اقتصادی

 رهن و اجاره نجومی سوئیت و خانه‌های ریزمتراژ در تهران

 رهن و اجاره نجومی سوئیت و خانه‌های ریزمتراژ در تهران

بررسی‌ها از فایل‌های عرضه شده مسکن در پلتفرم‌های آنلاین رهن و اجاره مسکن نشان می‌دهد برای رهن و اجاره یک واحد میکروآپارتمان‌ یا سوئیت در تهران با محدوده متراژ ۲۵ تا حدود ۴۰ مترمربع در تهران باید دست‌کم حدود ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان نقدینگی داشت که بسته به اجاره ماهانه متغیر است.

البته در میان آگهی‌های مرتبط، آگهی اجاره یک واحد ۲۶ متری فرسوده با قدمتی بیش از ۳۰ سال، بدون اتاق با رهن کامل ۱۳۰ میلیون تومانی جلب توجه می‌کند.

در محله هفت‌چنار، رهن کامل یک واحد با ۳۵ متر مربع و ۱۸ سال ساخت، ۲۵۰ میلیون تومان و در محله هاشمی رهن کامل یک واحد با ۳۶ مترمربع مساحت و ۱۷ سال عمر بنا، ۳۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.

در محله الهیه رهن واحدی با ۳۵ متر مربع مساحت، واقع در گوشه پارکینگ و بدون اتاق، به همراه امکاناتی همچون استخر، جکوزی و روف گاردن، ۵۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن ۳ میلیون تومان است.

در محله منیریه رهن واحدی با ۳۷ متر مربع، ۲۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه آن یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

بیشتر بخوانید:

۲۲۰۲۲۳

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تخصص و تجربه در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما در تصمیم‌گیری‌های مالی بهترین نتیجه را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا