عمومیمدیریت کسب و کار

کفسابی ایتالیایی چیست؟

کفسابی ایتالیایی:کف سابی برای جلای سنگ و برای رفع ناهموای های سنگ استفاده می شود هر نوع لکه سخت و یا هر نوع سوراخ سنگ و یا آسیب سنک با کف سابی رفع می شود اما همین سنگ سابی نوعی دارد به نام کفسابی ایتالیایی .

کفسابی کافه کفسابی ، در واقع سنگسابی ایتالیایی نوعی از سنگ سابی است که علاوه بر اینکه ایرادات سنگ را رفع می کند به سنگ جلای فوق العاده ای  می دهد جوری که شما می توانید تصویر سقف مکان مورد نظر و یا تصویر خودتان را در کف سنگ مشاهده کنید به این نوع کفسابی در اصطلاح عام کفسابی آینه ای و یا کفسابی شیشه ای نیز می گویند.

در کفسابی روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین و مرغوبترین نوع کفسابی سنگ سابی به روش ایتالیایی است.

کشور ایتالیا به دلیل تولید بهترین نوع سنگ مرمر نام خود را در این عرصه جا انداخته است .

اما دلیل استفاده از نام ایتالیایی به دلیل لقمه هایی که در این استفاده می شود این لقمه ها به بهترین شکل ممکن عیب های سنگ را از بین می برد و سنگ را مثله آینه می کند

در تصویر نمونه ای از کفسابی ایتالیایی ما را میبینید

گروه کافه کفسابی با بهترین دستگاههای تک فاز و سه فاز و با تجربه بالای خود بهترین کفسابی را برای شما به ارمغان خواهد آورد کافی است برای سوالات احتمالای خود با شماره ای که در زیر سایت است با ما تماس بگیرید .

به دلیل اینکه مشتریان کفسابی ایتالیایی بهترین نوع سنگسابی را می خواهند معمولا از بهترین نوع دستگاهها برای کفسابی ایتالیایی استفاده می کنیم و نهایت ظرافت را در این نوع کفسابی از کافه کفسابی خواهید.

قیمت کفسابی ایتالیایی:

قیمت کفسابی ایتالیایی نیز بر حسب نوع سنگ خواهد بود برای گرفتن قیمت و هزینه کف سابی ایتالیایی با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع کفسابی به صفحه مراجعه کنید.

کفسابی به ویژه سنگسابی ایتالیایی باعث طولانی شدن عمر سنگ به همراه زیبایی فوق العاده سنگ می شود معمولا به مرور زمان آسیبها و درزهایی روی سسنگ اتفاق می افتد که این کار با رزین کاری روی سنگ درز آن گرفته می شود و رزین همرنگ سنگ باعث می شود که درز های سنگ گرفته شود و سنگ عمر دوباره ای پیدا کند.

در کل عملیات کف سابی و سنگ سابی دارای مزایای زیر است:

سنگ سابی باعث براقیت فوق العاده سنگ میشود.

سنگسابی باعث افزایش عمر سنگ می شود.

کفسابی باعث یکدست و هم سطح شدن سنگ ها می شود ( در واقع اگر سنگ دارای ناهمواری و یا پستی و بلندی باشد با عملیات کفسابی این ناهمواریها از بین می رود)

کفسابی باعث نمای بهتر داخل ساختمان می شود.

در ساختمانهای نوساز پله ها معمولا دارای ناهمواری هستند با کفسابی پله این مورد به راحتی رفع می شود.

کافه کفسابی تمامی این موارد را با دستگاههای تک فاز و سه فاز انجام می دهد کافی کفسابی ایتالیایی مناسب ترین نوع کف سابی برای سنگ های مرمریت و تراورتن می باشد و مراحل  از ۸ الی ۱۲ مرحله می باشد که قیمت کفسابی ایتالیایی با توجه به مراحل آن تعیین می شود.

موقعیت ارتفاع کاران ارزنده پیچ و رولپلاک نما شستشوی نما در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

کف سابی ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی ریشه و ذات ایتالیا دارد . این هنر ساختمانی ابتدا در ایتالیا و توسط ساختمان کاران آنجا انجام شده در ابتدا این کار با سمباده دستی انجام می شده به طوری که سمباده های مختلف یکی پس از دیگری برروی کف سنگی ساییده می شد تا کثیفی و تغییر رنگ ایجاد شده در سنگ درست شود و سپس و ساب زن با یک دستمال خیس و نم دار گرد حاصله تمیز می شد و سنگ رنگ وروی مناسب به خود می گرفت .پس از گذشت زمان به مانند سایر علوم کف سابی ایتالیایی نیز به رشد و پیشرفت روز افزون رسید تا به شکل امروزی رسید .

دستگاه کف سابی ایتالیایی

برای انجام خدمات کف سابی ایتالیایی نیاز به دستگاه های مخصوص ساب زنی است که در شکل و اندازه های مختلف وجود دارد .  به صورت سه فاز ، تک فاز و صنعتی موجود هستند که در زیر دستگاه صفحه چرخان با گشت بسیار بالا وجود دارد که لقه های ساب زنی مختلف و پد های لازم برروی صفحه وصل می شوند.

مراحل کفسابی ایتالیایی

  1. کف سابی با لقمه ساب ۳۶ – ۸۰
  2. سابزنی با لقمه ۱۲۰
  3. .رزین وبتونه ایتالیایی
  4. سابزنی با پد ۲۰۰
  5. سابزنی با لقمه ها به ترتیب جهت پرداخت نهایی سنگ (۳-۵ مرحله متغیر است )

برای کفسابی ایتالیایی کامل باید مراحل بالا رعایت شود تا نتیجه مطلوب و ماندگاری کار تامیین شود .

کفسابی ایتالیایی چیست؟

سابزنی با لقمه های ایتالیایی

برای اینکه بتوان اسم ایتالیایی برای مورد نظر گذاشت طبیعی است که تمام و یا بخشی از ابزار و مصالح مورد نیاز نیز ایتالیایی باشد .شرکت ما با قرار داد با شرکت های ایتالیایی تمامی و مواد مصرفی خود را از ایتالیا تامین می کند و بالا ترین کیفیت را دارد .

قیمت کفسابی ایتالیایی

قیمت و  به صورت متری و با تعداد دست ساب زنی تعیین می شود قیمت روش ایتالیایی طبیعتا بیشتر از سایر انواع کف سابی است .قیمت روش ساب زنی ایتالیایی بسته به سطح مورد نظر و کیفیت مطلوب کارفرما از حدود  30 الی 80 هزار تومان متغیر می باشد .

ساب ایتالیایی اسمی است که به مجموعه خدمات کفساب گفته می شود بنابراین توجه داشته باشید که یک مرحله ساب را نمی توان به عنوان ایتالیایی در نظر گرفت و همه لقمه های ایتالیایی در کنار هم معنا و کیفیت یک سنگسابی ایتالیایی را می رساند .

دکمه بازگشت به بالا