عمومیمدیریت کسب و کار

علت سر و صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که می‌ تواند موجب ایجاد اختلال در پکیج ایران رادیاتور و بوتان شود. در حقیقت استفاده نادرست از پکیج یکی از مهمترین دلایلی است که بر روی عملکرد صحیح دستگاه تاثیرات منفی می گذارد. یکی از مشکلاتی که برای پکیج ایران رادیاتور و بوتان پیش می آید صدا دادن زیاد دستگاه است. در حقیقت هنگامی که پکیج را روشن می کنید، متوجه می شوید که صداهای گوش خراشی از پکیج بلند می شود که می تواند یکی از دلایل خراب بودن یکی از قطعات پکیج باشد. با شنیدن صداهای مختلف از پکیج در سریعترین زمان باید اقدام به تعمیر آن کنید. البته توجه داشته باشید که اگر دانش فنی برای تعمیر پکیج ندارید بهتر است به سراغ افراد متبحر و مجرب بروید.

علت سر و صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

علت سر و صدای زیاد پکیج ایران رادیاتور و بوتان چیست؟

شنیدن صدای تق تق از پکیج ایران رادیاتور بوتان می تواند ناشی از عوامل بسیار زیادی باشد. در حقیقت اگر در هنگام نصب پکیج از افراد متخصص استفاده نکرده باشید و لوله کشی پکیج نامناسب و نادرست باشد، می‌ تواند یکی از دلایل اصلی بروز صدای تق تق از پکیج ایران رادیاتور و بوتان باشد.‌ علاوه بر این خراب بودن پمپ دستگاه دومین عامل مهمی است که منجر به بروز صدا های متفاوت از پکیج دیواری می شود.

اگر مشکلات پکیج شما ناشی از خراب بودن پمپ است، با استفاده از شخصی که دانش فنی زیادی در رابطه با تعمیر و تعویض قطعات پکیج دیواری دارد، می‌ توانید به راحتی این مشکلات را از بین ببرید. شما عزیزان می توانید از خدمات تهران سرویس کاران برای تعمیر مشکلات مختلف پکیج دیواری استفاده نمایید. علاوه بر این رسوب داشتن مبدل سومین عاملی است که منجر به ایجاد صدا های متفاوت از پکیج ایران رادیاتور و بوتان می شود.

دلیل شنیدن صدای سوت از پکیج بوتان و ایران رادیاتور

بعضی اوقات پیش می آید که با روشن کردن پک صدایی مانند صوت به گوشتان می رسد. در واقع عوامل مختلفی مانند وجود هوا در سیستم پکیج و یا خراب بودن فن و همچنین ایجاد رسوب در مبدل ثانویه دلایلی هستند که می تواند منجر به ایجاد صداهای گوش خراش از پکیج شوند. برای تعمیر صدا های مختلفی که از پکیج ناشی می شود، ابتدا باید با استفاده از دانش فنی خود عیب یابی کنید.

در حقیقت با عیب یابی درست می توانید دلایل مشکل در قطعات مختلف پکیج را پیدا کنید. در این صورت ممکن است قطعه مورد نظر نیاز به تنظیم و یا تعمیر و تعویض داشته باشد. در بعضی از مواقع کج نصب کردن پکیج دیواری می تواند موجب ایجاد صداهای مختلف از پکیج شود. در این صورت می‌ توانید با نصب درست و اصولی صداهای آزار دهنده را از بین ببرید.

دقت داشته باشید که تهران سرویس کاران نمایندگی بوتان و نمایندگی ایران رادیاتور است.

دلایلی که می‌ توانند موجب صدا دادن پکیج شوند؟

یکی از دلایلی که می تواند جزو دلایل اصلی برای صدا دادن پکیج باشد، سرد بودن آب ورودی به پکیج باشد. در حقیقت هنگامی که آب ورودی سرد و یا دمای آن کم است، به علت اختلاف دمایی که بین آب و محیط منبع وجود دارد، صداهای ناواضح از پکیج به گوش مصرف کنندگان می رسد. البته دلایل دیگری که می‌ تواند موجب شود تا این صداها از پکیج به گوش برسد ایراد در لوله کشی پکیج است.

در این جور مواقع صدایی که از پکیج به گوش می‌ رسد ناشی از تق تق لوله ها است. در واقع لوله کشی نامناسب موجب عدم امکان انقباض و انبساط لوله ها می شود و زمانی که از پکیج استفاده می کنید این صداها به گوش می رسد. برای از بین بردن صداهای مزاحم از پکیج می‌ توانید از عایق های مناسب برای مهار لوله ها استفاده کنید. در این صورت صدای پکیج کاهش پیدا می کند.

شنیدن صدای زیاد از پکیج به علت رسوب گرفتن پکیج

همانطور که در قسمت فوق ذکر کردیم یکی از دلایلی که می‌ تواند ناشی از صدای زیاد پکیج باشد، رسوب گرفتن پکیج است. در واقع برای تعمیر این مشکل باید ابتدا عواملی که موجب رسوب گرفتن پکیج می شود را از بین ببرید. در این صورت بر عمر مفید دستگاه افزوده می شود و از سوی دیگر، دیگر مشکل شنیدن صداهای ناواضح از پکیج را نخواهید داشت.

در حقیقت اگر شما برای مسیر آب ورودی پکیج فیلتر تهیه کنید دیگر املاحی که در آب وجود دارد، موجب رسوب گرفتن پکیج نمی شوند. استفاده نادرست و نامناسب از پکیج یکی از دلایلی است که می توانند موجب رسوب گرفتن آن شود. بالا بودن دمای آب موجب می‌ شود تا پکیج در زمان کم رسوب بگیرد.

به همین جهت شما می توانید با تنظیم دمای آب بر اساس فصلی که در آن هستید از ایجاد رسوب در پکیج جلوگیری نمایید. اگر هیچ دانشی برای تنظیم کردن دمای پکیج ندارید، می توانید از خدمات تهران سرویس کاران استفاده نمایید. این افراد می‌ توانند به شما برای افزایش عمر پکیج کمک بسیار زیادی کنند.

 کم بودن فشار آب ورودی در پکیج

یکی از دلایلی که می تواند موجب ایجاد سر و صدا در پکیج شود کم بودن فشار آب ورودی در پکیج است. در حقیقت بالا بودن شعله و کم بودن فشار آب می تواند یکی از دلایل بسیار مهم می باشد که موجب سر و صدای پکیج می شود. دلایل دیگری هم وجود دارد به عنوان مثال عدم هواگیری پکیج یکی از دلایلی است که می تواند موجب بروز این مشکل در پکیج شود.

به همین جهت برای جلوگیری از ایجاد سر و صدا همواره تمام قسمت های مختلف پکیج را بررسی نمایید تا در زمان مناسب پکیج را هواگیری کنید. خدمات تهران سرویس کاران می تواند برای تعمیر قسمت های مختلف پکیج و از بین بردن صدای زوزه و سوت در پکیج های بوتان و ایران رادیاتور به شما کمک بسیار زیادی کند.

جمع بندی

دلایل زیادی وجود دارد که موجب سر و صدای پکیج می‌ شود. در واقع این دلایل ممکن است ناشی از تنظیم نبودن صحیح پکیج ایران رادیاتور باشد. شما عزیزان باید با استفاده از شخصی که در این زمینه تخصص دارد پکیج خود را نصب کنید. توجه داشته باشید که عواملی نظیر رسوب گرفتن پکیج و لوله کشی نامناسب و دمای پایین آب ورودی پکیج و کم بودن فشار آب ورودی پکیج و همچنین عدم هواگیری دستی،  خراب بودن فن جزو دلایل دیگری هستند که موجب ایجاد صداهای مختلف در پکیج می شوند. تهران سرویس کاران با استفاده از تعمیرکاران متخصص و مجرب خدمات بسیار خوبی در این زمینه برای شما ارائه می دهد.

دکمه بازگشت به بالا