عمومیمدیریت کسب و کار

طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اداری در شرکت مهران طاهری

دکوراسیون داخلی اداری می‌ تواند در بخش های مختلف ساختمان یک شرکت بررسی شود. در ابتدا در نمای بیرونی ساختمان که اگر این ساختمان فقط متعلق به یک شرکت باشد یا چندین شرکت در یک ساختمان فعالیت کنند این که طراحی نمای بیرونی چگونه باشد بسیار متفاوت خواهد بود. بعد از نمای خارجی باید به اولین مکانی که مراجعان در آن حاضر می‌ شوند و مدتی را در آن محیط می‌ گذرانند بپردازیم. لابی ساختمان اولین جایی است که مراجعان در بدو ورود به ساختمان مدتی را در آن سپری می‌کنند و فرصت اولین قضاوت را خواهند داشت و در این مورد باید از یک شرکت طراحی داخلی حرفه ای استفاده نمایید.

طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اداری در شرکت مهران طاهری

شخصی که بخواهد از خدمات شرکت خاصی استفاده کند و یا قرارداد کاری با یک شرکت امضا کند، می‌ تواند میزان تعهد روسای شرکت را از شرایطی که برای کارمندانشان ایجاد کرده اند متوجه شود. جنبه دیگری که باید در زمینه طراحی داخلی اداری مورد توجه قرار بگیرد این است که کارمندان باید بتوانند در اتاق کار خود به تمام امکاناتی که برای انجام امور اداری نیاز دارند دسترسی کامل داشته باشند.

برای مثال اگر شرایط شغلی کسی ایجاب می‌ کند که جلسات کوچکی را برگزار کند لازم است که در اتاق وی یک فضای مناسب برای جلسه و یا حتی تجهیزات ویدئو کنفرانس تعبیه شده باشد.

طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اتاق اداری

بعد از لابی ساختمان مراجعان به فضای داخلی ساختمان شرکت وارد می‌ شوند این محیط که اکثرا راهرو یا اتاق انتظار است نیز می‌ تواند تا حد زیادی بر روی قضاوت مراجعان درباره شرکت تاثیر داشته باشد. بعد از آن نیز نوبت به تاثیرگذاری دکوراسیون اتاق کار اداری می‌رسد.

درباره تاثیر محیط کار و اهمیت آن در طراحی داخلی اداری توضیحات لازم را ارائه داده ایم و برای تکمیل آن باید بگوییم تمامی فضا های موجود در یک شرکت می‌توانند اهمیت و کارایی خاص خودشان را داشته باشند و نباید از آنها غافل شد.

طراحی داخلی مسکونی میان رده با گروه معماری مهران طاهری

در صورتی که حس می کنید محیط های لوکس برایتان خسته کننده است و یا به نوعی در چنین محیط هایی از راحتی کافی برخوردار نیستید می توانید طراحی داخلی مسکونی میان رده را انتخاب کنید. در طراحی داخلی خانه به شکل میان رده سعی می شود از طرح های خاص برای سقف و دیوار استفاده شود.

در نظر داشته باشید که چنین طرح هایی عموماً به افراد اجازه می دهد که جانمایی خاصی در مسکونی خود ایجاد کنند. بر طبق آخرین اصول طراحی داخلی خانه این طور به نظر می رسد که سبک های میان رده بیشتر مورد نظر عموم افراد قرار می گیرد در این سبک ها از رنگ های روشن و ساده استفاده می شود، فضای خانه به صورتی طبقه بندی می شود که متراژ آن در نهایت بزرگتر به نظر برسد. در نهایت اینطور به نظر می رسد که خانه ای شیک و ساده پیش روی فرد قرار می گیرد.

هزینه طراحی داخلی مسکونی در شرکت مهران طاهری چقدر است؟

به طور کلی دکوراسیون داخلی مسکونی دارای تعرفه بندی های بسیار مختلفی است و برای چنین طرح هایی هرگز نمی توان قیمت ثابتی در نظر گرفت. شما با توجه به ایده ای که در ذهن خود دارید می توانید طراحی داخلی خانه را آغاز کنید و در اواسط راه و یا حتی انتهای مسیر نیز می توان ایده ای را به این بخش اضافه کرد.

هر کدام از طرح های ریز به کار برده شده برای طراحی داخلی خانه به صورت جداگانه هزینه بندی می شود بنابراین بهترین روش برای شما انتخاب تیم های طراحی منحصربفرد است. نحوه چیدمان مغازه باید به گونه ای باشد که علاوه بر بهینه سازی فضای موجود همانند مسیرها، فضاهای استراحت، کف، سقف و ویترین موجب فراهم آوردن آسایش و رفاه مشتریان گشته و همچنین دسترسی کالا را برای مشتری آسان تر کند.

استفاده از رنگ های دلنشین و روح بخش از دیگر موارد موثر در طراحی مغازه است. لازم به ذکر است که بسته به سبک فضا بسیار اهمیت دارد که تیپ رنگی فضا چه باشد. به عنوان مثال در سبک های کلاسیک باید از رنگ های پخته و ملایم استفاده نمود و در سبک های مدرن از رنگهای تند و شارپ.

استفاده از روانشناسی رنگ ها یک عامل مهم در طراحی داخلی مغازه می باشد. به طور مثال استفاده از رنگ تیره موجب حس نا امنی در مشتری شده و او را از ادامه بازدید کالا منصرف می کند.

استفاده از مسیرهای مکث و استراحت در طراحی داخلی به مشتری فرصت انتخاب و تامل در بررسی کالا را می دهد. این امر مهم می تواند موجب رفاه و ترغیب مشتریان گشته و همچنین حضور مستمر در مغازه را موجب گردد.

حرکت رو به جلو طراحی داخلی راه حلی مفید و همیشگی در بهبود کسب و کار

با تغییرات مناسب و پیوسته و همگام با روز در طراحی داخلی مغازه همواره می توانید موجب برانگیختن حس کنجکاوی و ترغیب مشتری دائمی و جدید گردید. تغییرات مناسب در طراحی داخلی مغازه می تواند همواره شما را در عالی ترین سطح حفظ کرده و میزان اعتماد مشتری به کالاها را چندین برابر کند.

دکمه بازگشت به بالا