علمی و پزشکی

قدرت‌نمایی شورولت کوروت C8 با ۱۰۰۰ اسب‌بخار / عکس

امیرمسعود عابدین_ یکی از تیونرهای برجسته دنیای خودرو به نام Specialty Vehicle Engineering اخیراً به سراغ شورولت کوروت C۸ رفته و تغییراتی جذاب و استثنایی را برای این خودرو در نظر گرفته است. آخرین ساخته SVE یک دستگاه شورولت کوروت C۸ با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار است. Yenko/SC یکی از جالب‌ترین کوروت‌های تولیدشده تاکنون است که از موتور ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر LT۲ با توربوشارژر دوقلو و همچنین همراه با برخی به‌روزرسانی‌های جدید نیرو می‌گیرد.

به گزارش ایواره، پیشرانه V-۸ در Yenko/SC علاوه بر دو توربوشارژر، دارای پیستون‌های آلومینیومی فورج‌شده، میل بادامک اختصاصی، روکش سوپاپ‌های سفارشی و سیستم سوخت ارتقایافته است. این تغییرات به LT۲ کمک می‌کنند تا ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند. این تیونر همچنین گیربکس هشت سرعته دوکلاچه را برای کنترل قدرت اضافی ارتقا داده است.

سازنده این خودرو لوگوی SYC را در مکان‌های مختلفی از کابین نصب کرده است. این شرکت کوروت ۱۰۰۰ اسب بخاری را در شکل‌های کوپه و کانورتیبل ارائه می‌دهد که در هر رنگ کوروت کارخانه‌ای موجود است.

قدرت‌نمایی شورولت کوروت C8 با ۱۰۰۰ اسب‌بخار / عکس

به گزارش ایواره، کالیپرهای ترمز با نشان ینکو به‌صورت استاندارد به رنگ قرمز عرضه می‌شوند، اما مشتریان می‌توانند رنگ‌های سفارشی را نیز انتخاب کنند. همچنین سه سبک از رینگ‌های ۱۹ اینچی جلو و ۲۰ اینچی عقب در پوشش‌های مختلف وجود دارند.

قدرت‌نمایی شورولت کوروت C8 با ۱۰۰۰ اسب‌بخار / عکس

SVE فقط ۱۰ دستگاه از Yenko/SC کوروت خود را برای مدل سال ۲۰۲۴ تولید می‌کند. این شرکت قصد دارد تولید خود را به ۵۰ خودرو در سال ۲۰۲۵ افزایش دهد. قیمت این پکیج از ۹۹۹۹۵ دلار شروع می‌شود که البته شامل خود کوروت نمی‌شود.

۵۴۳۲۲

کارگروه خبری مطالب پزشکی

علم پزشکی همچون پازلی است و هدفم این است که قطعات آن را به گونه‌ای تنظیم کنم که یک تصویر کامل و جذاب از سلامتی برای شما پدید آید. به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، این راهنمایی را با انگیزه و استعداد به شما ارائه می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا