عمومیمدیریت کسب و کار

معرفی 5 محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا

خودرو یکی از گران‌ترین وسایلی است که هر روز از آن استفاده می‌کنیم. تجهیزات مختلفی برای حفظ امنیت این وسیله تولید و به بازار عرضه شده است. محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا یکی از این موارد است که بسیاری از نگرانی‌های صاحبان خودرو را برطرف کرده است.

با پیشرفت امکاناتی که در خودروهای شخصی وجود دارد، قیمت و ارزش خودرو نیز افزایش پیدا می‌کند. با توجه به بازار خاص خودرو در ایران، هر روز این وسیله گران‌تر شده و اهمیت حفظ و نگهداری آن نیز افزایش می‌یابد. در کنار قیمت و ارزش وسیله نقلیه، نیاز به استفاده از خودرو نیز روز به روز افزایش پیدا می‌کند. امروزه افرادی که خودروی شخصی دارند، نمی‌توانند به یک ساعت در اختیار نداشتن این وسیله حتی فکر کنند و نبود خودرو آنها را به دردسرهای زیادی خواهد انداخت. در نتیجه تامین امنیت این وسیله برای همه مهم و ضروری است.

محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا، برای تامین امنیت خودروی شما

از ابتدای ورود خودرو به دنیای ما، سارقان نیز به این کالای ارزشمند جلب شدند. هرچقدر که سیستم‌های امنیتی بیشتری برای خودروها طراحی و به بازار عرضه شد، سارقان نیز سطح آگاهی و توانمندی خود را بالاتر برده و هنوز هم با وجود سوئیچ‌ها و قفل‌های پیشرفته و استفاده از شناسایی‌های اختصاصی مالک خودرو در خودرو، همچنان سارقان به سرقت خودروها ادامه می‌دهند. در ایران نیز این خطر همیشه وجود دارد که یک خودرو به سرقت رفته و هیچ وقت نتوانید دوباره وسیله خود را پیدا کنید.

در نتیجه همیشه برای پارک کردن خودرو مخصوصا در محیط‌های ناآشنا، نگرانی از سرقت خودرو وجود دارد. محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا در این زمان به کمک شما خواهد آمد. شما می‌توانید با نصب این وسیله که نسبت به قیمت خودرو بسیار ارزان است، با خیال راحت‌تری خودروی خود را پارک کنید و بدون نگرانی به دنبال کارهای خودتان بروید. البته فراموش نکنید که رعایت سایر نکات امنیتی نیز حتی با استفاده از محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا همیشه لازم و ضروری است.

محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا، برای کنترل راننده

محصولات ردیاب حرفه‌ای مثل محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا به شما این امکان را می‌دهند تا از عملکرد راننده مطلع شوید. ممکن است شما ناوگان خودرویی برای حمل بار یا مسافر داشته باشید و خودروهای خود را به راننده‌ها تحویل می‌دهید. برخی از رانندگان ممکن است از قوانین راهنمایی و رانندگی و یا قوانینی که شما برای آنها تنظیم کرده‌اید پیروی نکنند.

در نتیجه ممکن است، مسافران، بار، خودرو و یا حتی خود راننده را در موقعیت خطرناکی قرار دهد. این خطرات اصولا برای شما که مالک خودرو یا ناوگان خودرویی هستید دردسرها و مشکلات زیادی ایجاد خواهد کرد. در نتیجه اگر بتوانید نظارت دائمی بر عملکرد راننده داشته باشید، در صورت لزوم می‌توانید به او تذکر داده و یا از ادامه همکاری با او صرفه نظر کنید.

همچنین ممکن است که برای فرزند خود، خودرویی خریداری کرده باشید اما از کیفیت و میزان رعایت نکات قانونی هنگام رانندگی توسط فرزندتان مطمئن نباشید. در واقع محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا با توجه به اینکه به جای شما در خودرو حضور دارد، می‌تواند گزارش کاملی به شما ارائه دهد تا شما از رانندگی پرخطر راننده، مانند سرعت بیش از حد مجاز، رانندگی مارپیچ یا خطرناک مطلع شوید.

حمل با جرثقیل یا بکسل

به دلایل مختلفی امکان دارد تا در مواقعی بدون اطلاع مالک، خودروی او با جرثقیل حمل شود یا بکسل شود. این اتفاق ممکن است توسط جرثقیل‌های راهنمایی و رانندگی به دلیل پارک کردن در نقاط پارک ممنوع انجام شود و یا در حالت بدتری ممکن است توسط سارقان انجام شود. محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا این امکان را به شما می‌دهد تا در صورت حمل خودرو یا بکسل شدن خودروی شما، در جریان امور قرار گرفته و اقدامات لازم برای آن را انجام دهید.

کنترل از راه دور خودرو با استفاده از محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا

حتما برای شما هم پیش آمده است که خودروی خود را در مکان دوری پارک کرده‌اید اما یکباره به قفل کردن درها شک می‌کنید. یا ممکن است این تجربه را کرده باشید که از وضعیت فعلی خود بی‌خبر باشید و یکباره نگران آن شده باشید. ردیاب خودرو در این زمینه نیز به شما کمک خواهد کرد. شما می‌توانید با پنل ردیاب خودرو به کنترل شرایط خودروی خود حتی در حالتی که در مسافرت‌های دور دست باشید، اقدام کنید.

اندازه مناسب و امکان مخفی سازی

یکی از نگرانی‌هایی که مالکان خودرو در رابطه با دزدگیرهای خودرویی دارند، توانایی سارقان در غیرفعال کردن دزدگیر است. اما در رابطه با محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا این نگرانی وجود ندارد. از یک سو چون ردیاب شبیه به دزدگیر مشخص نیست که بر روی خودرو نصب شده است یا نصب نشده است، سارقان به این موضوع توجهی نمی‌کنند. از سوی دیگر، این ردیاب‌ها اندازه کوچکی دارند و در زمان نصب قابلیت مخفی شدن از دید را دارند. در واقع هرچند بعید است اما اگر سارق از نصب بودن ردیاب بر روی خودرو نیز مطلع باشد، نمی‌تواند به راحتی ردیاب را پیدا و غیرفعال کند.

آیا ردیاب همان مسیریاب خودرو است؟

قبل از اینکه به معرفی پنج محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا بپردازیم به این سوال نیز باید جواب بدهیم که آیا واقعا ردیاب با جی پی اس خودرو یا دزدگیر تفاوتی دارد؟

هرچند ردیاب و مسیریاب هر دو از یک تکنولوژی مادر استفاده می‌کنند، اما تفاوت‌های فراوانی با یکدیگر دارند. مسیریا‌ب‌‌ها اصولا برای مسیریابی استفاده شده و کاربرد بیشتری در خودروها ندارند اما ردیاب‌ها امکانات فراوانی در اختیار مالک خودرو قرار می‌دهند که به مواردی از آنها اشاره شد. در ادامه نیز به موارد مهمی از امکانات 5 محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا خواهیم پرداخت.

در خصوص تفاوت دزدگیرها با ردیاب‌ها نیز باید گفت که دزدگیرها فقط برای ایجاد صدا در خودرو و در نتیجه اطلاع از سرقت خودرو یا فراری دادن سارقان کاربرد دارد. اما ردیاب‌ها با امکانات خود علاوه بر جلوگیری از سرقت، به مالک خودروی سرقت شده، در بازگرداندن وسیله نقلیه وی کمک خواهد کرد.

آشنایی با 5 محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا

در این مطلب به صورت کلی به معرفی 5 محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا می‌پردازیم. در معرفی اولیه باید گفت که محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا در اروپا تولید می‌شود و گارانتی 18 ماهه تعویض از امتیازات مهم این محصولات است.

محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا: ردیاب خودرو تلتونیکا FMB122

این ردیاب برای خودروهای شخصی و سازمانی مناسب است. با قابلیت بلوتوث این وسیله می‌توانید به راحتی آن را تنظیم کنید یا سنسورها و ماژول‌های آن را کنترل کنید. این ردیاب دارای سنسور شتاب سنح و تشخیص تصادف و همچنین رانندگی پرخطر است. ردیاب خودرو تلتونیکا FMB122 نیازی به استفاده از برق ماشین نداشته و از یک باطری داخلی قوی بهره می‌برد.

از دیگر قابلیت‌های این ردیاب، هشدار خاموش و روشن شدن خودرو و همچنین اعلان حمل با جرثقیل یا بکسل شدن خودرو است. در ردیاب ردیاب خودرو تلتونیکا FMB122 این امکان وجود دارد تا با استفاده از CAN BUS، داده‌های ECU را بخواند. جالب است بدانید که شما با خرید این ردیاب یک اکانت نرم افزاری سه ماهه رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB001

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB001 یکی دیگر از 5 محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا است. در این ردیاب از آنتن چهاربانده GSM استفاده می‌شود. این ردیاب از سیم‌کارت میکرو پشتیبانی کرده و با بلوتوث می‌توانید آنرا تنظیم کنید. با خرید ردیاب مدل FMB001 از سه ماه اکانت نرم افزاری رایگان نیز بهره مند خواهید شد. اصولا این ردیاب برای استفاده در وسایل نقلیه شخصی، خودروهای اجاره‌ای، ردیابی وسایل نقلیه سبک و موارد مشابه کاربرد دارد.

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB120

در این ردیاب از آنتن قدرتمند GSM و GNSS استفاده شده است. ابعاد این ردیاب کوچک بوده و نصب راحتی نیز دارد. در ردیاب خودرو تلتونیکا FMB120 از رله قطع کن پشتیبانی می‌شود. پشتیبانی از انواع سنسورهای آنالوگ یا دیجیتال و قابلیت اعلان هشدارهای کاربردی از دیگر خصوصیات این ردیاب خودرو است.

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB920

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB920 را می توانید بر روی انواع خودروهای سواری، موتور سیکلت و بعضی از خودروهای سنگین نصب کنید. این ردیاب ضد آب بوده و در مقابل پاشیده شدن آب مقاوم است. ردیاب مدل FMB920 با استفاده از باطری داخلی و قدرتمند خود کار کرده و نیاز به منبع برق دیگری ندارد. با خرید این ردیاب از 3 ماه اکانت نرم افزاری رایگان نیز برخوردار خواهید شد. هشدار خاموش و روشن شدن و هشدارهای حمل خودرو در کنار سنسور تشخیص تصادف و رانندگی پرخطر در این ردیاب گنجانده شده است. برای ارتباط با این ردیاب می‌توانید از اپلیکیشن یا پنل وبسایت اختصاصی استفاده کنید.

ردیاب خودرو تلتونیکا FMB202

محصول حرفه ای ردیاب خودرو تلتونیکا مدل FMB202 ابعاد کوچکی دارد. اما این ردیاب کوچک از آنتن داخلی بسیار قدرتمندی بهره می‌برد. می‌توانید این ردیاب را با استفاده از بلوتوث تنظیم کنید و از طریق اپلیکیشن یا پنل وبسایت به آن دسترسی داشته باشید. هشدارهای حمل با جرثقیل و سرعت غیر مجاز راننده نیز در این ردیاب وجود دارد. اکانت نرم افزاری رایگاه سه ماهه این ردیاب نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دکمه بازگشت به بالا