عمومیمدیریت کسب و کار

با گل های خشک شده چه کنیم؟

بهترین چیز در مورد استفاده از گل های خشک این است که اگر به درستی از آنها مراقبت شود، تقریباً می توانید مطمئن باشید که آنها را برای سال ها خواهید داشت! بله، آنها یک یادگاری زیبا خواهند بود، به خصوص اگر چیدمان آن برای یک موقعیت خاص، مانند دسته گل عروسی یا گل های تولد شما انجام شده باشد.

 

با گل های خشک شده چه کنیم؟

صدها سال است که گیاه شناسان، هنرمندان و علاقمندان از فشار دادن و خشک کردن گل ها و گیاهان لذت برده اند. همچنین می‌توانید آثار هنری هیجان‌انگیز و جذابی خلق کنید که از گل‌های خشک‌شده‌تان به خوبی استفاده کنند.

بیایید نگاهی به 7 کاربرد متفاوت و خلاقانه گل های خشک شما بیندازیم.

1- آنها را در یک گلدان بچینید

رایج ترین راه برای نمایش گل های خشک شده، چیدن آنها در گلدان است. با قرار دادن فوم گل در پایه شیشه خود شروع کنید. ابتدا بلندترین شاخ و برگ ها را به طور مساوی تقسیم کنید، سپس برگ ها یا گل های خشک شده بزرگتر را بچینید و در حین حرکت، طول ساقه ها را کوتاه کنید تا شکل دلخواه ایجاد شود.

شما می توانید از هر سبک گلدانی برای ایجاد یک مرکز خیره کننده استفاده کنید، یا برای تفاوت، می توانید یک باکس گل یا سبد نی را امتحان کنید. اینها را با گل برنج، اسطوخودوس، و علف دم خرگوش پر کنید، حال و هوای خوبی را به شما القا می کند.

2- خلاقیت به خرج دهید و با گل های خشک شده خود تاج گل ببافید

با گل های خشک قبلی خود تاج گل تمام خشک شده با الهام از بوهو بسازید. اگر می‌خواهید این را برای عروسی خود بسازید، ترکیب‌های رنگی را بر اساس لباس، رنگ‌های تم عروسی و فصل خود انتخاب کنید. شما می توانید یک تاج گل کامل خشک شده زیبا با تمام بافت های طبیعی و وحشی با رنگ های دوست داشتنی درست کنید.

آیا می خواهید تاج خود را با بوتونیه هماهنگ کنید؟ یک دسته گل کوچک و زیبا درست کنید، ساقه ها را با نوار گل بپیچید و یک روبان تزئینی به آن اضافه کنید. آنها با هم عالی به نظر می رسند!

گل هایی که برای همیشه ماندگار هستند، یادگاری برای زندگی است.

3- زیر لیوانی رزینی گلدار برای میز قهوه خود درست کنید

ساخت زیر لیوانی های گلدار رزین آخرین خوش شانسی در لیست هفت مورد استفاده ما از گل های خشک شما است. آنها یک راه آسان و سرگرم کننده برای تهیه یک هدیه گیاهی دست ساز برای دوستان یا خودتان هستند. آیا به فعالیتی نیاز دارید که با فرزندان خود در تعطیلات انجام دهید؟ ما فکر می کنیم این یک تمرین زیبا برای شماست که باید آن را امتحان کنید. آنها میز قهوه شما را بدون لکه نگهداری و اتاق نشیمن شما را زیبا نگه می دارند.

4- گل های خشک و شاخ و برگ کوچک را به بسته بندی هدیه اضافه کنید

با چسباندن دسته گل های خشک و شاخ و برگ، یک یادداشت گل به انواع بسته بندی هدیه اضافه کنید. از مقداری ریسمان برای بسته بندی هدیه خود استفاده کنید و سپس دسته گل های خشک شده خود را روی ریسمان قرار دهید. آن را با یک گره یا پاپیون مطمئن ببندید.

این یک راه زیبا برای بسته بندی هدایایی برای روز مادر، تولد و عروسی است، به خصوص زمانی که نمی توانید شکوفه های تازه را به دست آورید.

5-گل های خشک مورد علاقه خود را به قاب گوشی خود اضافه کنید

آیا می خواهید گل های خشک مورد علاقه خود را همیشه نزدیک خود نگه دارید؟ یک راه هوشمندانه برای انجام این کار این است که آنها را در قاب گوشی خود نگه دارید!

با گل های خشک شده چه کنیم؟

وقتی گل های شما خشک و صاف شدند، آنها را از روی پرس بردارید و روی قاب گوشی خود قرار دهید. ما فکر می کنیم کار کردن با اعداد فرد جذاب ترین به نظر می رسد. آنها را با استفاده از رزین شفاف یا چسب شفاف PVA در جای خود نگه دارید. سپس، پس از خشک شدن، می توانید دستگاه خود را وارد کرده و طبق معمول از آن استفاده کنید.

6-گل ها یا برگ ها را فشار دهید و آنها را به دفترچه یادداشت، کارت ها یا نامه های شخصی خود بچسبانید.

به تمام نامه‌های شخصی فکر کنید که می‌توانید مواد گل کامل را که فشرده و خشک شده را به همرا آنها ارسال کنید. و تزیین دفترچه یادداشت خود با گلبرگ ها و ساقه های هدایایی که در طول سال دریافت کرده اید چطور؟

با این حال، گل ها و مواد خاصی وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید. به گیاهانی با ساقه، پیاز، برگ یا گل ضخیم و شاداب فکر کنید.

7-با نمایش گل های فشرده در یک قاب شفاف، قطعات مینی آرت زیبایی خلق کنید

با گل های خشک شده چه کنیم؟

عکس گل‌های خشک شده در نزدیکی قاب به‌عنوان استفاده خلاقانه برای گل‌های خشک شده. با تعدادی از شکوفه‌های مورد علاقه‌تان از باغ، هدیه یا دسته‌گل عروسی‌تان، آثار هنری ثابت بسازید. این گل های فشرده و خشک شده به طرز خیره کننده ای در قاب های شیشه ای شفاف روی دیوارها، میزها یا میزهای کناری محصور شده اند.

ارسال گل و هدیه به ایران و خارج از ایران

انتخاب هدیه برای کسانی که دوست دارید به روشی متفاوت خوشحالشان کنید، کار چندان ساده‌ای نیست. گزینه‌های متفاوتی برای خرید هدیه وجود دارد؛ اما پیدا کردن آنچه که هدیه شما را خاص و به یادماندنی بکند، شرط اصلی است.

اگر در خارج از کشور زندگی می‌کنید و قصد دارید تا برای دوستان و خانواده خود هدایای خاص و سفارشی برای مناسبت‌های مختلف ارسال کنید شهرکادو به شما کمک خواهد کرد.

شما می‌توانید در سایت شهرکادو از دسته‌بندی های متنوع هدایا، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش نمایید. همچنین می‌توانید علاوه بر هدیه، گزینه‌هایی مانند سفارش، خرید و ارسال گل را هم به سفارش خود اضافه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا