عمومیمدیریت کسب و کار

راهنمای خرید جک سقفی

جک سقفی را می توان از عمده مصالح و تجهیزات پر کاربرد در حوزه ساخت و ساز دانست. آنها از نظر ابعاد و اندازه، میزان تحمل بار، ارتفاع، ضخامت و وزن متفاوت هستند و تنوع زیادی در بازار دارند.

به عنوان یک کارفرما، پیمانکار و یا مهندس در حوزه ساخت و ساز ساختمان، می دانید که اغلب برای تحمل بار سقف و ایجاد یک سقف سازه ای از ستون ها متحرک عمودی نگه دارنده که با نام شناخته می شود استفاده می کنند. شما برای نگه داشتن موقت وزن وارده در بهترین شکل به قطعات و محصولات مناسب نیاز دارید و این به معنای لوازمی است که برای پاسخگویی به نیازها و ویژگی های خاص شما طراحی شده اند.

 جک سقفی

جک سقفی برای ارائه بهترین ها در ساخت و ساز شما لازم است. جک های سقفی، لوله داربست، قالب فلزی فقط چند مورد از این موارد است که شما برای ساخت خانه، پل، سازه های حجیم به آنها نیاز است.جک های سقفی اغلب برای استفاده در ساخت و سازه هایی که نیاز به تحمل فشار و وزن وارد دارند، طراحی شده اند. مطمئناً از عملکرد و ایمنی جک های سقفی تولید شده در شرکت مدرن سازان لذت می برید، زیرا آنها بسیار با کیفیت و مقاوم هستند.

یکی از بزرگترین مزایای جک سقفی این است که، آنها ظرفیت و عملکرد بسیار خوبی در برابر تحمل بارهای وارده از سوی سقف دارند، و همچنین بسیار سبک تر از مصالح سنتی  هستند. حمل و نقل و نگهداری این جک ها راحت تر است، فرقی نمی کند که آنها را در انبار یا کارگاه نگه دارید یا در خود محوطه پروژه، با یک پوشش مناسب می توانید آنها را از عناصری مانند باد، باران و زنگ زدگی دور نگه دارید.

مزیت دیگری که جک سقفی شرکت مدرن سازان ارائه می دهند این است که، مستعد زنگ زدگی نیستند و از پوشش ضد زنگ برخوردار هستند. اگر احساس کردید که در شرایط مرطوب نیاز به جک مناسب دارید حتما با کارشناسان شرکت مدرن سازان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ما در شرکت مدرن سازان تشخیص می دهیم که مشتریان ما متفاوت هستند و نیازهای مختلفی دارند. ما تجهیزات ساختمانی مورد نیاز آنها را با قیمت مناسب  و با بالاترین کیفیت ممکن برآورد می کنیم.

مهمترین نکات هنگام انتخاب جک سقفی عبارت است از:

 • مواد مورد استفاده برای تولید جک های سقفی
 • میزان تحمل بار در ایده آل ترین شرایط
 • میزان مقاومت جک در برابر زنگ زدگی
 • میزان مقاومت جک در برابر نیروی خمش
 • ارتفاع و ضخامت جک
 • میزان وزن جک
 • قیمت جک و شرایط فروش

راهنمای خرید جک سقفی

مهمترین نکات در انتخاب  لوله داربست کدامند؟

وقتی شغلی دارید که به نیاز داشته باشد، در مورد آن باید اطلاعات کاملی داشته باشید. ممکن است فکر کنید که لوله داربست فقط یک لوله معمولی است اما این طور نیست. فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید قبل از انتخاب نوع و طرح لوله داربست، باید در نظر گرفته شود. البته این موضوع تنها به لوله داربست ختم نمی شود و باید اطلاعات کاملی درباره سایر تجهیزات مانند جک سقفی، قالب فلزی داشته باشید تا بتوانید محصول مناسبی خریداری کنید.

مهمترین نکته برای خرید لوله داربست عبارت است از:

۱. فولاد یا آلومینیوم:

داربست در دو نوع اصلی وجود دارد (فولادی یا آلومینیومی) و برای اهداف بسیار مختلفی استفاده می شود. داربست فولادی می تواند بار بسیار بیشتری نسبت به آلومینیوم تحمل کنند و بنابراین می تواند بسیار بلندتر از داربست های آلومینیومی ساخته شود و برای مشاغلی که نیاز به ارتفاع بلند تر دارند مناسب تری است، مانند آجرچینی. داربست فولادی همان چیزی است که در ساخت و ساز های ساختمانی مشاهده می کنید.

داربست آلومینیومی ساده ترین و همه کاره ترین داربست موجود در بازار است. این  نوع داربست سبک است، از طراحی انعطاف پذیر برخوردار است و تقریباً متناسب با هر شرایطی قابل نصب است. ظرفیت بارگذاری فولاد را ندارد و بنابراین نمی توان در ساخت و سازهای سنگین از آن استفاده کرد. همچنین نمی توان آن را در همان ارتفاع فولاد ساخت. داربست آلومینیوم برای مواردی مانند خانه های یک طبقه، تعمیرات سقف یا مشاغل فنی که به حداقل مزاحمت نیاز دارند مانند ساختمان های ذکر شده در میراث یا کارهای داخلی استفاده می شود.

هنگامی که به لوله داربست فکر می کنید، معمولاً به فکر ساختن ساختمان هستید تا برای تعمیرات یا ساختمان به یک نقطه بالاتر برسید، اما به غیر از ساخت و ساز ساختمان ها می توانید از لوله داربست برای ساخت برج ها و پل ها نیز استفاده کنید. علاوه بر این برای کارهای تعمیراتی نیز می توانید از این وسیله استفاده کنید. این نوع تجهیزات همانند جک سقفی مدرن سازان کاربرد زیادی دارند.

برای ساخت پل و یا تعمیرات، می توانید از لوله داربست معلق استفاده کنید. هدف اصلی داربست معلق رسیدن به مناطقی است که در زیر آن ساختار محکمی برای تکیه وجود نداشته باشد یا سازه ای که می خواهید به آن برسید، بالاتر از حدی باشد که بتوانید از لوله داربست مدرن سازان معمولی استفاده کنید.

شما می توانید لوله داربست، جک سقفی و قالب فلزی را از شرکت مدرن سازان با تخفیفات باورنکردنی خریداری کنید. تنوع تجهیزات ساختمانی ارائه شده در شرکت مدرن سازان بسیار زیاد است و شما متناسب با نیاز کاری خود می توانید آنها را انتخاب کنید.

کدام عوامل بیشتری تاثیر را بر قیمت قالب فلزی می گذارند؟

خرید قالب فلزی

قالب فلزی نیز همانند لوله داربست و جک سقفی بیشترین استفاده را در حوزه ساخت و ساز دارد، آنها از ورق های فولادی مقاوم و با ضخامت های مختلف طراحی و تولید می شوند. شما می توانید قالب فلزی را در ابعاد و مدل های متفاوت تهیه کنید، از قالب های ۱ متر گفته تا ۱.۵ و ۲ متر و به شکل گرد، چهارگوش و چند ضلعی و در مدل های زیر:

 • قالب فونداسیون
 • پلانهای خاص
 • قالب ستون
 • قالب دال بتنی
 • قالب دیوار
 • قالب تیرها
 • قالب سرستون

به عوامل و فاکتورهای مختلفی مانند، جنس قالب، ابعاد و اندازه قالب، وزن قالب، هزینه حمل و نقل و …  بستگی دارد. اما اگر به دنبال خرید ارزان قیمت قالب فلزی، لوله داربست و جک سقفی هستید، به مکان مناسبی آمده اید. شرکت مدرن سازان معتبرترین ارائه دهنده قالب های فلزی ارزان قیمت و با کیفیت در کشور است که خدمات ارزنده ای برای مشتریان خود ارائه می دهد.

 

دکمه بازگشت به بالا