اجتماعی

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز شهادت خادم الرضا (ع)، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، از خدمات‌رسانی این شرکت برای مراسم گرامیداشت آن شهید گرانقدر، خبر داد.

به گزارش ایواره، مهدی علیزاده با اعلام این خبر گفت: خاطره ۳ سال خدمت صادقانه ایشان در دولت تا ابد در اذهان و تاریخ مردم شریف ایران ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به مراسمی که روز پنجشنبه هفتم تیر ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود، افزود: با توجه به پیش بینی حضور گسترده مردم عزیزمان از  سراسر کشور برای حضور در مراسم چهلم ایشان همکارانم در شرکت واحد نیز تدابیر گسترده‌ای برای خدمات رسانی بهتر اندیشیده‌اند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته، ضمن تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی از میادین و مبادی چهار راه تهرانپارس، پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، بازار دوم نازی آباد، فلکه دوم صادقیه، تهرانسر، میدان شهرری اقدام می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم، شرکت‌کنندگان به مبادی و میادین اولیه، بازگردانده خواهند شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا