عمومی

شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

شلوغی شعبات اخذ رای در ساعات پایانی رای گیری - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

رضا قاسمیان در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، اظهار کرد: با توجه به تمدید دو ساعته زمان انتخابات صفهای طولانی را در برخی از شعبات اخذ رای شاهدیم و مردم خطه مغان که این روزها فصل کاری را سپری می کنند از فرصت پایان کار روزانه استفاده کرده تا در پای صندوق های رای حاضر شوند.

وی خاطرنشان کرد: اخذ آرا تا آخرین فرد حاضر در شعب اخذ رای ادامه خواهد داشت و بعد از اتمام زمان رای گیری به سرعت شمارش آرا آغاز می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: پیش بینی می کنیم به سرعت کار شمارش و جمع بندی فرآیند انتخابات انجام شده و از طریق ستاد انتخابات به اطلاع مردم برسد.

قاسمیان بیان کرد: هواداران کاندیداها بهتر است از تجمع در جلوی فرمانداری پرهیز کرده و اجازه دهند تا فرآیند شمارش آرا در کمال اتقان و اطمینان به انجام برسد تا ما نتایج را اعلام کنیم.

وی افزود: در مجموع مشارکت بیش از ۷۰ درصدی مردم مغان را در انتخابات این مرحله شاهدیم که پیش بینی می شود میزان مشارکت در ساعات باقی مانده بیشتر بوده و فضای رقابتی سالم و کم حاشیه ای را بین کاندیداها با سعه صدر هواداران شاهد باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ادامه داد: تمام عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی و قضائی امروز با دقت کامل فرآیند انتخابات مرحله دوم را رصد کردند تا شرایط خوبی برای رای دهندگان فراهم آمده و با مشارکت بالا انتخابات مرحله دوم در تک حوزه استان اردبیل انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا