فرهنگ و هنر

مساجد فلسطین مرکز تحرکات، جنبش‌ها، برنامه‌ریزی و راهبردها قرار گیرد

مساجد فلسطین مرکز تحرکات، جنبش‌ها، برنامه‌ریزی و راهبردها قرار گیرد

قرارگاه بین‌المللی مساجد جهان اسلام در بیانیه‌ای پس از پیروزی‌های رزمندگان جبهه مقاومت فلسطین آورده است: از عزیزان و مجاهدین فلسطینی درخواست داریم با حفظ وحدت، مساجد فلسطین را مرکز تحرکات، جنبش‌ها، برنامه ریزی و راهبردهای خود قرار دهید.

به گزارش ایواره، قرارگاه بین المللی مساجد جهان اسلام در پی پیروزی های اخیر رزمندگان جبهه مقاومت فلسطین بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرّحمن الرّحیم

سلام و رضوان خدای متعال  بر  مجاهدین دلیر و مظلوم فلسطین ؛ سلام بر جوانان شجاع و غیور فلسطین، سلام و رضوان خدای متعال بر شهدای والا مقام قدس شریف  و  سلام بر حماس و جهاد و همه‌ی گروه‌های جهادی و سیاسی فلسطین.

خداوند متعال و جبار را برای نصرت و عزتی که به مجاهدان فلسطینی عطا کرد سپاس میگویم و از خداوند قادر مسألت داریم  که به دست شما مجاهدین عزیز پیروزی حتمی  حاصل شود  و این غده سرطانی برای همیشه معدوم و نابود شود. 

امتحان امروز، ملت فلسطین را سرافراز خواهد کرد. دشمن خون خوار  و گرگ صفت فهمید  که در برابر قیام یکپارچه‌ی فلسطین ناتوان است و ان شاءلله به برکت این وحدت شما همه ما مسجدی‌ها در قدس شریف با امامت حضرت امام خامنه‌ای اقامه نماز کنیم . 

یقینا وحدت همه مردم عزیز فلسطینی و گروه‌های مجاهد منجر به رعب و وحشت رژیم خبیث می‌شود و او ناچار به شکست و تخلیه از سرزمین فلسطین می شود .

جهان اسلام همگی در برابر اتفاق اخیر فلسطین، مسئول و  تکلیف دینی دارند. ملت‌ها و دولت‌های مسلمان باید در پشتیبانی از ملت فلسطین با اتحاد کامل در عرصه ها نظامی، پشتیبانی وارد میدان شوند.

جوانان مساجد جهان اسلام بویژه مساجد ایران اسلامی  قلب‌شان برای  حضور در این کارزار جنگ می تپد و با سلاح دعا دو درخواست را از خدای متعال دارند؛ اول  حضور در صحنه و میدان جنگ و دوم پیروزی حتمی و قطعی فلسطینی ها و محو این رژیم غاصب‌ .

قرارگاه بین‌المللی مساجد جهان اسلام از عزیزان و مجاهدین فلسطینی درخواست دارد با حفظ وحدت، مساجد فلسطین را مرکز تحرکات، جنبش ها، برنامه ریزی و راهبردهای خود قرار دهند که حقیقتا این حرکت همان سنت رسول الله در حکومت خویش بود و به برکت همین امر پیروزی ان شاء الله تسریع خواهد شد.

 والله غالبٌ علی امره».

انتهای پیام

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا