اجتماعی

آماده‌سازی بوستان‌ها در منطقه ۱۹ برای استقبال از بهار

آماده‌سازی بوستان‌ها در منطقه ۱۹ برای استقبال از بهار

شهردار منطقه ۱۹ تهران از آماده‌سازی بوستان‌های منطقه برای استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش ایواره به نقل از شهر، تورج فرهادی در این باره  گفت: در قالب طرح استقبال از بهار ست‌های ورزش تندرستی همراه با وسایل بازی جدید دربوستان های منطقه نصب شده و تجهیز بوستان‌ها تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه استفاده از تجهیزات ورزشی در بوستان ها رو به افزایش و با استقبال شهروندان روبرو شده اظهار کرد: ۳۲ عدد وسایل ورزش و تندرستی در قالب دو ست ۱۶ تایی در بوستان های نواحی یک و دو گلستان، بستان و … نصب شده است.

وی با تأکید بر اینکه تجهیز و نگهداشت بوستان ها یکی از اولویت های مهم واحد فضای سبز است بیان کرد: با توجه به اینکه نصب وسایل ورزشی در بوستان ها و تفرجگاه ها گامی مؤثر برای توسعه ورزش شهروندی محسوب می شود، در مجموع ۱۰۰ عدد وسایل ورزشی تا پایان اسفند ماه در سایر بوستان ها پیش بینی شده است.

فرهادی با اشاره به نصب ۱۳ آلاچیق در بیش از ۱۰ بوستان گفت: این آلاچیق ها در بوستان های شریعتی، بستان، شهیدکاظمی، شهید باکری، شریعتی، شادی، کوثر، شقایق، ۲۲ بهمن، شهدای نعمت آباد، پاتق محله سهیل نصب شد که ضمن ایجاد فضای مناسب برای استراحت شهروندان می‌تواند محلی برای اقامه نماز مورد استفاده قرار گیرد.

شهردار منطقه ادامه داد: به منظور ایجاد نشاط، شادابی و بهبود فضا های عمومی برای تفریح و بازی کودکان و سپری کردن اوقات فراغت خانواده ها در کنار آنها هشت دستگاه مجموعه بازی کودکان در بوستان های شریعتی و شهید باکری نصب و راه اندازی شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا