پرینتر ناخن چیست؟

از جدیدترین روش های زیبا سازی ناخن است. این فعالیت ابتدا به صورت دستی و با استفاده از چند رنگ لاک و با فرچه ها و وسایل مختلف انجام می شد، اما امروزه با استفاده از دستگاه پرینتر ناخن در سالن‌های زیبایی به راحتی صورت می گیرد. استفاده از پرینتر ناخن در سالن‌های زیبایی مزایای زیادی دارد. طبیعتاً این دستگاه، فرآیند طراحی را تسریع کرده و موجب اجرای طراحی های متنوع می شود، اما چگونه می‌توان بهترین دستگاه پرینتر ناخن را پیدا کرد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات ادامه ی مقاله را بخوانید.

طراحی بر روی ناخن

رسیدگی به ناخن های دست و پا نیز مانند رسیدگی به پوست و مو، از اهمیت ویژه ای برای بانوان برخوردار است؛ چرا که بانوان با آراستگی خود احساس نشاط و خاص بودن می‌کنند. به همین دلیل آراستگی ناخن نیز اثرات مثبتی به همراه دارد که مهم ترین آن افزایش اعتماد به نفس می باشد.

چاپ طرح روی ناخن با دستگاه به راحتی و مانند لاک از روی ناخن پاک نمی شود و ماندگاری بالایی دارد؛ بنابراین پس از انجام چاپ ناخن، نگرانی بابت خراب شدن ناخن‌ها وجود نخواهد داشت و شما همیشه استایل خاص و شیک خواهید داشت. پرینتر جوهر افشان یکی از دستگاه‌های مذکور بوده که از جمله محبوب‌ترین و پرکاربردترین چاپگرها محسوب می‌شود

پرینتر ناخن چیست؟

پرینتر یا همان چاپگر ناخن، یک دستگاه کاملاً پیشرفته برای طراحی ناخن است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهترین کاربرد را دارد؛ به عبارت دیگر این نوع دستگاه یک نوآوری و خلاقیت است که تا حد زیادی موجب تسریع فرآیند طراحی شده است. این دستگاه ویژگی ها و مزایای کاربردی و جذابی دارد که در مورد آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1)این نوع دستگاه طراحی ناخن قابلیت اتصال به wifi را دارد و به راحتی می‌توانند طراحی مدنظر مشتری را روی ناخن اجرا کند. به این ترتیب تنوع طراحی با این دستگاه بالا بوده و افراد می‌توانند تصاویر دلخواه خود را بر روی ناخن بیندازند.

2) طرز کار این نوع دستگاه‌ها آسان بوده و زحمت زیادی مانند روش های طراحی دستی برای ناخن کارهای سالن های آرایشی ندارند. وقتی که طرح انتخابی برای دستگاه تعریف شود، فقط با قرار گرفتن انگشت در جایگاه مشخص دستگاه، طراحی بر روی ناخن انجام می‌شود.

3) عمر مفید این دستگاه‌ها بسیار بالا است و تنها باید دقت کرد که به درستی مورد استفاده قرار گیرد تا مدت زمان استفاده آن طولانی شود و برای تعداد زیادی از مشتریان سالن استفاده گردد.

4) استفاده از دستگاه طراحی ناخن تا حد زیادی رعایت موارد بهداشتی را افزایش می دهد و موجب می‌شود که افراد با خیال راحت تری به سالن زیبایی مراجعه کنند.

قابلیت های دستگاه چاپگر ناخن

دستگاه چاپگر ناخن توسط شرکت های مختلفی در دنیا طراحی و تولید شده است که هر یک دارای ویژگی ها و قابلیت های خاصی هستند، به طور مثال برخی از این دستگاه ها ویژگی هایی مانند قابلیت چاپ هم زمان روی چند ناخن، شناسایی خودکار سایز ناخن، ماندگاری بالا پس از چاپ، کیفیت چاپ و… دارند؛ بنابراین در هنگام خرید دستگاه چاپگر، به مشخصات و قابلیت های آن توجه ویژه داشته باشید زیرا خرید یک دستگاه طراحی ناخن با قابلیت های خاص می‌تواند رضایت مشتریان شما را نیز به ارمغان بیاورد.

طرز استفاده از پرینتر ناخن

قبل از کار کردن با این دستگاه، ناخن شما به یک سری مراقبت نیاز دارد؛ مانند زدن ژل پایه روی ناخن‌ها و لاک ژل رنگی به عنوان پس زمینه روی ناخن. در آخر باید طرح مورد نظر را به وسیله موبایل، تبلت یا رایانه به دستگاه داد تا در مدت چند ثانیه آن را روی ناخن شما چاپ کند. برای این کار باید ناخن را در قسمت مخصوص دستگاه قرار دهید و با زدن دکمه شروع، عمل چاپ کردن طرح روی ناخن انجام می شود.

ویژگی های یک پرینتر ناخن خوب

دستگاه طراحی ناخن به راحتی باید ضدعفونی شود. البته به علت اینکه فقط با ناخن دست در تماس است، احتمال انتقال ویروس بسیار کم است.در صورت استفاده صحیح از این وسیله، باید توانایی سرویس دهی به مشتریان زیادی داشته باشد.

کارکردی ساده داشته باشد، یعنی برای چاپ طرح مورد نظر، مشتری فقط بخواهد چند ثانیه ناخن خود را در قسمت مربوطه قرار دهد.قابلیت اتصال به تمام وسایل هوشمند را داشته باشد تا به راحتی بتوان طرح ها و عکس های مورد علاقه خود را بدون سیم به دستگاه منتقل کرد. فرق پرینتر لیزری و جوهر افشان را میتوان در حوزه های مختلفی بررسی کرد.

بهترین دستگاه طراحی ناخن

معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک چاپگر ناخن، ساده نیست زیرا برند های باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند. با این حال جهت آشنایی شما با این برندها، در ادامه تعدادی از بهترین برندهای دستگاه چاپ ناخن موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

پرینتر ناخن اتونیلز

پرینتر ناخن همراه اچ پی آر تی

پرینتر ناخن انژو

پرینتر ناخن نیل گو گو

پرینتر ناخن فولمیت

پرینتر ناخن آرت پرو

بهترین برند دستگاه ناخن

بهترین برند دستگاه ناخن

روش کار با دستگاه O`2NAILS

در مرحله ی اول باید ناخن به صورت کامل انجام شود تا پس از انجام طراحی، ناخن ها شکل ظاهری خوبی داشته باشند.در مرحله ی بعدی باید ژل پایه و ژل رنگی که به دلخواه مشتری است، بر روی ناخن زده شود تا پس زمینه ی ناخن جذاب باشد.در مرحله سوم پس از انتخاب طرح دلخواه ناخن، می بایست انگشت شخص در جایگاه مخصوص دستگاه قرار گیرد.با گذشت ۴۰ ثانیه، با برداشتن انگشت از جایگاه، طرح دلخواه بر روی ناخن دیده خواهد شد.

دستگاه ایربراش ناخن

دستگاه ایربراش ناخن نیز از جدیدترین دستگاه طراحی ناخن می باشد که می توان توسط آن رنگ را روی سطح ناخن اسپری کرد. این دستگاه دارای یک کمپرسور کوچک باد است که پس از مخلوط کردن هوا با رنگ، آن را به صورت پودر بیرون می دهد و به وسیله شابلون طرح را ایجاد می کند.

در این دستگاه رنگ به حالت مایع داخل یک مخزن قرار دارد که توسط لوله به منبع هوای فشرده متصل است. هوای فشرده هنگام فشردن دسته قلم، بصورت باد خارج می‌شود و ذرات رنگ را همراه خود به بیرون می پاشد.

استفاده از دستگاه ایربراش

پس از روشن کردن دستگاه، لاک ژل دلخواه را همراه محلول رقیق کننده لاک ژل داخل مخزن تعبیه شده روی قلم ایربراش بریزید.به دلخواه یک لایه لاک ژل و یا لاک معمولی روی ناخن بزنید.دور ناخن را بپوشانید تا رنگ نگیرد.شابلون مورد نظر را انتخاب نمایید و روی ناخن بگذارید.

قلم را مانند مداد در دست بگیرید و کلید روی آن را به سمت عقب فشار دهید تا رنگ آزاد و روی سطح ناخن اسپری شود.پس از خشک شدن طرح، یک لایه تاپ کات روی آن بزنید و داخل دستگاه UV-LED خشک نمایید.

یکی از لوازم آرایشی مهم و ضروری در منزل و سالن‌های زیبایی پرینتر ناخن می‌باشد. اکثر خانم‌ها علاقه دارند تا روی ناخن‌های خود طرح‌های زیبایی را پیاده کنند. با اینکه با استفاده از لاک مغناطیسی و آهنربای مخصوص آن‌ها می‌توان طرح‌هایی روی ناخن ایجاد کرد، اما این طرح‌ها چندان حرفه‌ای نیستند و برای ایجاد طرح‌های خیلی زیبا و حرفه‌ای نیاز به پرینتر ناخن دارید.

این دستگاه قابلیت دریافت طرح و عکس دلخواه شما را دارد و به راحتی می‌تواند آن‌ را روی ناخن‌های شما چاپ کند. یکی از قسمت‌هایی که به زن زینت و زیبایی می‌دهد ناخن او است، بنابراین باید کوشش کنید تا ناخن‌های خود را به بهترین نحو ممکن آرایش نمائید. شما بعد از لاک زدن ناخن‌های خود می‌توانید به وسیله پرینتر ناخن روی ناخن‌های خود طرح مورد نظر خود را اجرا کنید.

تمام کسانی که سالن زیبایی دارند، حتما در کنار وسایل خود باید یک پرینتر ناخن داشته باشند. تا با توجه به نیاز مشتری خدمات خود را ارائه کنند. برخی از خانم‌ها با مانیکور کردن و لاک زدن انگشت‌های دست و پای خود قانع نمی‌شوند و تمایل به چاپ کردن طرح و نقش مورد نظر خود روی ناخن هستند. بنابراین اگر شما پرینتر ناخن نداشته باشید، ممکن است، خیلی از مشتری‌های خود را از دست بدهید.

بر عکس شما با داشتن این وسیله می‌توانید مشتری جدید بگیرید. زیرا ممکن است، سالن‌های زیبایی دیگری که در شهر شما وجود دارند، این کار را انجام ندهد. راز موفقیت در هر شغلی ایده جدید است. شما با خرید این وسیله می‌توانید کسب و کار خود را رونق ببخشید. امروزه مراکز زیبایی شروع به کار کرده‌اند که فقط خدمات ناخن انجام می‌دهند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی ناخن‌های خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید پرینتر ناخن را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع پرینتر ناخن آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید پرینتر ناخن باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

پرینتر ناخن‌چیست و چه کاربردی دارد؟

پرینتر یا همان چاپگر ناخن وسیله‌ای است که قادر به چاپ کردن طرح یا نقش مورد نظر شما بسته به نوع دستگاه چیزی در حدود هشت تا ۲۸ ثانیه برای هر ناخن است. تفاوتی نمی‌کند که ناخن طبیعی شما باشد یا ناخن شما مصنوعی باشد، این دستگاه به خوبی طرح مورد نظر شما را روی ناخن پرینت می‌کند. شما با پرداخت هزینه هزار تا دو هزار تومان برای شارژ جوهر دستگاه می‌توانید یک سری از آن استفاده کنید. متاسفانه قیمت این دستگاه در تاریخ نوشتن این مطلب چیزی در حدود ۸ تا ۱۲۰ میلیون تومان می‌باشد.

 

 

خروج از نسخه موبایل