عمومیمدیریت کسب و کار

بهترین محلول لوله بازکن توالت

برای اعزام سرویسکار در تهران همین حالا تماس بگیرید

جواب این سوال بستگی به نوع محلول لوله بازکن داره. به عنوان مثال بعضی از محصولات بازار غلظت و قدرت کمی دارن و میشه 1 تا 3 بار در سال ازشون استفاده کرد، اما بعضی از محلول های دیگه اسیدی هستند و میتونن برای اتصالات لوله خطرناک باشن. چون اسید یه ماده خورنده است و باعث پوسیدگی لوله ها میشه. به طور کلی اگه از اسیدهای رقیق فقط چند بار در سال استفاده کنید آسیبی به لوله ها وارد نمیشه. در ضمن اگه لوله ها ضعیف یا قدیمی هستند بهتره از محلول لوله بازکن استفاده نکنید.

The best toilet unclog solution

تو همین مطلب 10 تا از پرفروش ترین بندهای محلول لوله بازکن بازار رو مقایسه کردیم و نقاط قوت و ضعفشون رو با توجه به نظرات خریداران توضیح دادیم. با خوندن این مطلب میتونید تصمیم بگیرید کدوم محصول رو انتخب کنید تا تاثیر بهتری برای شما داشته باشه.

معمولا در چنین شرایطی بهترین کار کمک گرفتن از متخصص چاه بازکن هستش. تماس با لوله بازکن حرفه ای میتونه تاثیر خیلی بهتری در رفع گرفتگی لوله داشته باشه، چون استفاده از دستگاه حرفه ای لوله بازکنی خیلی بهتر از ریختن محلول تو لوله فاضلاب است. استفاده از قویترین مایع لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله ها، یکی از روش هایی است که از دیرباز مورد استفاده مردم بوده است.

محلول لوله بازکن قوی یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب توالت، حمام و… می باشد، البته به شرط اینکه آنها را بشناسید و با شرایطی ایمن از آنها استفاده نمایید! بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب بحثی است که در ادامه مفصل به آن پرداختیم و بهترین محلول لوله بازکن توالت را در برندهای ایرانی و خارجی معرفی کرده ایم.

معرفی قویترین مایع لوله باز کن های ایرانی و خارجی

ما در این مقاله قصد داریم با معرفی قویترین محلول لوله بازکن، مشخصات، کارآیی و مزایای آن، شما را در انتخاب مایع لوله باز کن با کیفیت راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین مدل آن را تهیه کنید.

قبل از مطالعه ادامه محتوا، نیاز است تا ذکر شود به طور کلی استفاده از هر نوع اسید لوله بازکن قوی خانگی، ممکن است باعث سوراخ شدن لوله فاضلاب شما شود و خسارات سنگینی را به وجود آورد؛ از این رو پیشنهاد ما به شما این است که به جای استفاده از انواع محلول چاه باز کن خانگی از متخصصان لوله بازکنی شرق تهران کمک بگیرید. تمامی تکنسین های برچسب لوله بازکن فوری و 24 ساعته در شهر تهران هستند و در سریع ترین زمان ممکن خود را به شما می رسانند!

1_ مایع لوله باز کن قوی اکتیو در ایران

اگر قصد خرید محلول لوله بازکن اکتیو را به عنوان چاه بازکن قوی توالت دارید، باید بدانید که از سال 1387 وارد بازار شده و به دلیل کیفیت بالا، ترکیبات مایع لوله باز کن روان و دسته بندی خاص و متفاوت مورد استقبال مصرف کنندگان بسیار زیادی قرار گرفته و از بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب محسوب می شود. ترکیبات محلول لوله بازکن اکتیو بسیار قوی و کاربردی عمل کرده و قادر است در کم ترین زمان ممکن تمام گرفتگی های ناشی از تجمع رسوبات و چربی ها را از بین ببرد. محلول لوله بازکن اکتیو قویترین محلول لوله باز کن که جای خود را به خوبی درمیان مشتریان تثبیت کرده است.

مشخصات و ویژگی های قوی ترین محلول لوله باز کن اکتیو که باعث افزایش خرید مایع لوله باز کن شده است:

 • دارای مواد ضدعفونی کننده و تمیز کننده
 • از بین برنده بوی زننده و نامطبوع فاضلاب
 • دارای ترکیبات محافظت کننده در برابر خوردگی و پوسیدگی لوله ها
 • قابل استفاده در رفع گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، ظرفشویی و… که باعث شده از این محلول به عنوان چند منظوره استفاده کرد.

توجه داشته باشید که همیشه هنگام کار کردن با محلول چاه بازکن توالت ایرانی و فرنگی باید مراقب سوختگی با اسید لوله بازکن قوی باشید؛ زیرا این مواد اسیدی بوده و با هرگونه تماس با پوست شما، سوختگی ایجاد خواهند کرد. در صورت مشاهده یا بروز سوختگی با مایع لوله بازکن قوی حتما از آموزش روش های  استفاده نمایید.

2_ محلول لوله باز کن تنطور؛ بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب

محلول لوله باز کن تنطور یکی از بهترین اسید لوله باز کن قوی برای گرفتگی لوله فاضلاب می باشد. مایع لوله بازکنی تنطور در حجم 500 گرم در بازار ارائه می شود و از وزارت صنعت و معدن، مجوز دارد. محلول لوله بازکن تنطور موثر در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب می باشد.

از ویژگی های بارز این محلول چاه بازکن قوی توالت می توان موارد زیر را نام برد که جمع این ویژگی ها باعث خرید محلول لوله باز کن از جانب مشتری می شود:

 • بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب در سریع ترین زمان ممکن
 • استفاده از مایع لوله باز کن قوی تنطور باعث رفع بوی بد فاضلاب می شود.
 • حاوی ترکیبات محلول لوله بازکن محافظ در برابر خوردگی لوله های فاضلاب
 • بهترین محلول چاه بازکن توالت ایرانی

در صورتی که گرفتگی لوله های فاضلاب سخت و شدید باشد و استفاده از بهترین محلول لوله بازکن توالت ایرانی چاره ساز نباشد، سایت برچسب همراه شما است. لوله بازکن های غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب، مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب شما را برطرف می کنند.

3_ مایع لوله بازکنی رخشا بهترین محلول لوله بازکن توالت

شرکت پاکسان یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده مواد و محصولات شوینده بهداشتی صنعتی در ایران می باشد و می شود از محصولات آن به عنوان قویترین محلول لوله باز کن نام برد. محلول لوله بازکن رخشا جزو قویترین محلول لوله بازکن های ایرانی است.

مایع لوله بازکن قوی رخشا یکی از تولیدات این شرکت است که با بهره گیری از فناوری روز دنیا تولید شده و مورد استقبال مصرف کنندگان زیادی قرار گرفته است. بالا رفتن خرید مایع لوله بازکن قوی رخشا نشان از این دارد که بهترین محلول چاه بازکن توالت ایرانی در میان محلول های چاه بازکنی است. مزایای استفاده از این مایع عبارتند از:

 • بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب حمام، توالت فرنگی و ایرانی، سینک ظرفشویی و …
 • دارای مواد فعال پاک کننده و از بین برنده انواع چربی ها و رسوبات دیواره لوله ها
 • روان بودن مایع لوله باز کن رخشا جهت عملكرد سريع

4_ لوله بازکن راه گشا بهترین محلول لوله باز کن توالت

مواد لوله باز كن داخل محلول راه گشا مواد خاصی هستند که کارایی آن را دو برابر کرده اند. این اسید، دارای دو فاز برای باز کردن گرفتگی ها می باشد. فاز اول حلال چربی هاست و فاز دوم حلال موهای فشرده شده و مواد زائد دیگر است که مکمل فاز اول این مایع لوله باز کن می باشد که شاید همین امر باعث شده که بهترین محلول لوله بازکن توالت محسوب شود.

بهترین اسید لوله بازکن قوی

قیمت مایع لوله بازکن قوی با توجه به تغییر قیمت ها، ثابت نبوده و نمیتوان عدد مشخصی برای آن تعیین نمود. اما اکثر اسیدهای لوله بازکنی در یک محدوده قیمت مشخص و کم قرار دارند. نگران هزینه اسیدهای لوله بازکنی نباشید. مایع لوله باز کن قوی راه گشا دارای قابلیت های زیر نیز می باشد:

 • بازکننده سخت ترین گرفتگی ها در مسیر انواع لوله های فاضلاب
 • سازگاری با محیط زیست
 • ضد عفونی کننده و پاک کننده

5_ محلول لوله بازکن اتک؛ یک لوله باز کن قوی در تهرانسر

خرید محلول لوله بازکن قوی اتک در بازار کم نیست و باید دانست که مجوز خود را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است. همین امر باعث شده این ماده، از بهترین مایع لوله باز کن و بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب توالت قرار بگیرد. علاوه براین، دارای قابلیت های زیر می باشد:

 • برطرف کننده هر گونه گرفتگی در لوله فاضلاب ظرفشویی و چاه آشپزخانه
 • محلول لوله بازکن قوی اتک برای از بین بردن چربی ها و گرفتگی های انباشه شده است.
 • برطرف کننده بوی بد فاضلاب
 • مایع لوله باز کن اتک قابلیت استفاده برای دستشویی و حمام را دارد لذا بهترین و قویترین محلول لوله بازکن است.

یکی از انواع قویترین محلول لوله باز کن، محلول لوله بازکن اتک است که برطرف کننده بوی بد فاضلاب می باشد.

به طور کلی استفاده از اسید لوله بازکن قوی اتک یکی از آخرین راهکارهای متخصصین لوله بازکنی تهرانسر در برچسب می باشد؛ زیرا استفاده بی رویه آن باعث پوسیدگی لوله فاضلاب می شود. بنابراین اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شدید بهتر است در ابتدا به یک متخصص چاه بازکنی تضمینی مراجعه کنید. متخصصین لوله بازکنی تهرانسر در برچسب به صورت شبانه روزی و با هزینه ای بسیار مناسب مشکل گرفتگی چاه فاضلاب شما را در کمترین زمان ممکن رفع می کنند.

6_ محلول چاه باز کن توالت خارجی؛ لوله بازکن کوبایاشی

محلول لوله بازکن قوی کوبایاشی با حالت پولکی و فوم مانند خود در بازکردن و رفع گرفتگی مجاری انواع لوله های فاضلاب موثر است و قابلیت استفاده در لوله های ظرفشویی ، آشپزخانه ، روشویی ، حمام و توالت را دارد. از جمله ویژگی ها و مزایای مایع لوله بازکنی قوی کوبایاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در آب گرم حل می شود
 • آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده
 • از بین برنده بوی نامطبوع فاضلاب
 • بهترین لوله بازکن توالت
 • از بین برنده تخم های سوسک و پشه در اطراف دهانه لوله

همین ویژگی ها و در دسترس بودن این محلول، باعث شده که بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب توالت و ظرفشویی محسوب گردد.

7_ لوله بازکن قوی دوقلو رافونه

محلول لوله بازکنی رافونه یک اسید دو قلو است که فاز اول آن برای حل چربی ها و فاز دوم آن برای رفع گرفتگی های شدیدتر مانند برطرف کردن گرفتگی با مو و گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان است. این دو محلول مکمل همدیگه هستند و همزمان با هم مصرف می شود. کافیه هردوی آن را درون لوله بریزید و به مدت 20 دقیقه صبر کنید.

از ویژگی های این محلول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازگار با محیط زیست
 • دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی
 • رفع گرفتگی های لوله فاضلاب با مو

مایعات و اسید های لوله بازکن خیلی قوی به دلیل عملکرد سریع و آسانی که دارند، در انواع و اقسام برندها تولید شده اند و بسیار پر فروش می باشند.
از دیگر انواع آن ها می توان به ، چنته، تیرک، روان، کانتین، محشر و… اشاره کرد که مزایای اکثر آن ها تقریبا مشترک است و در موارد بالا ذکر شده است. این موارد نیز جزء چاه بازکن قوی توالت محسوب می شوند.

قیمت اسید لوله بازکن

قیمت اسید لوله بازکن با توجه به نام برند و کارایی که داره متفاوت است و در اینجا نمی توان قیمت های مایع باز کننده چاه توالت را ذکر کرد. برای اطلاع از قیمت اسید لوله بازکن کافیه در اینترنت “قیمت محلول لوله بازکنی” یا “قیمت اسید لوله بازکنی” را جستجو کنید و در سایت های فروشگاهی قیمت ها را مشاهده کنید.

معایب و خطرات استفاده از قویترین مایع لوله باز کن

اگر بخواهیم برای شما از معایب و خطرات خرید مایع لوله بازکن قوی نکاتی را بیان کنیم می توانیم به این نکات اشاره کنیم:

 1. تنفس گازهای متصاعد شده از اسید لوله باز کن باعث آسیب های جبران ناپذیر به ریه، مری، شش ها و معده خواهد شد و هر چه این مایع لوله باز کن قوی باشد اثرش بر روی ریه ها بیشتر است.
 2. برخورد این مایعات با پوست سبب ایجاد زخم های شدید و عمیق می شود.
 3. تماس قویترین محلول لوله بازکن با چشم بسیار خطرناک بوده و در برخی مواقع حتی باعث از دست دادن بینایی می شود.
 4. برند ها و مارک های ارزان قیمیت و بی کیفیت ممکن باعث خرابی سیستم لوله کشی شوند لذا باید همیشه از قویترین مایع لوله باز کن استفاده کنید.
 5. استفاده مکرر از محلول چاه بازکن قوی توالت باعث خوردگی و پوسیدگی لوله های فاضلاب می شود.
 6. شاید برایتان عجیب باشد ولی بهتر است بدانید که خطر سوختگی با قویترین مایع لوله بازکنی آنقدر زیاد است که در همین ورامین تهران فردی بر اثر ریختن اسید بر روی پدر خود باعث مرگ وی شده است لذا حتما از نگهداری این مواد در منزل خود داری کنید.

اسید لوله باز کن در کنار تمام مزایایی که دارد، دارای خطرات احتمالی نیز می باشد. اطلاع نداشتن از این خطرات و هرگونه سهل انگاری در هنگام استفاده از مایع لوله باز کن باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.

قویترین محلول لوله بازکن خانگی

اگر قصد استفاده از اسید لوله بازکن قوی را ندارید و یا لوله فاضلاب ها قدیمی می باشند، نگران نباشید. برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب می توانید از لوله باز کن فوری خانگی هم استفاده کنید. بهترین مایع لوله باز کن خانگی ترکیب سرکه و جوش شیرین است که علاوه بر رفع گرفتگی بوی بد فاضلاب را نیز ازبین می برد. علاوه بر آن می توانید از سایر ترکیبات زیر نیز استفاده کنید:

 • جوش شیرین، نمک و آب گرم
 • مخمر نان

در انتها باید بگویم انتخاب بهترین محلول لوله بازکن توالت، حمام، سینک و… از میان این همه محصول کار ساده ای نیست و فقط باید توجه کنید که مایع لوله باز کن داخلی و ایرانی با توجه به تولید داخلی بودن غلیظ تر است و توجیه اقتصادی بیشتری برای رفع گرفتگی سطحی لوله و چاه فاضلاب دارد.

سوالات رایج درباره بهترین لوله بازکن خانگی

چگونه قویترین محلول چاه بازکن توالت ایرانی را انتخاب کنیم؟

✅ در این مقاله، بهترین مارک لوله بازکن ها را به شما معرفی نموده و ویژگی های هرکدام را ذکر کرده ایم. شما می توانید با مطالعه آنها، بهترین انتخاب را داشته باشید.

چرا به مایع لوله باز کن راه گشا، لوله بازکن دو فاز می گویند؟

✅ زیرا دارای دو فاز برای باز کردن گرفتگی ها است؛ فاز اول حلال چربی هاست و فاز دوم حلال موهای فشرده شده و مواد زائد دیگر است.

برای رفع سریع و تضمینی گرفتگی لوله بهترین اسید برای گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

✅ برند های رخشا، تنطور، صاف، چنته، روان، تیرک و… از جمله برند های معتبر در این زمینه هستند. کافیست وارد صفحه شوید تا اطلاعات جامعی از آنها بدست آورید و بهترین خرید را انجام دهید.

آیا استفاده از اسید لوله بازکن قوی برای رفع گرفتگی ها توصیه می شود؟

✅ از آنجایی که استفاده از چاه باز کن قوی آسیب های جبران ناپذیری را ممکن است به لوله یا چاه وارد کند، در استفاده از این محلول باید نکات مهمی را رعایت کنید که در این صفحه، نکات استفاده از مایع لوله بازکنی ذکر شده است.

دکمه بازگشت به بالا