عمومیمدیریت کسب و کار

مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی با هادی عظیمی

 یکی از پرسش ها و مسائلی که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، چگونگی راه اندازی یک کسب و کار خانگی است. به طور معمول خانم های خانه دار علاقه بسیار زیادی به کسب اطلاعات در خصوص نحوه راه اندازه یک کسب و کار خانگی هستند تا بتوانند با استفاده از این کار کسب درآمد کنند. به طور کلی راه ها و روش های گوناگون و متنوعی در این راستا وجود دارد که افراد مستعد و علاقه مند می توانند با دارا بودن اطلاعات کامل و کافی از آن ها استفاده کنند. به همین دلیل بهره گیری از مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی برای افرادی که قصد دارند در این عرصه قدم بردارند امری ضروری است. در این مقاله سعی داریم شما را با انواع روش ها، برخی چالش ها و توانایی های لازم برای شروع کسب و کار خانگی آشنا کنیم. همچنین از خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی هادی عظیمی در سایت www.hadi-azimi.ir بهرمند شوید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی با هادی عظیمی

مناسب چه کاری هستید؟

همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی راه اندازی کسب و کارهای مختلف، سنجش میزان ریسک پذیری افراد است. برای مثال اگر برای فردی امنیت و عدم ریسک پذیری یکی از فاکتورهای مهم انتخاب شغل است، پس لازم است در شغلی سرمایه گذاری کند که از تنش و استرس کمتری برخوردار است تا انگیزه خود ار از دست ندهد. برای راه اندازی کسب و کار خانگی لازم است افراد به استعدادها و توانایی های خود توجه کنند و با توجه به این توانایی ها و استعدادها شغل و کاری را بر گزینند که بیشترین همخوانی را با آنها داشته باشد.

مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی به افرادی که قصد دارند در این راستا فعالیت کنند، برای مشخص نمودن علایق و توانمندی ها کمک خواهد کرد. بنابراین امری ضروری است که پیش از شروع راه اندازی کسب و کار از مشاوران و متخصصانی در این راستا کمک بگیرید.  به طور مثال یکی از اشتباهات افراد در راه اندازی کسب و کار این است که بدون هیچ تحقیقی به تقلید از دیگران می پردازند که این امر بسیار مخرب است زیرا ممکن است در دراز مدت انگیزه فرد را از بین ببرد.

موانع و عوامل بازدارنده شروع کسب و کار

به طور کلی افراد به دلایل مختلفی همچون ترس از قضاوت و تفکرات سایر افراد و یا عدم اطلاعات کافی در خصوص کسب و کار مورد نظر ممکن است از شروع کسب و کار امتناع کنند. بسیاری از افراد نیز به دلیل کمال گرایی و دارا نبودن صبر و شکیبایی شروع به راه اندازی کسب و کار مورد نظر خو نمی کنند. از دیگر دلایلی که جزو موانع شروع کارها به حساب می آیند، می توان به استفاده نکردن از تجربیات دیگران، بهانه جویی، تقلید ناآگاهانه و بی دلیل از دیگران و عدم استفاده از تجربیات مشاوران اشاره کرد. مشاوره در راه اندازی کسب و کار خانگی در جهت از بین بردن این موانع به افراد کمک شایانی می کند. بنابراین اگر قصد دارید وارد کسب و کار جدیدی شود لازم است از مشاوران و متخصصان کمک بگیرید.

مزایای کسب و کارهای خانگی برای خانم ها

کسب و کارهای خانگی مزایای بسیاری برای اغلب افراد و مخصوصاً خانم های خانه داری که قصد خارج شدن از منزل برای کار را ندارند، دارند. از جمله این مزایا برای خانم ها می توان به ساعت کاری منعطف و سود دهی بالای آن اشاره کرد. همچین افراد می توانند با سرمایه اولیه کم شروع به کار کنند که این یکی از مهم ترین مزیت ها است.

خام های موفق و با لیاقت ایرانی کسب و کار خودشون رو هر زمانی که شروع کنند با سفارش طراحی سایت که ارائه میشه توسط ما کسب و کار اینترنتی موفق خودشون رو بیشتر جلو میبرند.

 همچنین افراد می توانند در راه اندازی کسب و کارهای جدید از ایده های سایر افراد خانواده نیز استفاده نمایند و ایده ها و نظرهای جدیدی را به کار بندند. با راه اندازی این گونه کسب و کارها علاوه بر صرفه جویی در هزینه رفت و آمد، افراد قادر هستند به طور همزمان در چند شغل فعالیت داشته باشند. بنابراین افراد و مخصوصاً خانم هایی که علاقه به کار و فعالیت در خارج از منزل نیستند، می توانند با دریافت مشاوره راه اندازی کسب و کارهای خانگی، فعالیت خود را آغاز نمایند.

اشتباهات رایج در راه اندازی کسب و کارهای خانگی

برخی از کارهای اشتباه و رفتارهای ممنوع در هنگام راه اندازی کسب و کارهای خانگی وجود دارند که بسیاری افراد هنگام فعالیت در این راستا آن ها را انجام می دهند. در ادامه سعی داریم شما را برخی از این نمونه کارهای زیان آور آشنا کنیم.

اولین خطا ریسک مالی

 بسیاری از افرادی که قصد دارند کسب و کاری را در خانه راه اندازی کنند، از تمام سرمایه خود استفاده می کنند و در اصطلاح تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار می دهند که این کار اشتباه است. لازم است افراد در ابتدا اقدام به جمع آوری اطلاعات کافی در خصوص شغل مورد نظرشان نمایند و پس از انجام این کار، اقدام به وارد کردن تمام سرمایه خود در کسب و کارشان نمایند. لازم است توجه نمایید که اگر سرمایه اولیه شما زیاد است و فرد ریسک پذیری نیستید، لازم است در ابتدا تمام سرمایه خود را وارد کسب و کار نکنید. مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی به افراد کمک می کند بتوانند مدیریت سرمایه را به خوبی انجام دهند.

دومین خطا شریک کاری

شاید شما نیز از آن دسته افرادی باشید که قصد دارند به همراه شریک کسب و کاری را آغاز نمایند. در خصوص این امر لازم است ذکر کنیم که اغلب کسب و کارهایی که به صورت شریکی آغاز می شوند یا با شکست مواجه شده و یا افراد در خصوص انتخاب رهبر و مدیر دچار مشکل می شوند. بنابراین پیشنهاد می شود سعی کنید کسب و کار مورد نظر خود را به صورت انفرادی آغاز نمایید. مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی به شما در جهت آغاز کسب و کار مورد نظر خود به تنهایی یاری می رساند.

شریک کاری اگر کاربرد نداشته باشد میتواند مانع بهبود فعالیت شما شود به همین دلیل است که در برخی از کسب و کار های اینترنتی ترجیح بر برونسپاری تولید محتوا است تا اینکه یک شریک با این عنوان به کار اضافه کنیم. سفارش تولید محتوا متنی ما به همین سبب ارائه میشود.

سومین اشتباه اخذ وام

بسیاری از افرادی که قصد آغاز کسب و کار جدیدی دارند ترجیح می دهند در ابتدا وام های بانکی دریافت کنند تا روند کاری آن ها تسهیل شود. اما تحقیقات و تجربه ها ثابت کرده اند که گرفتن وام یا قرض در ابتدای راه اندازی کسب و کارها منجر خواهند شد که افراد دچار مشکل شوند. بنابراین پیشنهاد می شود در ابتدای کار از گرفتن وام خودداری نمایید. مشاوره راه اندازی کسب و کارهای خانگی با ارائه پیشنهادات بهتر به شما در این راستا یاری می رسانند.

جمع بندی

راه اندازی کسب و کارهای خانگی هدف بسیاری از افرادی است که دوست دارند در منزلشان کسب درآمد کنند. برای شروع این قبیل کارها لازم است اطلاعات و علم کافی داشته باشید. مشاوره راه اندازی کسب و کار خانگی به افراد در جهت شروع این کسب و کارها کمک خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا