عمومیمدیریت کسب و کار

لاکچری ترین مدل ساعت پتک فلیت کدام است؟

بهترین و گرانترین ساعت مچی پتک فیلیپ در سال 2021 کدام است؟
دیجی آنتایم، تصمیم گرفته است در این مطلب بهترین مدل‌های عرضه شده توسط تولیدکنندگان در سال 2021 را بررسی کند. برند پتک فیلیپ موفق شده است در سال 2021 در صنعت ساعت‌سازی سر و صدایی قابل توجه ایجاد کند. برند پتک فیلیپ با ایجاد مدل‌های کاملاً جدید و با داشتن برخی از نوآوری‌های فنی بزرگ بازار ساعت را شگفت‌زده کرد.

در اینجا، به 5 مدل مهم از گرانترین ساعت مچی پتک فیلیپ که توسط این برند در سال 2021 ارائه شده، پرداخته‌ایم.

برای مشاهده و خرید ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ کرنوگراف سیلور صفحه تیفانی از فروشگاه ما کلیک کنید.

انواع مختلف گرانترین ساعت مچی پتک فیلیپ:

ساعت پتک فیلیپ

برند ساعت پتک فیلیپ (Patek Philippe) یکی از قدیمی‌ و لوکس ترین برندهای سوئیسی تولید ساعت در جهان است که امروز در زمینه ساعت های مچی لوکس فرمانروایی میکند. این کمپانی در منظقه کانتون ژنو با بیش از دو قرن سابقه فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون جزو گران قیمت‌ترین برند های لوکس جهان میباشد.

این برند به طراحان خود این اجازه را داده تا آزادی کامل در طراحی مدل های خود داشته باشند و مدل های زیادی را حتی خارج از سیاست شرکت طراحی کنند, با وجود ماهیت اشرافی ساعت های پتک فیلیپ این شرکت قادر به تولید ۴۵ هزار ساعت در سال بوده است و این تعداد برای ساعت های گرانقیمت خیلی بالا است.

اما تمرکز این شرکت روی تولید ساعت های یکتا و خاص می باشد که از نظر طراحی هیچ نمونه ای نداشته باشد و بیننده از دیدن آن به وجد بیاید و همین امر باعث شده است که این شرکت از بدو تاسیس تا کنون تنها ۲۰۰ مدل  ساعت مچی مردانه پتک فیلیپ ناتیلوس تمام مشکی به ثبت رسانده باشد و در طول این سالیان تغییرات تدریجی را در طراحی خود داشته باشد. عمده رنگ مورد استفاده در محصولات این برند سفید, زرد و طلایی می باشد.

این مدل خاص، ست کاپل ساعت مچی پتک فیلیپ ناتیلوس سیلور صفحه مشکی است که در ترکیب رنگ بسیار زیبای سیلور و صفحه مشکی عرضه شده است.

دکمه بازگشت به بالا