اقتصادی

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۲۷ آنلاین ۱۴۰۲؛ صعود سکه امامی به کانال ۲۹ میلیونی

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۲۷ آنلاین ۱۴۰۲؛ صعود سکه امامی به کانال ۲۹ میلیونی

آفتاب‌‌نیوز :

امروز قیمت طلا و سکه همانند روز گذشته بر مدار رشد قیمت دلار و انس جهانی طلا چرخید و گران شد. متعاقب افزایش درگیری‌ها در منطقه خاورمیانه و شعله‌ور شدن آتش جنگ میان حماس و اسرائیل، شب گذشته انس جهانی طلا با رشد شارپی همراه شد. در لحظه نگارش این گزارش، انس جهانی طلا با رشد ۲۶ دلاری با قیمت ۱۹۴۹ دلار در حال معامله است.

حباب و قیمت سکه ۲۶ آنلاین ۱۴۰۲

تحلیلگران بازار‌های مالی محدوده ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی سکه امامی را منطقه شیرینی برای خرید می‌دانند. آن‌ها خرید‌های نقطه‌ای را پیشنهاد نمی‌کنند و خرید‌های پلکانی را برای ورود به بازار توصیه می‌کنند. از دید تکنیکالیست‌ها در حال حاضر اگر قیمت سکه امامی در منطقه ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی تثبیت شود این قطعه تا محدوده ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی بالا خواهد رفت.

آن‌ها در خصوص طلای جهانی با توجه به رشد شارپی آن از شب گذشته تا کنون، می‌گویند اگر طلای جهای بالای منطقه معاملاتی ۱۹۴۳ دلاری تثبیت شود می‌توان ریتم روند صعودی را برای انس جهانی پیش‌بینی کرد.

سکه گرمی ۶ میلیونی شد

امروز چهارشنبه ۲۶ آنلاین، قیمت سکه امامی افزایش ۴۴۴ هزار تومانی داشت و به کانال ۲۹ میلیونی راه یافت. این قطعه امروز با قیمت ۲۹ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان معامله شد. در روز جاری سکه بهار نیز با رشد ۹۸ هزار تومانی با قیمت ۲۵ میلیون و ۸۸۶ هزار تومان معامله شد.

امروز نیم‌سکه رشد ۱۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه امروز تنها قطعه‌ای بود که بدون تغییر قیمت و با رقم۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد. در روز جاری سکه گرمی با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی به کانال ۶ میلیونی راه یافت و با قیمت ۶ میلیون تومانی معامله شد..

رشد حباب سکه گرمی در روند کاهشی سایر قطعات

چهارشنبه ۲۵ آنلاین، قیمت طلا به نسبت قیمت سکه رشد بیشتری داشت. در لحظه نگارش این گزارش هر مثقال طلای ۱۸ عیار با ۲۳۴ هزار تومان افزایش با رقم ۱۰ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۵۳ هزار و ۸۰۰ تومان گران شد و به رقم دو میلیون و ۴۵۱ هزار تومان رسید. هر گرم طلای دست دوم نیز با قیمت دو میلیون و ۴۲۰ هزار تومان معامله شد.

در بیست و ششمین روز آنلاین حباب تمام قطعات سکه به غیر از سکه گرمی، کاهش داشت. امروز حباب سکه امامی ۶۲ هزار تومان، سکه بهار ۳۹۸ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۵۹ هزار تومان و ربع سکه ۱۲۹ هزار تومان افت داشتند. حباب سکه گرمی در روز جاری ۸۷ هزار تومان رشد داشت.

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا