عمومیمدیریت کسب و کار

خرید پروژه های چیتگر

پیش فروش پروژه های اطراف دریاچه چیتگر منطقه 22

در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد و سازنده آن اتحادیه رسا است هم اکنون پروژه آرتمیس در مرحله نازک کاری می باشد و تعداد طبقات این پروژه 4 طبقه بدنه کشتی به صورت تجاری و روی این 4 طبقه 6 برج با 6 طبقه اداری قرار دارد و زیر این بلوک ها یا برج ها 7 طبقه پارکینگ با گنجایش 4 هزار عدد خودرو قرار دارد.

در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و تعاونی مسکن ابنیه همت می سازد طراحی پروژه را شرکت دوان ایرانیان انجام داده است و معمار پروژه آقای فرزاد دلیری می باشد این پروژه اولین پروژه اداری و اقامتی ایران است که خدمات هتلینگ برای مهمانان دارد پروژه لکسون کاملا در شرق دریاچه چیتگر واقع شده است. این پروژه هم اکنون در مرحله تحویل موقت قرار دارد.  در 30 طبقه که شامل 3 طبقه اول تجاری و 3 طبقه بالاتر هتلینگ و از طبقه 7 تا 21 به صورت اداری ساخته می شود.

پروژه تندیس چیتگر در موقعیت مکانی بسیار مناسب و فوق‌ العاده‌ای در منطقه ۲۲ تهران واقع شده و دارای دسترسی‌ های بسیار مناسبی به اتوبان ها و اماکن تفریحی و مهم می‌ باشد.

نیز اطراف دریاچه واقع شده است که توسط ابنیه همت درحال ساخت میباشد.
پروژه زاگرس شامل یک بلوک 21 طبقه مسکونی میباشد ودر حال حاضر پروژه در مرحله گودبرداری میباشد و متراژ آن از 60 الی 240 متر میباشد.

در شهرک گلستان در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد توسط شرکت وافل پارس در حال ساخت میباشد. و در حال حاضر پروژه در مرحله خاک است.
یک برج 35 طبقه(30 طبقه مسکونی+4 طبقه پارکینگ+1طبقه لابی)
متراژ واحدها 60_90_120_150_180

پروژه 2058 و 2114 در اطراف دریاچه چیتگر یا خلیج فارس قرار دارد پروژه ای تعاونی ساز و توسط شهرداری منطقه 22 ساخته می شود تجاری اداری است که هم اکنون در مرحله زمین قرار دارد.

پروژه پارسیا پروژه ای در اطراف دریاچه خلیج فارس است که توسط اتحادیه رسا ساخته شده است و به اتمام رسیده و قابل سکونت است.

در شمال دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن اتحادیه رسا می باشد که تکمیل شده و سند آن آماده است.

در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار گرفته است و متعلق به تعاونی ناجا می باشد و تمامی بلوک های آن به غیر از 2 بلوک تحویل داده شده است.هر بلوک این پروژه 20 طبقه می باشد.

یا  در اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد که توسط نیروهای مسلح ساخته میشود فاز 1 این پروژه تحویل داده شده است و فاز 2 آن در مرحله نازک کاری و نما می باشد و هر برج آن دارای 25 طبقه می باشد.

پروژه دریا در اطراف دریاچه چیتگر یا خلیج فارس قرار دارد و توسط تعاونی صدا و سیما ساخته می شود و در مرحله سفت کاری قرار دارد  و دارای 25 طبقه می باشد . در سال 1397 زمین را با اسکلت از تعاونی کشتی رانی خریداری کردند.

پروژه باران در شمال شرق دریاچه چیتگر قرار دارد که توسط شرکت هلیکوپترسازی پهنا ساخته می شود و در مرحله نازک کاری می باشد.این پروژه دارای 21 طبقه می باشد.

در اطراف دریاچه خلیج فارس قرار دارد و سازنده آن تعاونی ستاد کل نیروهای ارتش است دارای 2 برج با 24 طبقه است و تحویل داده شده است.

در اطراف دریاچه چیتگر ساخته می شود و توسط نیروی دریایی ارتش در حال ساخت است این پروژه دارای 42 طبقه است. این برج از 3 طبقه منفصل و 4 طبقه متصل تشگیل شده است و طبقات منفصل آن 12 طبقه و طبقات متصل آن 23 طبقه است و هم اکنون در مرحله 24 طبقه اسکلت و 4 طبقه دیوار چینی قرار دارد.

پروژه های آسمان در شمال غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد که سازنده آن سپاه می باشد و تحویل داده شده است و دارای 21 طبقه است.

پروژه عرفان که در شمال غرب دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن آ اس پ می باشد.  دارای 20 طبقه است.

در شمال غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد توسط شرکت نیکان سازه سدید ساخته شده است و دارای 21 طبقه می باشد.​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​ در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن دژبان ارتش بوده که دارای 2 بلوک در مرحله فوندانسیون و بلوک دیگر در مرحله اسکلت می باشد و دارای 25 طبقه است.

پروژه سروناز در شمال دریاچه خلیج فارس بین میدان ساحل و میدان دریاچه کوچه شمس تبریزی قرار دارد و سازنده آن تعاونی ارتش است دارای 12 بلوک می باشد که یکی از کم متراژ ترین بلوک های منطقه است.​​​​​​​که تحویل داده شده است.

پروژه () در غرب دریاچه چیتگر و دقیقا در جنوب غرب ایرانمال واقع شده است و سازنده آن بنیاد تعاون ارتش می باشد که به صورت سهام های 20 متری و 50 متری خرید و فروش می شود. تحویل پروژه سال 1404 می باشد.

پروژه اطراف دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار دارد و سازنده آن بتاجا یا بنیاد تعاون ارتش است. در مرحله نازک کاری، سفت کاری و فوندانسیون قرار دارد دارای 15 بلوک می باشد که بلوک G1 تحویل داده شده است​​​​​​​​​​​​​​ و بلوک های G2 , G3 در مرحله نازک کاری و بلوک G4 , B1 در مرحله سفت کاری قرار دارد و بلوک های D1 تا D6 در مرحله فوندانسیون قرار دارند.

پروژه در غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد و به صورت تقریبی حدود 4 دقیقه تا دریاچه فاصله دارد و توسط بتاجا یا بنیاد تعاون ارتش ساخته می شود 8 بلوک در حال ساخت دارد که 4 بلوک آن مربوط به نیروی زمینی ارتش، یک بلوک نیروی دریایی ارتش یا برج مرجان و دو بلوک مربوط به پدافند هوایی ارتش و 1 بلوک مربوط به نیروی هوایی ارتش می باشد.

در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و توسط تعاونی ستاد مشترک ارتش ساخته می شود و دارای 4 بلوک 26 طبقه است و تکمیل شده است.

پروژه سپانیر در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و مربوط به تعاونی مسکن سپانیر می باشد که با همکاری آماد سپاه ساخته شده است پروژه سال 98 تحویل داده شده است و دارای واحد های تجاری می باشد نمای پروژه سپانیر استوانه ای شکل است که از این نظر یکی از بهترین های منطقه است.

در اطراف دریاچه خلیج فارس قرار دارد و توسط تعاونی ابنیه همت در حال ساخت است این پروژه دارای 14 طبقه است و در مرحله گودبرداری قرار دارد.

در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن تعاونی شهید خلیلی سپاه است این پروژه در مرحله زمین قرار دارد و فروردین 1400 گودبرداری را آغاز می کند.

در اطراف دریاچه چیتگر قرار دارد و سازنده آن مهندس علی تاجران بوده و شخصی ساز است این پروژه دارای 3 برج دو قلو است که هر قل دارای 16 و 9 طبقه است و هم اکنون تحویل داده شده است.

در اطراف دریاچه چیتگر ، بلوار امیرکبیر قرار دارد و سازنده آن تعاونی مسکن دندانپزشکان ایران است و دارای 29 طبقه است و هم اکنون در مرحله شروع اسکلت است.

در غرب دریاچه خلیج فارس قرار دارد و سازنده آن چند تعاونی مسکن است و دارای 44 بلوک که ردیف های جلو 29 طبقه و ردیف های پشتی 25 طبقه است.

سازنده این پروژه تعاونی بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش می باشد این برج دارای 25 طبقه می باشد و هم اکنون آماده تحویل است.

شخصی ساز بوده و توسط مهندس لالوی ساخته می شود دارای 25 طبقه می باشد و از معدود پروژه هایی با قیمت قطعی می باشد و در حال حاضر شروع به اسکلت کرده است.

سازنده همت سپاه می باشد و دارای دو برج 12 طبقه است و هم اکنون در مرحله فوندانسیون قرار دارد و 2 سال و نیم دیگر تحویل داده می شود.

شخصی ساز بوده و لبخند 1 تحویل داده شده و لبخند 2 در مهرماه سال 1400 تحویل داده می شود.

سازنده شرکت اریکه پارسیان است و دارای 26 طبقه است که هم اکنون در مرحله پایان فوندانسیون و شروع اسکلت است.

توسط نیروی زمینی ارتش ساخته می شود و دارای 4 بلوک با 30 طبقه مسکونی است که هم اکنون نارنج 1 پایان یافته است نارنج 2 در مرحله 14 طبقه دیوارچینی است و نارنج 3 در مرحله بتون ریزی و نارنج 4 در مرحله گودبرداری قرار دارد.

سازنده شرکت آریان سازه رابین است و دارای دو بلوک C , H است که C در مرحله فوندانسیون و H  اسکلت طبقات منفی زده شده است.

تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش می باشد و دارای 29 طبقه است که هم اکنون در مرحله دیوار چینی قرار دارد و سال 1401 تحویل می دهند.

​​​ یکی از لوکس ترین پروژه هایپهنه سی چیتگر ارتش در غرب دریاچه چیتگر می باشد به صورت مشارکت شرکت نپاسازه با نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است .این پروژه که جزو برج های اطراف دریاچه چیتگر می باشد از مزایا و متریال و امکانات متفاوت تری نسبت به برج های چهارگانه نیروزمینی برخوردار است.
​​​​​​​
نیز اطراف دریاچه چیتگر واقع شده و در مرحله اسکلت میباشد کسرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر یکی از عناوینی است که امروزه بین سرمایه گذاران بیشتر به گوش می‌رسد. منطقه 22 که در غرب استان تهران واقع شده است، که از شمال به رشته کوه و ارتفاعات البرز و از جنوب به اتوبان تهران – کرج می‌رسد، منطقه 5 تهران بزرگ در سمت شرق و وردآورد در بخش غربی آن می‌باشد، همچنین منطقه 22 تهران در مجاورت پروژه بزرگ ایرانمال که بزرگترین مرکز خرید، در خاورمیانه می‌باشد، قرار گرفته است، در شمال این منطقه پروژه شهربازی هزار و یک شهر در حال ساخت می‌باشد که بزرگترین شهربازی در خاورمیانه و همچنین بزرگتربن مقصد گردشگری مدرن در ایران نیز می‌باشد، با این موقعیت جغرافیایی به نظر می‌رسد که سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر می‌تواند آینده روشنی داشته باشد زیرا دارای بستر و زیرساخت لازم جهت پیشرفت است. با وجود پارک‌های جنگلی چیتگر، وردآورد، دوشان دره، لتمال کن و جهت وزش باد در تهران که عموماً غربی – شرقی است این محدوده از تهران آب و هوای پاکیزه و مطلوب تری نسبت به دیگر مناطق تهران دارا می‌باشد.

منطقه 22 یکی از مناطق گردشگری استان تهر ان است. چیزی که این منطقه را نسبت به ما بقی مناطق متمایز کرده است وجود دریاچه دریاچه شهدای خلیج فارس، مرکز خرید ایرانمال، مرکز خرید باملند، پارک جنگلی لتمان کن، روستای وردیج و واریش، آبشار تهران، شهربازی هزار و یک شهر که در حال احداث است، باغ ملی گیاهشناسی و آسمان خراش های پی در پی که به زیبایی این منطقه افزوده و آن را نسبت به سایر مناطق متمایز کرده است. لازم به دکر است که این منطقه نسبت به موقعیت جغرافیایی اش و کوهپایه ای بودنش بسیار خوش آب و هوا می‌باشد و همین امر موجب شده تا این منطقه محبوبیتی بیشتری برای ساکنین بومی خود و دیگر افرادی که قصد سکونت در این منطقه را دارند رقم بزند.

طبق موارد دکر شده بسیاری از افراد در جای جای تهران تمایل بسیاری برای زندگی در این منطقه پیدا کرده اند پس از این رو تیم مسکن بزرگ چیتگر (آجرلو) سعی دارد در این مقاله شما را با مزیت های خرید و سرمایه گذاری در این منطقه گردشگری بیشتر آشنا کند.

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را افراد برج نشین لوکس تشکیل می دهد. پس از این رو شما خیالتان راحت است که در منطقه ای سرمایه گذاری می کنید که علاوه بر مریت هایی که دارد همیشه برای فروش مشتری دست به نقد خود را هم همراه دارد. چون هیچکس از سرمایه گذاری در چنین منطقه لوکس و اعیون نشینی بدش نمی آید.

خرید پروژه های چیتگر

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را برج ها تشکیل می دهند که این برج ها برگرفته از واحد های کوچک و بزرگ در هر برج می باشد که شما نسبت به بودجه خود می توانید از یک خواب تا پنج خواب و واحد های پنت هاوس را بررسی و خرید کنید. که لازم به ذکر است که این برج ها هم به صورت آماده و هم به صورت پیش خرید در دسترس عموم قرار دارد.

این پروژه ها هم سازه ارگان های مختلف ارتش، بانک ملی بانک پاسارگاد و پارسیان و… است هم به صورت شخصی هم به صورت قطعی و هم به صورت علی الحساب در این منطقه موجود است که با کمی تامل و بررسی می توانید بهترین پروژه را برای خرید امن انتخاب کنید.

کلیه این برج ها دارای لابی من 24 ساعته، دوربین های مدار بسته، لابی های مجلل و شیک و در برخی برج ها لابی های مدرن را دارا هستند.

کلیه واحد های تجاری و مسکونی این برج ها برگرفته از متد اروپایی روز دنیا ساخته شده است. که شامل شیک ترین لابی ها سریع ترین آسانسور ها و سریع ترین پله برقی هاست. که همگی بر اساس استاندارد روز دنیا ساخته شده است.

واحد های لوکس و مدرن در منطقه 22 چیتگر

این واحد های لوکس که اکثرا متراژ بالا نیز هستند دارای امکانات چشمگیری هستند که ویو ابدی حرف اول را در این واحد ها می زند. که با زندگی در این واحد ها از ویو ابدی دریاچه و جنگل می توانید برخوردار باشید.

خرید در برج های چیتگر به چه صورت است؟

در عصر ارتباطات امروز مالکان قیمت ملک های خود را به دلیل نوسانات روزانه بازار در آگهی ها درج نمی کنند و ترجیح می دهند تا از طریق تماس آن را به شما اعلام کنند.

اما به طور کلی برای آگاهی از قیمت ها ما به شما پروژه های تعاونی ها را پیشنهاد می دهیم که نسبت به شخصی ساز ها از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند.

اما برعکس تعاونی ساز ها قیمت واحد های شخصی ساز بالا بوده و لازم است که خریداران این واحد ها بودجه بیشتری را نسبت به تعاونی ساز ها به مالک ارائه دهند.

چگونه واحد های من باب سلیقه خود را در چیتگر خریداری کنیم؟

سازه برج های چیتگر هم به صورت مجلل و لوکس و سلطنتی ساخته شده است و هم به صورت مدرن و اروپایی شما طبق سلیقه خود می توانید برج هایی که من باب میلتان هست طبق سلیقه و روحیات خود انتخاب کنید.

پیش خرید در منطقه چیتگر به چه صورت است؟

بعضی از این پروژه های معرفی شده، هم به صورت تعاونی و هم به صورت شخصی ساز در حال ساخت هستند. که در اصل قیمت خرید آنها نسبت به واحد های آمادشان مقرون به صرفه تر است.

این برج ها نسبت به ظرفیت منطقه با نظم، بهره برداری خواهند شد.

مشتریان واحد های تجاری و مسکونی از این منظقه رضایت دارند؟

با افزایش روز افزون مشتریان و طالبان خرید از این منطقه می توان مشاهده کرد که جمعیتی که در این منطقه زندگی می کنند هم از زندگی در این منطقه و هم نسبت به گردشگرانی که از اقصی نقاط شهر برای خرید و بازدید می آیند از خرید و اجاره واحد های تجاری خود راضی هستند.

همچنین در این منطقه واحد های تجاری نیز همانند واحد های مسکونی هم به صورت پیش خرید و هم به صورت آماده به فروش می رسند. همانند پروژه های لکسون، آرتمیس و… که از پروژه های لوکس منطقه نیز از آنها نام برده می شود.

به نسبت افزایش جمعیت و محبوبیت این منطقه پروژه های مختلف در حال ساخت و ساز برج های جدید و مدرن هستند.

برج های اکازیون منطقه 22 چیتگر

اکثریت برج های منطقه چیتگر به صورت لوکس و مدرن ساخته شده اند که شما با بازدید از این منطقه خواهید یافت که علاوه بر رشد مالی بسیار بالایی که دارد که خود این موضوع برای مالکان این واحد ها امری خوشایند به شمار رفته و علاوه بر این موضع نسبت به موقعیت منطقه ای و خوش  آب و هوا بودن و لوکس نشینی این منطقه مالکان حالا حالا ها راضی به فروش ملک های خود نمی شوند.

حمل و نقل به منطقه چیتگر از سایر نقاط تهران به چه صورت است؟

علاوه بر اتوبان های همت خرازی و همدانی که همگی به منطقه دریاچه منتهی میشوند، شما به راحتی با وسیله های شخصی خود می توانید به این منطقه سفر کنید ماشین های حمل و نقل عمومی نیز همچون اتوبوس ها که روزانه در حال تردد به چیتگر و دریاچه هستند می توانید از آنها استفاده کنید، همچنین مترو های ایستگاه چیتگر و ایران خودرو نیز راه های ارتباطی شما را به این منطقه را میسر می کنند.

پیش خرید در منطقه 22 به چه صورت است؟

پیش خرید های منطقه به چند صورت علی الحساب و قطعی و شخصی سایز قابل خرید عموم هستند.

که در رابطه با درک و اطلاعات این موضوع شما می توانید با مشاوران خبره مسکن بزرگ چیتگر (آجرلو) راهنمایی دریافت کنید که بتوانید خرید امن را با بهترین بودجه متناسب خود انجام دهید. ما نیز در کنار شما هستیم تا سرمایه خود را به نحو احسنت به ملک مورد نظر خود تبدیل کنید.

ه توسط سپاشهر در حال ساخت میباشد.

پروژه ایزدیار نیز اطراف دریاچه در شهرک گلستان واقع شده است که در حال حاضر تحویل اعضا شده است.

 

دکمه بازگشت به بالا