عمومیمدیریت کسب و کار

دلایل آلارم یا هشدار اشتباه اعلام سرقت

5 دلیل رایج آلارم خطا در دزدگیرها و روش های ساده برای جلوگیری از آنها

شما برای محافظت از خانه  و ایمن نگه داشتن عزیزان خود باید حتما از یک سیستم امنیتی استفاده کنید. اما قطعا نمی خواهید مدام شاهد آلارم های دروغینی باشید که باعث نگرانی بی مورد شما شده و زمان پاسخگویی پلیس را در مواقع اضطراری واقعی کاهش دهد. متأسفانه، چه بخواهیم چه نخواهیم، آلارم های خطا همیشه اتفاق می افتند. اما این بدان معنی نیست که باید با آنها کنار بیایید. بهترین روش برای مقابله با آلارم های خطا، درک علت آنها و یادگیری نحوه جلوگیری از آنهاست.
در ادامه ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا از سیستم دزدگیر خود نهایت استفاده را ببرید. به همین دلیل لیستی از پنج علت شایع آلارم خطا و چگونگی جلوگیری از آنها را گردآوری کرده ایم :

1- خطای انسانی ( یا حیوانات خانگی)

جای تعجب نیست که یکی از بزرگترین دلایل آلارم های خطا این است که ما بطور تصادفی سیستم را فعال  کنیم
چرا این اتفاق می افتد ؟

 •  فراموش کردن کد سیستم (اتفاق رایجی که توسط مراجعه کنندگان و یا پرستار بچه اتفاق می افتد)
 • کودکانی که با پنل اصلی بازی می کنند
 • حیوانات خانگی که باعث فعال شدن آژیر هشدار می شوند
 • باز بودن درها یا پنجره ها به  هنگام تنظیم آلارم
 • آموزش نادرست سیستم هشدار
 • فراموش کردن اینکه قبل از باز کردن درها و پنجره ها ، سیستم امنیتی را خاموش کنید

نحوه جلوگیری از آلارم های خطا :

خبر خوب این است که با چند عمل ساده ، میتوان از خطای انسانی جلوگیری کرد .

 • سیستم را به دقت به تمام بزرگسالان و کودکان بزرگتری که باید از سیستم دزدگیر استفاده کنند ، آموزش دهید. ما توصیه می کنیم که آموزش ها و آزمون های ماهانه‌ای را اجرا کنید تا مطمئن شوید که همه میتوانند از سیستم دزدگیر استفاده کنند.
 • اطمینان حاصل کنید که کودکان کوچکتر فهمیده اند که صفحه هشدار (کیپد) یا ریموت کنترل فقط برای موارد اضطراری است و نباید با آن بازی کرد.
 • در مورد انتخاب چشم الکترونیکی یا سنسورهای تشخیص حیوان خانگی ، که باید حرکات و جست و خیزهای آنها را نادیده بگیرند ، با شرکت امنیتی خود صحبت کنید. البته در حال حاضر این ویژگی به یکی از ویژگیهای استاندارد اکثر سیستم های هشدار تبدیل شده است
 • قبل از روشن کردن دزدگیر ، حتماً محیط (در و پنجره) را  چک کنید.
 • به یاد داشته باشید که قبل از ورود و خروج از خانه یا باز کردن پنجره ها ، دزدگیر را خاموش کنید.

2 – تعمیر و نگهداری نادرست

مانند هر سیستم یا دستگاه دیگری که در خانه دارید ، سیستم امنیتی نیز باید به طور مرتب مورد بررسی قرار گیرد تا عملکرد آن درست و منظم باشد.
چرا آلارم خطا اتفاق می‌افتد ؟

 • سنسورهای کثیف
 • باتری های قدیمی / و یا از کار افتاده
 • سیم و اتصالات فرسوده

نحوه جلوگیری از آنها :
حتی اگر سیستم  امنیتی شما به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز داشته باشد ، باز هم در بازه های زمانی مشخص این کار را انجام دهید.

 • به طور مرتب باتری ها را تست کنید
 • باتری ها را مطابق با نشانگر مورد نظر  و یا مطابق با توصیه شرکت امنیتی خود  جایگزین کنید. اگر هربار که باطری سیستم امنیتی خود را تعویض میکنید باطری دتکتورهای  دود را هم تعویض کنید همه چیز عالی خواهد بود.
 • به طور مرتب همه سنسورها ، از جمله ردیاب های حرکتی ، دوربین ها و آژیرها را نیز تمیز کرده و گرد و غبار را از روی آنها بردارید
 • تجهیزات امنیتی (دوربین ها ، چشم دزدگیر یا ردیاب حرکتی) را در حین انجام پروژه هایی که باعث پخش گرد و غبار در اطراف خانه می شوند (ساخت و ساز ، تعمیر کف) با چیزی بپوشانید.

3 –  تجهیزات خراب

گرچه این امر چندان رایج نیست ، اما هراز گاهی هشدار کاذب می تواند به وسیله تجهیزاتی که به درستی کار نمی کنند به وجود بیاید
چرا این اتفاق می افتد ؟

 • تجهیزات قدیمی و از کار افتاده: مانند هر دستگاه الکترونیکی ، تجهیزات سیستم امنیتی نیز می توانند با گذشت زمان خراب شوند و از کار بیفتند. اگر سیستم شما قدیمی است ، بهتر است که یک متخصص امنیتی آن را مورد بررسی قرار دهد تا ببیند که کدامیک از قطعات آن را باید تعویض نماید؟
 • فن آوری منسوخ: فناوری سیستم امنیتی همیشه در حال تغییر و پیشرفت است. برخی از سنسورهای قدیمی مانند سنسورهای لرزشی در دزدگیرها باعث ایجاد آلارم کاذب می شوند. اگر سیستم قدیمی شما باعث ایجاد آلارمهای خطای زیادی می شود، بهتر است آن را مورد بررسی قرار دهید.

نحوه جلوگیری از آن :
اگر فکر می کنید هشدارهای کاذب به این دلیل رخ میدهند که تجهیزات شما دچار نقص شده اند ، با شرکت ارائه دهنده خدمات خود تماس بگیرید. آنها یک تکنسین را برای ارزیابی دستگاه شما خواهند فرستاد و هرگونه تنظیمات لازم را انجام می دهند تا سیستم شما دارای عملکرد صحیحی باشد

4 – نصب نامناسب

نصب صحیح  سیستم امنیتی از اهمیت بالایی برخوردار است. اشتباهات روی داده در هنگام نصب می تواند منجر به بروز هشدارهای دروغین و تضعیف امنیت منزل شما شود.

چرا این اتفاق می افتد ؟

 • سنسورها و چشم هایی که به درستی تنظیم نشده اند
 • ردیاب ها و سنسورهایی که در وضعیت بدی قرار دارند
 •  دستورالعمل سازنده برای نصب، پیروی نشده
 • اشتباهات ناشی از اینکه  سیستم امنیتی را خودتان نصب کرده‌اید

نحوه جلوگیری از این اشتباهات :

 • اگر سیستم امنیتی را خودتان نصب کرده اید ، حتماً تمام دستورالعمل ها و توصیه های مربوط به نصب را که همراه با تجهیزات امنیتی ارائه میشود مطالعه کنید.
 • دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید.
 • مطمئن شوید که سنسورهای حرکتی در نزدیکی دریچه های هوا نباشند.
 • سنسورهای دود را از منابع گرما دور نگه دارید و آنها را در نزدیکی حمام قرار ندهید.
 • سیستم امنیتی خود را به صورت حرفه ای نصب کنید
 • اگر سیستم را خود نصب کرده اید ، و با مشکل روبرو هستید ، با یک متخصص تماس بگیرید تا مجددا آن را بازبینی کند و در صورت نیاز ، هرگونه تنظیمات لازم را انجام دهد.

5 – دخالت عوامل محیطی

بعضی اوقات تغییرات داخل خانه یا حتی آب و هوا می تواند باعث فعال شدن سیستم امنیتی شما شود.
چرا این اتفاق می افتد ؟

 • اشیاء آویزان و سرگردان (مانند بادکنک ، و سایر تزئینات) که به سنسورهای حرکتی نزدیک شده اند.
 • پرده هایی که به دلیل تهویه هوا به حرکت در آمده اند.
 • وزش باد شدید که باعث به حرکت درآمدن درها و پنجره ها شده اند.
 • رعد و برق
 • حیوانات خانگی جدید

نحوه جلوگیری از این خطاها :

شما بر بیشتر عوامل محیطی کنترل دارید ، بنابراین به حداقل رساندن آلارم های خطایی که به دلیل این محرک ها به وجود می‌آیند کار بسیار ساده ایست.

 • بادکنک های هلیومی را بهم وصل کنید تا در کنار سنسورهای حرکتی به حرکت در نیایند.
 • سنسورهای حرکتی را در نزدیکی پرده‌ها یا سایر دکوراسیون‌ های آویزان منزل نصب نکنید
 • هنگامی که یک طوفان بزرگ در راه است ، به آب و هوا توجه کنید و سیستم امنیتی خود را در صورت لزوم مطابق با آنها تنظیم کنید (سنسورهای لرزشی را خاموش کنید)
 • اگر حیوان خانگی جدیدی را به خانه اضافه کردید ، از چشم هایPET استفاده کنید و سنسورهای حرکتی سیستم امنیتی خود را مطابق با آنها تنظیم کنید.

شما قبلاً با نصب یک سیستم امنیتی اقدام صحیحی را برای ایمن سازی خانه و خانواده خوگاهی اوقات بدون وجود هیچ مزاحمی و در شرایطی که همه چیز ایمن است، آلارم به صدا در می‌آید. این اتفاق ممکن است موجب آزرده خاطر شدن شما و همسایه‌هایتان شود. وقتی سراسیمه و با نگرانی به دنبال عامل خطر می‌گردید، اما هیچ چیز نمی‌بینید. البته جای بسی خوشحالی است که خطری شما را تهدید نمی‌کند، اما باید به دنبال علت آلارم اشتباه دزدگیر اماکن بگردید. در این مقاله شما را با انواع عواملی که می‌توانند منجر به آژیر بی مورد دزدگیر منزل شوند، آشنا می‌کنیم.

آلارم اشتباه دزدگیر اماکن مشکلی است که در صورت تکرار باید حتماً به دنبال برطرف کردن آن باشید؛ زیرا در صورتی که مکرراً با پلیس تماس بگیرید و بعد متوجه شوید که آلارم شما بی مورد به صدا در آمده، احتمالاً پلیس شما را از لیست پاسخ دهی خود حذف کند! هشدارهای کاذب قطعاً اتفاقی نیست که بخواهید به صورت روتین تکرار شود.  اگر علت آلارم اشتباه دزدگیر اماکن خود را برطرف نکنید، در تشخیص اینکه چه زمانی حقیقتاً مورد خطر واقع شده‌اید، با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهید شد.

چه عواملی موجب آلارم اشتباه دزدگیر اماکن می‌شوند؟

در زیر لیستی از عللی که موجب آلارم اشتباه دزدگیر اماکن می‌شوند را بیان کرده‌ایم. این عوامل عبارتند از:

 1. تشخیص حیوانات خانگی به عنوان مجرم!
 2. ضعیف بودن باتری
 3. نصب سنسور در مکان نامناسب (در مکان‌هایی با تغییرات سریع دما)
 4. باز گذاشتن پنجره‌ها
 5. حشرات
 6. نصب سنسور کنار صندوق پستی
 7. حرکت ناگهانی هر چیزی (خالی شدن بادکنک‌ها، حرکت گل در گلدان و …)
 8. خطای انسانی
 9. قدیمی بودن سیستم دزدگیر
 10. خشک‌کن‌های چرخشی

در ادامه هر یک از عوامل را توضیح داده‌ایم.

برای تعمیر دزدگیر اماکن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

 1. آلارم اشتباه دزدگیر اماکن به علت تشخیص حیوانات خانگی

ممکن است گاهی سنسور دزدگیر، پشمالوهای شما را به عنوان عامل خطر ارزیابی کرده و در نتیجه صدا تولید کند! برای رفع مشکل آلارم اشتباه دزدگیر اماکن که در اثر حرکت حیوانات خانگی ایجاد شده، باید سنسورهایی را انتخاب کنید که بتوانند حیوانات خانگی را نادیده گرفته و آنها را از لیست متخلفان حذف کنند. سنسورهای تشخیص حرکت مرزی در حالت حساسیت به حیوانات خانگی، حیواناتی که وزن کمتر از 35 کیلوگرم دارند را نادیده می‌گیرند. اگر حیوان خانگی شما اندازه بزرگتری دارد، از تنظیمات جزئی برای ایجاد یک منطقه امن برای حیوانات خانگی استفاده کنید؛ به نحوی که حیوانات بتوانند آزادانه و بدون فعال کردن هیچ سنسوری حرکت کنند.

 1. باتری ضعیف

ضعیف بودن باتری‌ها موجب فعال شدن اشتباه حسگرهای حرکتی PIR می‌شود. اکثر سیستم‌ها پایین بودن سطح باتری را به شما اطلاع می‌دهند. باتری‌های سنسور دزدگیر معمولاً عمر یک ساله دارند و بعد از این زمان باید تعویض شوند.

 1. نصب سنسور در مکان نامناسب

بهتر است سنسورها را در مکانی قرار دهید که تغییرات سریع دما اتفاق نمی‌افتد؛ به عنوان مثال آنها را در پنجره حمام، بالای رادیاتور یا در زیر نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. اگر خودتان نمی‌دانید که مکان مناسب نصب سنسور کجاست، از یک متخصص کمک بگیرید.

 1. باز گذاشتن پنجره‌ها

همیشه قبل از خروج از خانه از بسته بودن تمام پنجره‌ها مطمئن شوید. ممکن است وزش تندبادها باعث حرکت دادن پرده‌های شما جلوی حسگرهای حرکتی و به صدا در آمدن دزدگیر شوند (اگر پنجره‌ای که سنسور تماس پنجره دارد، باز بماند، برنامه دزدگیر به شما اجازه آماده به کار کردن سیستم را نمی‌دهد).

دلایل آلارم یا هشدار اشتباه اعلام سرقت

 1. حشرات

در این مورد به معنای واقعی کلمه مشکل از سیستم است! آلارم کاذب در اثر حرکت حشرات یکی از مشکلات رایج در برخی از سیستم‌های سنتی است. قبل از خرید دوربین لامپی چرخشی بررسی کنید که آیا محفظه داخلی حسگر برای جلوگیری از ورود حشرات مهر و موم شده است یا خیر.

 1. نزدیک بودن محل نصب سنسور به صندوق پستی

سنسورهای ساختمان را به دور از صندوق پستی نصب کنید. وجود حسگر در نزدیکی صندوق پستی ممکن است موجب فعال شدن کاذب آن شود. انتخاب سیستمی با الگوریتم‌های هوشمند داخلی همچنین تضمین می‌کند که چنین فعالسازی‌های منفردی برای ایجاد هشدار کافی نباشند.

 1. آلارم اشتباه دزدگیر اماکن به علت خطای انسانی

خطاهایی مانند وارد نکردن به موقع کد ممکن است باعث ایجاد آلارم کاذب شود. به همه اعضای خانه فرصت بدهید تا کار با سیستم امنیتی هوشمند را یاد بگیرند. همچنین بچه‌ها و مهمانان نیز باید کار با سیستم را بلد باشند.

 1. حرکت ناگهانی هر چیزی (خالی شدن بادکنک‌ها، حرکت گل در گلدان و …)

هر چیزی که به طور ناگهانی حرکت کند، ممکن است به طور اشتباه آلارم دزدگیر را به صدا درآورد. فکر کنید و ببینید وقتی خارج از خانه هستید، چه چیزهایی ممکن است به صورت ناگهانی حرکت کنند؟ ممکن است یکی از گلبرگ‌های گلدان شما روی زمین بیفتد یا بادکنک‌ها خالی شوند و سقوط کنند! اسباب بازی‌های رباتیک چطور؟! یا اسکیت‌بوردهایی که به طور نامطمئن قرار گرفته‌اند؟!

خدمات پیشنهادی آچاره:

 1. سیستم‌های سالخورده

گاهی اوقات برای مطمئن شدن از اینکه آیا قطعات موجود در سیستم‌های قدیمی آثار پیری از خود نشان داده‌اند یا خیر، به بررسی یک متخصص نیاز دارید. اگر نگران هستید که سیستم خانه شما به دلیل سنتی و قدیمی بودن عملکرد مناسبی نداشته باشد، تعویض آن با یک سیستم هوشمند پیشرفته، شما را از این نگرانی خارج خواهد کرد.

 1. خشک‌کن‌های چرخشی

تمام سیستم‌های هشدار درجه‌بندی شده برای آنچه «ایمنی در برابر جریان هوا» نامیده شده است، آزمایش می‌شوند. باید سیستم‌هایی را انتخاب کنید که در برابر وزش هوا از خشک‌کن ایمن بوده و آلارم آنها به اشتباه روشن نشود. انتخاب سنسورهای طراحی شده مطابق با استانداردهای هشدار به این معنی است که قابلیت اعتماد از قبل آزمایش شده است.

چه عوامل دیگری موجب آلارم اشتباه دزدگیر اماکن ؟

از جمله علل دیگر آلارم اشتباه دزدگیر اماکن می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • کثیف بودن سنسورها
 • فرسودگی سیم و اتصالات
 • خرابی سیستم
 • طوفان
 • رعد و برق
 • نصب چشمی در اطراف کانال کولر (روشن بودن کولر و مکش هوا ممکن است باعث فعال شدن سنسور و آلارم اشتباه آن شود)
 • استفاده از سیم و کابل بی‌کیفیت (کابل‌های بی‌کیفیت خیلی سریع فرسوده شده و عملکرد سیستم را مختل می‌کنند)
 • طولانی بودن سیم‌کشی (سیم‌کشی طولانی چشمی موجب افت ولتاژ شده و ممکن است عملکرد چشمی را با خطا روبه‌رو کند)
 • و …

برای تعمیر دزدگیر اماکن از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

چطور باید از آلارم اشتباه دزدگیر اماکن جلوگیری کنم؟

برای پیشگیری از آلارم اشتباه دزدگیر اماکنزیر را انجام دهید:

 • در فواصل زمانی مشخص نسبت به بازدید از سیستم امنیتی خود اقدام کنید (حتی اگر سیستم به ظاهر سالم بوده و هیچ مشکلی نداشته باشد)
 • وضعیت باتری‌ها و سلامت کارکرد آنها به طور مرتب بررسی شوند
 • سنسورها، ردیاب‌ها و دوربین‌های آنها باید به صورت منظم گردگیری شوند و هر گونه گرد و غبار از روی آنها زدوده شود
 • در زمان انجام کارهایی که باعث انتشار گرد و غبار در فضای خانه می‌شوند (مانند تعمیر کف، ساخت و ساز یا تعمیرات ساختمان) تجهیزات امنیتی را با پوشش مناسب بپوشانید.
 • بادکنک‌های هلیومی را به یکدیگر متصل کنید تا در مجاورت سنسورهای دزدگیر حرکت نکنند
 • عدم نصب سنسورهای حرکتی در نزدیکی پرده یا اشیای آویزان
 • استفاده از سیستم‌های دزدگیر که حیوانات خانگی را به عنوان عامل خطر تشخیص ندهند

سخن پایانی

در این مقاله عوامل متعددی که موجب آلارم اشتباه دزدگیر اماکن می‌شوند، بررسی شدند. با رعایت نکات گفته شده در این مقاله احتمال آژیر بی مورد دزدگیر منزل خود را تا حد زیادی کم می‌کنید یا حتی به صفر می‌رسانید! منتظر نظرات و تجربه‌های شما در رفع علت آلارم کاذب هوسایل الکترونیکی قابلیت های زیادی دارند، دزدگیر ها از نمونه محصولاتی هستند که قابلیت زیادی داشته و با استفاده از آن ها می توان بر امنیت مکان مورد نظر اضافه کرد. با توجه به کارایی بالایی انواع مختلف دزدگیر ها، احتمال خطا در هشدار های دزدگیر ها وجود دارد، که در این مقاله قصد داریم چندی از دلایل خطا و آلارم های اشتباه دزدگیر اماکن را بیان کنیم. البته منظور از بروز خطا در دزدگیر، کیفیت پایین و یا عملکرد ناصحیح دستگاه نمی باشد، خطا هایی که در این دستگاه رخ می دهد، ناشی از سنسور های بسیار دقیقی است که درون آن تعبیه شده است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه مطلب دلایل خطا و آلارم های اشتباه دزدگیر اماکن ما را همراهی کنید.

انواع خطا های موجود در دزدگیر اماکن

برای تعریف درست از خطا دزدگیر باید ابتدا عملکرد این دستگاه را بیان کنیم. دزدگیر ها دستگاه های الکترونیکی کوچکی هستند که برای افزایش امنیت مکانی مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که دزدگیر در مکانی نصب می شود، وظیفه دارد تا انواع حرکات مشکوک را شناسایی کند و به محض تشخیص، دزدگیر با ایجاد صدا های مشخصی هشدار داده و اطلاع رسانی می کند. دزدگیر قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه را داشته و پیغام های مشخصی با اتصال به گوشی می فرستد. اما در حال حاضر خطا هایی در دزدگیر مشاهده می شود. گاهی دزدگیر با ایجاد صدا و هشدار افراد را به مکان مورد نظر می کشاند، اما پس از بررسی های لازم هیچ نشانه ای از سرقت و یا رفتار های مشکوک دیده نمی شود. در ادامه دلایل خطا و آلارم های اشتباه دزدگیر اماکن را بیان می کنیم.

دلایل انواع آلارم کاذب دزدگیر اماکن

 1. حرکت اشیای مختلف: دزدگیر به واسطه ی یک حسگر که به آن چشمی می گویند، حرکت اجسام را زیر نظر دارد. گاهی حرکت اجسام مختلف این حسکر را تحریک می کند و به اشتباه دزدگیر این حرکت را سرقت شناسایی می کند. به عنوان مثال اگر چشمی دزدگیر در کنار پنجره باشد، باز و بسته شده پرده ها می تواند سبب تحریک چشمی دزدگیر شود.
 2. سیم کشی طولانی: حسگر چشمی حساسیت زیادی دارد، گاهی طولانی بودن سیم کشی سبب تغییر در نواسانات ولتاژ می شود که خطای ایجاد آلارم و هشدار بی مورد را در دزدگیر ایجاد می کند. برای رفع این خطا بایستی منبع تغذیه جداگانه ای برای دزدگیر فراهم شود.
 3. تابش مستقیم نور خورشید: مور خورشید متشکل از انواع امواج الکترو مغناطیسی می باشد. مادون قرمز ساطع شده از آفتاب سبب تشخیص اشتباه چشمی دزدگیر می شود. این مورد زمانی اتفاق می افتند که چشمی در مکان مناسبی نصب نشده باشد.
 4. حیوانات: پرنده ها، سگ و گربه با کنجکاوی های خود قادر به تحریک چشمی دزدگیر می شوند. حیوانات خانگی که امکان دسترسی به دزدگیر را دارند، نه تنها باعث بروز خطانیز می شوند، بلکه قادر به آسیب رساندن به دستگاه خواهند شد. برای رفع این مشکل چشمی های وزنی که بین ۱۵ تا ۴۰ کیلو گرم وزن دارند، باید جایگزین چشمی های معمولی شوند.
 5. لرزش مگنت دزدگیر: گاهی دزدگیر ها را در کنار درب نصب می شوند. درب ها دچار لرزش های مختلفی خواهند شد، لرزش درب باعث لرزش مگنت خواهد شد و عکس العمل دستگاه ایجاد صدا و هشدار خواهد بود، بهتر است به دنبال مکانی عاری از لرزش و حرکت برای نصب دستگاه باشید.
 6. باتری معیوب سنسور بیسیم: سنسور ناظر و یا چشمی هایی که بیسیم هستند، توسط باتری های خاصی تغذیه می شوند. در بازه های مشخصی باتری ها کارایی خود را از دست می دهند و بایستی نمونه های سالمی جایگزین آن ها شود. باتری ضعیف با ارسال سیگنال سبب تشخیص اشتباع سنسور چشمی خواهد شد، که باید با تعئیض باتری از این خطا جلوگیری کرد.
 7. سیم و کابل های نامناسب برای دزدگیر: لوازم الکترونیکی نیازمند کابل های منسب و استانداردی هستند، اگر برای دزدگیر از کابل معیوب استفاده شود، خطا در دزدگیر رخ خواهد داد.

چند نمونه از دلایل خطا و آلارم های اشتباه دزدگیر اماکن بیان شدند، یکی از متداول ترین این خطا ها مکان نصب و جایگاه نا مناسب سنسور های دزدگیر می باشد. از این رو باید نکات مورد نظر برای نصب دستگاه را ارزیابی کرد و سپس اقدام به نصب نمود.

کلام پایانی

دزدگیر ها نمونه ابزار هایی هستند که با نصب آن ها می توان از انواع سرقت جلوگیری کرد. اما متاسفانه دزدگیر ها به دلیل سنسور های حساس و باکیفیتی که ارند، دچار بروز خطا شده و با آلارم های اشتباهی را ارسال می کنند. در این مقاله  دلایل خطا و آلارم های اشتباه دزدگیر اماکن را ذکر کردیم، با شناسایی دلایل می توان مانع بروز خطا در دستگاه دزدگیر شد.

ستیم. با ما در ارتباط باشید!

د انجام داده اید. اکنون ، با آگاهی از آلارم های خطا و چگونگی جلوگیری از وقوع آنها ،  کار خود را تکمیل نمایید.

لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک نمایید

 

دکمه بازگشت به بالا