج ایساتیس

در صورتی که سنسور مربوط به برگشت گرمایش در پکیج به مشکل بخورد ، این خطا روی صفحه نمایش داده می‌شود. به منظور بررسی و رفع این کد می‌بایست سنسور را تعویض نمائید.

کد خطای E15 در پکیج ایساتیس

بروز مشکل در سنسور آب مصرفی سبب نمایش این کد خطا می‌شود. به منظور رفع این کد خطا ، می‌بایست طبق دستورالعمل E13 عمل کنید.

کد خطای E21 در پکیج ایساتیس

در صورتی که در بخش پی بی سی مشکلی رخ دهد ، در نتیجه ممکن است پکیج به صورت ناگهانی نیز خاموش شود. بنابراین این کد خطا نیز نمایش داده می‌شود. به منظور عیب یابی این کد می‌بایست این قطعه را تعویض نمائید.

کد خطای E31 در پکیج ایساتیس

در صورتی که در پکیج شعله تشکیل نشود ، با این کد خطا رو به رو می‌شوید. به منظور عیب یابی آن می‌بایست ابتدا جرفه زن را بررسی نمائید. در صورتی که مشکل از جرفه زن نباشد شیر گاز ، برد الکترونیکی و گاز اصلی ساختمان باید بررسی شود. تنها در اینصورت است که به دلیل اصلی بروز این مشکل پی می‌برید.

کد خطای E32 در پکیج ایساتیس

این ارور نشان دهنده پرش شعله است. معمولا این مسئله زمانی رخ می‌دهد که گاز دچار نوسان شده باشد. همچنین اگر الکترود خراب باشد نیز سبب بروز این مشکل می‌شود. از این رو باید ابتدا به بررسی گاز اصلی ساختمان بپردازید. سپس الکترود را بررسی و در صورت نیاز تعویض نمائید.

کد خطای E41 در پکیج ایساتیس

در صورتی که سوئیچ پرشر هوا با مشکلی رو به رو شود ، این کد خطا نیز نمایان می‌شود. به منظور عیب یابی این مسئله می‌بایست پرشر سوئیچ را باز کنید. آن را بررسی کرده تا کد خطا رفع گردد.

کد خطای E43 در پکیج ایساتیس

این کد زمانی نمایان می‌شود که در بسته شدن پرشر سوئیچ تاخیر ایجاد شود برای عیب یابی این کد خطا ، می‌بایست پرشر سوئیچ را بررسی نمائید. در صورتی که مشکل از این بخش نباشد ، فن را بررسی نمائید.

کد خطای E50  در پکیج ایساتیس

در صورتی که اتصال کانکتور با مشکل رو به رو شده باشد ، این کد نیز نمایان می‌شود. به منظور عیب یابی این مشکل می‌بایست اتصالات را بررسی نمائید.

کد خطای E60 در پکیج ایساتیس

در صورتی که برای پمپ پکیج مشکلی رخ دهد ، این کد خطا روی نمایشگر پکیج نشان داده می‌شود. به منظور عیب یابی این خطا باید بخش‌های مختلف پمپ را بررسی نمائید. در صورت نیاز پمپ باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

کد خطای E61 در پکیج ایساتیس

این خطا نیز به معنای بروز مشکل در پمپ پکیج بوده که باید پمپ تعمیر شود.

کد خطای EE در پکیج ایساتیس

این کد خطا به معنای خراب شدن دیپ سوئیچ یا جامپر سوئیچ است. به منظور رفع این کد می بایست از یک تعمیرکار کمک بخواهید تا آن را به درستی تنظیم نماید.

کد خطای P02  در پکیج ایساتیس

این کد خطا به معنای افزایش دمای آب گرم در سیستم گرمایش رفت است. به منظور عیب یابی این کد می‌بایست کد خطای E02 را مطالعه نموده و مطابق با آن عمل کنید.

کد خطای P03 در پکیج ایساتیس

این کد نیز به معنای افزایش بیش از اندازه دمای آب در گرمایش برگشت است. به منظور عیب یابی این کد می‌بایست طبق مراحل کد خطای E02 عمل کنید.

کد خطای P21 در پکیج ایساتیس

این کد نیز زمانی نمایش داده می‌شود که پکیج تشخیص دهد شعله تشکیل نمی‌شود. به منظور عیب یابی مطابق با مراحل ارور E30 عمل کنید.

کد خطای P23 در پکیج ایساتیس

در صورتی که شعله در حین کار قطع شود ، این کد نمایش داده می‌شود. به منظور عیب یابی الکترود باید بررسی شده و در صورت نیاز تعویض گردد.

رفع علامت لبخند در پکیج ایساتیس

یکی از سوالاتی که برای کاربران معمولا پیش می آید این است که علامت لبخند روی پکیج ایساتیس چیست؟ آیا این علامت نشان دهنده بروز مشکلی خاص در پکیج است؟ چگونه آن را رفع نمائیم؟ باید به شما بگوئیم که علامت لبخند در پکیج ایساتیس نشان دهنده وجود مشکلی خاص در پکیج  نیست. این علامت معمولا ایراد به حساب نمی آید. بلکه زمانی این علامت نمایش داده می شود که پکیج در حالت کامفورت قرار داشته باشد. بنابراین به منظور رفع این علامت می توانید دکمه مود را مدتی نگه دارید. در اینصورت پکیج از حالت کامفورت خارج شده و این علامت نیز رفع می شود. بنابراین نیازی نیست نگران باشید.

 

منبع : نمایندگی ایساتیس

دکمه بازگشت به بالا