عمومیمدیریت کسب و کار

چگونه گوشی نوکیا ساده را فلش کنیم

چگونه گوشی نوکیا ساده را فرمت کنیم ؟

گوشی های موبایل بعد از مدتی استفاده کارایی و سرعت اولیه خود را از دست می دهند و در بعضی مواقع به  طور مداوم هنگ می کنند. در چنین مواقعی، ریست کردن گوشی یا همان بازگرداندن به تنظیمات اولیه راه حل مناسبی است.  با تنظیمات کارخانه می توانید سرعت و کارآیی گوشی خود را افزایش دهید.

در صورت فراموشی رمز عبور گوشی فرمت کردن آن راه حل مناسبی است، اما مشکلی که با این روش وجود دارد این است که تمام اطلاعات در این حالت پاک می شوند. در ادامه روش هایی برای ریست گوشی نوکیا ساده در حالت روشن و خاموش را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که با فرمت کردن گوشی تمام اطلاعات شما در حافظه گوشی پاک  خواهد شد وامکان بازگشت اطلاعات وجود نخواهد داشت. بنابراین لازم است  قبل از ریست گوشی اطلاعات ضروری موبایل خود را به سیمکارت یا گوشی دیگر منتقل کنید.

فرمت کردن گوشی در حالت روشن

اگر گوشی نوکیا شما سری DCT-3 و DCT4 و یا مدل 1100، 2600 باشد می توانید از طریق روش زیر گوشی نوکیا خود را در حالت روشن فرمت و ریست کنید. در این روش به پسورد گوشی نیاز دارید و درصورت فراموشی رمز این روشِ مناسب نیست.  در این حالت  از روش فرمت کردن گوشی در حالت خاموش استفاده کنید.

مزایای هاردریست کردن گوشی (HardReset)

بسیاری از گوشی های اندرویدی در اثر دانلود و نصب اپلیکیشن های مختلف، به تدریج کند شده و روند پردازش و انجام عملیات مورد نظر کاربر را با وقفه انجام می دهند. باگ های موجود بر روی اپلیکیشن ها به تدریج کارایی و بازدهی NOKIA 106_TA-1114 را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

یکی از بهترین راهکارها برای برطرف ساختن مشکلات ایجاد شده، ریست فکتوری گوشی اندرویدی می باشد. همچنین، انجام این کار مشکلات نرم افزاری و ویروسی شدن NOKIA 106_TA-1114  را به خوبی حل می نماید.

در برخی مواقع، نصب نرم افزارهای مخرب موجب کاهش سطح کیفی باتری دستگاه و داغ شدن بیش از حد گوشی در هنگام کار می شود. در چنین شرایطی، کاربر همواره با تمام شدن شارژ گوشی خود دست و پنجه نرم می کند. همچنین، در مواقع خاموش شدن ناگهانی و یکباره دستگاه، انجام فرآیند ریست factory کردن گوشی هوشمند، راهکار مناسبی برای رفع مشکل ایجاد شده می باشد.

بازنشانی کارخانه ای می تواند بسیاری از مشکلات عملکرد مزمن (به عنوان مثال هنگ کردن گوشی NOKIA 106_TA-1114 ) را برطرف کند، اما سیستم عامل گوشی NOKIA 106_TA-1114  را حذف نمی کند.

بازنشانی کارخانه همچنین ممکن است برای آماده‌سازی گوشی NOKIA 106_TA-1114  برای فروش، بازسازی، تخریب، اهدا یا سایر انتقال‌های مالکیت با حذف داده‌های شخصی و پیکربندی‌های مرتبط با مالک قبلی استفاده شود. بهترین قیمت گوشی نوکیا به همراه کامل‌ترین مشخصات فنی، مقایسه دقیق و گالری عکس و هر آنچه برای خرید اینترنتی محبوب ترین و جدیدترین موبایل های پایین رده، را از سایت ما بخواهید

چگونه گوشی نوکیا ساده را فلش کنیم

تفاوت بین ریست فکتوری (بازگشت به تنظیمات کارخانه) و فلش زدن گوشی NOKIA 106_TA-1114  چیست؟

بازنشانی کارخانه تمام داده‌های کاربر و هر گونه داده برنامه و همچنین برنامه‌های نصب شده توسط مشتری را پس از اولین فعال‌سازی گوشی NOKIA 106_TA-1114  پاک می‌کند.

تنظیم مجدد کارخانه گوشی NOKIA 106_TA-1114  به بخش سیستم عاملی که در یک ناحیه محافظت شده از حافظه ذخیره می شود (ما پارتیشن ROM می نامیم) پاک نمی کند فقط فضای کاربر تمیز و خالی می شود.

فلش کردن گوشی NOKIA 106_TA-1114  فضای کاربر و پارتیشن ROM را که شامل بخش مهم سیستم عامل است پاک می کند و دوباره دانلود می کند (بازنویسی می کند) بسته به ابزار فلش کردن و فایل های فلش کردن گوشی NOKIA 106_TA-1114  ممکن است پارتیشن NV را که حاوی پارامترهای مودم است نیز پاک کند  هنگامی که NV پاک می شود ممکن است تلفن شما به درستی کار نکند (بیشتر نمی تواند سیگنال دریافت کند یا سیگنال بسیار ضعیفی دارد).

در برخی مدل‌ها، می‌توانید از داده‌های NV خود برای چشمک زدن حافظه کامل نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین برای فلش کردن گوشی NOKIA 106_TA-1114  باید از فایلی استفاده کرد که به روزتر یا درست همان نسخه روی گوشی هست باشد چون استفاده از فایل فلش با ورژن قدیمیتر از فایل روی گوشی باعث خاموش شدن گوشی شده و باید گوشی را با پروگرم کردن آی سی هارد روشن کرد.

دکمه بازگشت به بالا