علمی و پزشکیمدیریت کسب و کار

0 تا 100 هر آنچه در مورد عمل لیزر اندولیفت باید بدانید

اگر شما نیز کاندید اندولیفت لب هستید و می‌خواهید اطلاعاتی بی طرف در خصوص مزایای آن کسب کنید، تا پایان همراه ما باشید.

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید برای جوانسازی لب و ایجاد شادابی و کمی لیفت یا حجم دهی از آن استفاده کنید، اندولیفت است. این روزها تکنولوژی پزشکی با اندولیفت به کمک ما آمده است تا ظاهر زیبا و جذابی برای خودمان ایجاد کنیم. خوشبختانه عدم بروز عوارض در اندولیفت یکی از اصلی‌ترین مزایایی است که موجب محبوبیت این تکنیک شده است. اندولیفت لب به عنوان روشی نوین برای ایجاد زیبایی بیشتر و شادابی مورد استقبال قرار می‌گیرد. با کمک این روش می‌توانید جذابیت زیادی را تجربه کنید.
اگر شما نیز کاندید اندولیفت لب هستید و می‌خواهید اطلاعاتی بی طرف در خصوص مزایای آن کسب کنید، تا پایان همراه ما باشید.

اندولیفت لب چیست؟

جوانسازی و ایجاد تغییرات در چهره برای بسیاری از افراد اهمیت ویژه‌ای دارد. اندولیفت لب یکی از روش‌های عالی برای ایجاد این تغییرات است. این تکنیک بر پایه لیزر است و می‌توانید نتایج شگفت انگیزی از آن مشاهده کنید. اندولیفت بر خلاف بسیاری از تکنیک‌ها، موضعی نیست و کاملا متمرکز بر ناحیه خاصی عمل می‌کند تا بالاترین بازخورد را مشاهده کنید. در این تکنیک اصلا برش و بخیه را تجربه نمی‌کنید و همه چیز بسیار هوشمندانه با علم به تاثیر لیزر در طول موج‌های مشخص انجام می‌شود. اندولیفت لب بسیار مطلوب است و اثرات عالی آن در چهره به خوبی قابل مشاهده است.

چه افرادی کاندید اندولیفت لب هستند؟

اندولیفت لب اقدامی زیبایی و مراقبتی محسوب می‌شود. به همین دلیل هیچ محدودیت و پیچیدگی در آن وجود ندارد که شما را محدود کند. معمولا افرادی که علاقه‌مند به ایجاد تغییر مثبت، جوانسازی، لیفت و شادابی در بدن هستند، کاندید اندولیفت لب محسوب می‌شوند. لازم است بدانید، افرادی که دچار عفونت فعال هستند یا بیماری‌های خود ایمنی دارند، اصلا کاندید مناسبی برای این روش محسوب نمی‌شوند و باید حتما در این خصوص با پزشک متخصص صحبت کنند. پزشک شما معتمدترین فردی است که می‌تواند این اقدام را توصیه کند.

مزایای اندولیفت لب

دانستن مزایای اندولیفت لب کمک می‌کند تا انگیزه بیشتری برای انجام آن کسب کنید. اندولیفت لب روشی است که به شما اجازه می‌دهد تا زیبایی و طراوت را تجربه کنید و خطوط ریز دور لب‌تان را ازبین ببرید. به همین دلیل باید مزایای استفاده از آن نسبت به سایر تکنیک‌های زیبایی را کشف کنید. در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.
•    اندولیفت لب بهترین تکنیک برای جوانسازی و ایجاد زیبایی ظاهری در ناحیه لب است.
•    با کمک اندولیفت لب، نیازی به استفاده از تکنیک‌های پر هزینه و گران قیمت ندارید.
•    در این تکنیک خبری از بی هوشی و بستری در بیمارستان نیست. پزشک با کمک بی حسی موضعی این کار را انجام می‌دهد.
•    اثربخشی اندولیفت لب بسیار عالی است و می‌تواند جوانسازی خوبی در ناحیه صورت رقم بزند.
•    از طریق اندولیفت می‌توانید بدون نیاز به مراقبت‌های پیچیده، ظاهری زیبا داشته باشید.
•    این روش نسبت به سایر تکنیک‌ های مشابه کم هزینه است.
•    با استفاده از اندولیفت لب می‌توانید بدون نیاز به بخیه یا اسکار پوستی جوانسازی را تجربه کنید.
•    در اندولیفت بدون درد پروسه جوانسازی پوست و لیفت را تجربه می‌کنیم.
•    جذابیت ظاهری افراد در اندولیفت قابل ملاحظه است.
•    این تکنیک پیچیدگی خاصی ندارد و برای طیف وسیعی از افراد قابل استفاده است.

0 تا 100 هر آنچه در مورد عمل لیزر اندولیفت باید بدانید

معایب اندولیفت لب

اندولیفت لب مثل هر روش دیگری دارای معایب خاص خود است. به همین دلیل باید در خصوص آن بیشتر بدانید و در مقایسه مزایای و معایب این روش را انتخاب کنید. خوشبختانه تکنیک اندولیفت لب هیچ عوارض قابل توجهی ندارد. اگر پزشک متخصص و باتجربه ای اندولیفت را انجام دهد، شاهد عدم تقارن و آسیب به پوست نخواهید بود. به همین دلیل انتخاب پزشک اهمیت بسیار زیادی در نتیجه دارد. تجربه گزگز پوست، احساس کمی سوزش یا قرمزی و تورم در سطح پوست کاملا طبیعی است.

اندولیفت لب چگونه انجام می‌شود؟

زمانی که برای انجام خدمات زیبایی اقدام می‌کنید، قطعا عدم اطلاع از چگونگی انجام کار می‌تواند برای‌تان استرس زا باشد. به همین دلیل در این بخش صفر تا صد پروسه تصمیم گیری تا انجام اندولیفت را شرح می‌دهیم تا با خیال آسوده برای انجام آن اقدام کنید.

  1. اولین گام برای اقدام جهت اندولیفت لب، یافتن پزشک باتجربه در این زمینه است. انتخاب پزشک نقش کلیدی و مهمی در عمل‌های زیبایی ایفا می‌کند. به همین دلیل باید بدانید که این اقدام چه نتیجه‌ای خواهد داشت. اندولیفت لب روشی است که به شما اجازه می‌دهد تا جوانسازی و لیفت خوبی را احساس کنید، پس برای انجام آن به پزشک متخصص احتیاج خواهید داشت. با پرس و جو از اطرافیان، جستجو در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی می‌توانید بهترین پزشک را انتخاب کنید.
  2. پس از یافتن پزشک متخصص در زمینه اندولیفت، باید حتما وقت مشاوره خودتان را تنظیم کنید. پزشک در جلسه مشاوره پیش از عمل به شما زمانی را اختصاص می‌دهد تا سوالات‌تان را بپرسید. پس از این مرحله معاینه و بررسی صورت می‌گیرد و مرحله آخر می‌توانید در خصوص هزینه اندولیفت و انتظارات‌تان از نتیجه آن پرس و جو کنید. مراجعه حضوری به شما اجازه می‌دهد تا با خیالی آسوده صحبت های پزشک را گوش کنید و با افراد حاضر در مطب گفتگو نمایید.
  3. زمانی که برای شما روز مشخصی تعیین شود، راس همان زمان به مطب پزشک مراجعه می‌کنید. اولین اقدام، شست و شوی کامل صورت برای پیشگیری از احتمال عفونت است. بعد از شست و شوی صورت، پزشک متخصص با محلول ضد عفونی محل اندولیفت را آماده می‌کند. گام بعدی استفاده از بی حس کننده است. این کار با کمک پمادهای بی حسی یا تزریق بی حسی انجام می‌شود.
  4. پس از بی حس شدن محل اندولیفت، پزشک متخصص دستگاه لیزر را تنظیم می‌کند و سری مخصوص آن را به داخل پوست هدایت می‌کند. وارد شدن این سری میکرونی به لایه درم، اقدامی است که می‌تواند امواج را به سلول‌های مورد نظر برساند و پروسه اندولیفت را تکمیل کند. پزشک با حرکت این سری میکرونی به آرامی و در جهت‌های لازم، روند اندولیفت لب را تکمیل می‌کند.
  5. مرحله پایانی توصیه‌هایی است که باید برای مراقبت از نتیجه اندولیفت انجام دهید. در این مرحله در صورت نیاز، داروهای لازم تجویز می‌شود تا همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود.

مراقبت های پس از اندولیفت لب

اندولیفت لب مثل هر تکنیک دیگری، نیازمند مراقبت و نگهداری است. هرچند مراقبت های پس از اندولیفت چندان پیچیده نیست، اما همین موارد اندک نیز می‌تواند نقشی تعیین کننده در نتیجه نهایی ایفا کند و شما را به بهترین نتیجه ممکن برساند. به همین دلیل می‌توانید با خیالی آسوده این نکات را بررسی کنید و به خاطر بسپارید.
•    برای استحمام 2 روز پس از اندولیفت اقدام کنید. یادتان باشد که ناحیه اندولیفت نباید در این مدت مرطوب شود.
•    پس از اندولیفت تا 4 الی 8 هفته اجازه ندارید از هر نوع نوشیدنی الکلی استفاده کنید. چرا که روند کلاژن سازی کند می‌شود.
•    به مدت 2 ماه بعد از اندولیفت لب، مصرف هر گونه دخانیات ممنوع است و نمی‌توانید از آن ها استفاده کنید.
•    تا 2 روز امکان استفاده از هیچ کم، لوسیون و لوازم آرایشی را نخواهید داشت.
•    مراقبت از محل اندولیفت در مقابل نور آفتاب تا 1 ماه بسیار ضروری است.
•    انجام سولاریون تا 1 ماه ممنوع است.
•    تحت هیچ شرایطی نمی‌توانید پس از اندولیفت لب از کرم یا لوسیون هایی غیر از موارد تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.
•    یادتان باشد که داروهای تجویز شده توسط پزشک متخصص را راس زمان تعیین شده استفاده کنید.

مدت زمان ماندگاری اندولیفت لب

برای بسیاری از افراد، آگاهی در خصوص مدت زمان ماندگاری ضروری است. در تکنیک اندولیفت، ماندگاری نقش مهمی در انگیزه افراد ایفا می‌کند. مدت ماندگاری این روش بسیار بالا است و می‌توان ادعا کرد که اندولیفت به راحتی تا 3 سال دوام دارد. هرچند این مدت زمان در هر فرد وابسته به پارامترهایی مثل سبک زندگی، تغذیه، مراقبت و سن و سال متفاوت خواهد بود.

هزینه اندولیفت لب

کسب اطلاعات در زمینه هزینه اندولیفت لب بسیار مهم است. چرا که شما باید بدانید برای هر جلسه جوانسازی یا لیفت با اندولیفت لازم است چقدر پرداخت کنید. هزینه این تکنیک در مقابل سایر روش‌های مشابه کم‌تر است اما تعیین دقیق آن وابسته به پارامترهای مختلفی است. تخصص و تجربه پزشک، کیفیت عملکرد در عکس‌های قبل و بعد، خدمات قبل و بعد از اندولیفت در کلینیک و نوع دستگاه لیزر همگی تعیین کننده هزینه هستند. برای اطلاع از هزینه اندولیفت لب می‌توانید در جلسه مشاوره با پزشک، در این خصوص سوال کنید تا با خیالی آسوده تصمیم نهایی را بگیرید.

سوالات متداول

آیا اندولیفت لب حجم دهی لب انجام می‌دهد؟

خیر! اندولیفت به کمک دستگاه لیزر می‌تواند سلول‌های شما را به کلاژن سازی تحریک کند. با این اقدام تمامی چین و چروک های موجود در اطراف لب بهبود می‌یابد و لب‌ها به شکلی مطلوب خودشان را نشان می‌دهند. این روش توانایی جوانسازی خوبی دارد اما حجم دهی به لب از طریق تزریق ژل و چربی امکان‌پذیر است.

آیا اندولیفت لب درد دارد؟

طبق توضیحاتی که در بالا ارائه شد، اندولیفت لب بسیار هوشمندانه انجام می‌شود و پیش از انجام، ناحیه مدنظر توسط پزشک بی حس می‌شود. این بی حسی با کرم مخصوص یا تزریق رخ می‌دهد. پس بنابراین هیچ دردی احساس نخواهید کرد.

بهترین روش برای یافتن پزشک متخصص اندولیفت لب اگر قصد دارید از جدیدترین تکنیک‌های جوانسازی استفاده کنید و هنوز نمی‌دانید که اندولیفت چیست ؟ یا اندولیفت یعنی چه و کاربرد آن چیست، تا پایان همراه ما باشید تا جزییات آن را بررسی نموده و مزایای اندولیفت در کنار معایب آن مقایسه کنیم.

میل به زیبایی و جذابیت یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که این روزها موجب افزایش رونق در حوزه خدمات زیبایی و جراحی زیبایی شده است. جوانسازی پوست و لیفت آن بخش مهم از جذابیت چهره را پوشش می‌دهد. زمانی که پوست شما شاداب باشد، زیبایی تمام عناصر چهره‌تان خودنمایی می‌کند. اندولیفت یکی از روش‌های رایج برای جوانسازی پوست و لیفت آن است. تکنولوژی پزشکی به راحتی موفق به ایجاد روش‌های کم تهاجم برای دستیابی به نتایج عالی از خدمات زیبایی شده است. عمل اندولیفت نیز یکی از همین اقداماتی است که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.
اگر قصد دارید از جدیدترین تکنیک‌های جوانسازی استفاده کنید و هنوز نمی‌دانید که اندولیفت چیست ؟ یا اندولیفت یعنی چه و کاربرد آن چیست، تا پایان همراه ما باشید تا جزییات آن را بررسی نموده و مزایای اندولیفت در کنار معایب آن مقایسه کنیم.

لیزر اندولیفت چیست ؟ 

برای این‌که بدانید “لیزر اندولیفت چیست ؟” باید کمی با دقت همراه ما باشید! اندولیفت اصلا شبیه به جراحی تهاجمی نیست! در واقع شما هیچ برشی در سطح پوست تجربه نمی‌کنید و همه چیز از طریق سوراخ باریک و سوزن مانندی انجام می‌شود که تهاجم آن اصلا قابل مقایسه با جراحی‌های زیبایی نیست. لیزر اندولیفت به راحتی در لایه زیرین پوست و میان بافت چربی و لایه درم آن تابانده می‌شود. همان‌طور که از اسم این تکنیک پیدا است، اساس کار توسط تاباندن لیزر انجام می‌شود. به این ترتیب که دستگاه لیزر با سری باریک و نازک وارد لایه زیرین پوست می‌شود و لیزری با طول موج 1470 نانومتر می‌تاباند. از طریق تابش این لیزر می‌توان کلاژن سازی پوست را تحریک کرد،  بافت چربی‌های تجمع شده در نواحی مختلف را شکست  و جوانسازی بسیار هوشمندانه ای انجام داد. لیزر اندولیفت یک تحول عظیم در حوزه زیبایی و جوانسازی ایجاد کرده است.

عملکرد لیزر اندولیفت چیست؟

اطلاع از عملکرد هر تکنولوژی و دستگاهی که وارد بازار می‌شود، به شما کمک می‌کند تا بدون نگرانی تصمیم بگیرید. استفاده از دستگاه اندولیفت پس از مشاهده نتایج شگفت انگیز آن، بسیار وسوسه کننده است. اما باید حتما در خصوص مزایای آن بیشتر بدانید و اطلاعات کافی کسب کنید. این دستگاه نوعی لیزر است که می‌تواند با تاباندن طول موج مشخصی به زیر پوست، اهداف متفاوتی را به ثمر برساند. پزشک متخصص با ایجاد حفره‌های بسیار نازک در ناحیه مدنظر، سری دستگاه را وارد لایه درم پوست می‌کند. با ایجاد طول موج‌های مشخص، تخریب در لایه درم رخ می‌دهد و فیبروز تشکیل می‌شود. جالب است بدانید که در ساختار بدن انسان، هر موقع بخشی دچار آسیب و جراحت شود، بافت فیبروز تشکیل می‌گردد تا ضمن کلاژن سازی، آن را ترمیم کند.
در اندولیفت، از همین ساز و کار در بدن انسان استفاده شده است تا جوانسازی و ازبین بردن چربی به بهترین شکل ممکن رقم بخورد. این لیزر به میزان ۲۰۰ تا۳۰۰ میکرون در زیر پوست تابانده می‌شود تا به شکلی مطلوب ما را به هدف برساند. کلاژن سازی و افزایش خون رسانی به نواحی مختلف پوست، موجب می‌شود تا ساختار پوست شاداب‌تر شود و جوانی آن به شکل معجزه آسایی بازگردد. جالب است بدانید که اندولیفت با کمک واکنش‌های طبیعی بدن، می‌تواند اهداف مختلفی در حوزه زیبایی را تیک بزند.

اندولیفت چه مزایایی دارد؟

استفاده از اندولیفت به شما اجازه می‌دهد که جوانی و شادابی مضاعفی را تجربه کنید. پس از مطالعه جزییاتی که در بالا اشاره شد متوجه شدید که لیزر لندولیفت چیست و چطور می‌تواند در پوست نفوذ کرده و شما را به اهداف‌تان برساند. اطلاع از مزایای این روش کمک می‌کند تا انگیزه قوی برای تجربه کردن این تکنیک به روز و نوین کسب کنید. در ادامه به این مزایا اشاره می‌کنیم.
•    هزینه استفاده از اندولیفت به شدت در مقایسه با سایر روش‌های جوانسازی و ازبین بردن چربی مقرون به صرفه است.
•    بی خطر بودن اندولیفت مهم‌ترین ویژگی آن است که زمینه ساز محبوبیت بیش از پیش آن شده است.
•    عدم نیاز به مراقبت‌های خاص در مقایسه با جراحی‌های تهاجمی و نیمه تهاجمی از مهم‌ترین مزایای این تکنیک است.
•    خوشبختانه دوره نقاهت اندولیفت بسیار کوتاه است و هیچ دغدغه‌ای در این خصوص نمی‌تواند شما را نگران کند.
•    عدم وجود اسکار پوستی و زخم بر روی پوست موجب می‌شود تا این روش یک انتخاب عالی باشد.
•    محدودیت‌های مختلف برای افراد کاندید این عمل یکی دیگر از موضوعاتی است که مدنظر قرار می‌گیرد و افراد بیشتری شانس جوانسازی پوست و کانتور صورت را پیدا می‌کنند.
•    عدم نیاز به بی‌هوشی عمومی و استفاده از بی حسی مزیت فوق‌العاده این عمل سرپایی است.
•    افزایش اعتماد به نفش ناشی از جوانسازی و کانتور چهره نیز مزیت عالی این تکنیک است.
•    تکنیک اندولیفت هیچ نیازی به حضور و بستری در بیمارستان ندارد و همین موضوع نشان دهنده سرپایی بودن آن  است.

عوارض لیزر اندولیفت چیست؟

با توضیحاتی که تا اینجا ارائه شد متوجه شدید که اندولیفت چیست و اصلا واژه اندولیفت یعنی چه! اما اطلاع از عوارض هر خدمات زیبایی یا جراحی زیبایی موضوعی ضروری است. شما باید بدانید که دقیقا با چه چیزی مواجه می‌شوید و نتیجه استفاده از آن چه خطراتی برای شما خواهد داشت. اطلاع از عوارض اندولیفت برای هر شخصی که کاندید انجام آن باشد ضروری است. هرچند در بسیاری از وب سایت‌های وابسته به کلینیک‌ها و پزشکان در این خصوص اطلاعاتی ارائه نمی‌شود، اما ضرورت آگاه سازی در خوب می‌شی می‌طلبد که عوارض یا معایب هر تکنیک بررسی شود.
خوشبختانه عوارض لیزر اندولیفت بسیار بسیار محدود است. چرا که این تکنیک نه دارای بی هوشی است، نه نیازمند ایجاد برش در سطح پوست است و نه بستری یا مراقبت پیچیده ای نیاز دارد. تنها نکته‌ای که در خصوص پاسخ دادن به سوال مهم “عوارض لیزر اندولیفت چیست؟” می‌توان ارائه کرد، توجه به انتخاب پزشک متخصص است. پیدا کردن پزشک باتجربه و متخصص در زمینه اندولیفت جوانسازی، لیفت و کاهش چربی اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مراکز استفاده از لیزر را به افراد غیرمتخصص می‌سپارند! اما بهتر است بدانید که آسیب‌های ناشی از این اقدام بسیار جدی است و می تواند زیبایی، جذابیت و سلامت شما را تحت تاثیر قرار دهد. پس حتما در این خصوص پزشک متخصص و باتجربه‌ای را انتخاب کنید.

اقدامات قبل از لیزر اندولیفت چیست؟

با درک اینکه اندولیفت یعنی چه و مزایای آن چیست، احتمالا مایل هستید که در زمینه اقدامات پیش از اندولیفت بدانید. شما باید قبل از انجام این تکنیک جوانسازی و زیبایی، پزشک متخصص و باتجربه‌ای را انتخاب کنید. برای این کار توصیه اطرافیان در کنار جستجو، تحقیق و بررسی مهم‌ترین اقدامی است که باید انجام دهید. نکته مهم دیگر، بررسی نیاز خودتان است. شما باید نیاز سنجی دقیقی از انتظارات‌تان داشته باشید و سپس به پزشک متخصص مراجعه کنید. به این منظور لیستی از سوالات و نیازهای خودتان تهیه کنید و با پزشک در جلسه مشاوره پیش از اندولیفت مطرح کنید. یادتان باشد که سوابق پزشکی شما، حساسیت‌های دارویی و غذایی همگی اهمیت دارد و باید پیش از انجام اندولیفت، همگی به پزشک متخصص گزارش شود.

دریافت مشاوره رایگان در مورد اندولیفت

اگر شما به دنبال بهبود ظاهر پوست و جلوگیری از پیری زودرس هستید، اندولیفت می‌تواند یکی از بهترین راه حل‌ها برای شما باشد. اما برای انجام این روش، بسیار مهم است که از یک پزشک مجرب و متخصص در این زمینه استفاده کنید. به همین منظور، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای مشاوره رایگان با کلینیک دکتر مولایی تماس بگیرید و با متخصصین این کلینیک درباره عمل اندولیفت صحبت کنید.

متخصصین با تجربه و مهارت بالا، می‌توانند به شما در درک بهتری از روند جراحی و نتایج آن کمک کنند. آن‌ها به شما توضیح خواهند داد که این عمل چگونه انجام می‌شود، چه نتایجی دارد و چگونه می‌توانید برای داشتن نتیجه‌ای بسیار طبیعی و جذاب در اندولیفت پوست، بهترین روش‌ها را اعمال کنید. همچنین، آن‌ها به شما پاسخ خواهند داد در مورد هرگونه سوالی که درباره عمل اندولیفت دارید و با شما در مورد روش‌های مختلف درمانی و نحوه‌ی مراقبت‌های پس از جراحی صحبت خواهند کرد.

بنابراین، اگر به دنبال هستید، توصیه می‌کنیم که برای مشاوره رایگان با کلینیک دکتر مولایی تماس بگیرید و با متخصصین مجرب و دارای تجربه این کلینیک درباره هرگونه سوال و مشکلی که در ذهن دارید صحبت کنید. آن‌ها به شما کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیم را در مورد جراحی اندولیفت بگیرید و بتوانید به شکلی جذاب و جوان‌تر به نظر برسید.

شماره تماس :

مراقبت های بعد از اندولیفت چیست؟

یکی از اقدامات مهم در کارهای زیبایی، توجه به مراقبت‌های پس از آن است. عدم توجه به مراقبت های بعد از اندولیفت می‌تواند منجر به ازدست رفتن تلاش پزشک و هزینه‌های خودتان جهت رسیدن به بهترین نتیجه شود! به همین دلیل باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید. مراقبت های اندولیفت اصلا پیچیده نیست. در بعضی موارد پزشک متخصص در خواست می‌کند تا برای دستیابی به بهترین نتیجه در زمان‌های مشخصی از گن مخصوص استفاده کنید یا ماساژ محل اندولیفت شده را در زمان‌های مقرر انجام دهید. این اقدامات همگی بستگی به نظر پزشک شما دارد. به همین دلیل لازم است تا حتما در این زمینه با پزشک‌تان مشورت کنید.

سوالات متداول

مدت زمان ماندگاری اندولیفت چقدر است؟

معمولا لیزر اندولیفت ماندگاری بسیار طولانی مدتی دارد. چرا که در این تکنیک هیچ اقدام غیر طبیعی انجام نمی‌شود و تنها با تحریک بدن به واکنش، جوانسازی یا ازبین رفتن چربی رخ می‌دهد. به دلیل واکنش طبیعی بدن، مدت زمان ماندگاری اندولیفت بسیار زیاد است. شما حدود 3 سال می‌توانید از اثرات فوق العاده اندولیفت لذت ببرید. سبک زندگی، مراقبت و نگهداری از نتیجه درست مثل شرایط عادی پوست ما، از جمله عوامل موثر در این زمینه است.

آیا اندولیفت به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

بله، معمولا هر شخص بر اساس نیاز و انتظارات خود و همچنین نظر پزشک متخصص، به 1 الی چند جلسه درمان نیاز دارد. تشخیص تعداد جلسات مورد نیاز هر فرد بر عهده پزشک متخصص است.

آیا نتیجه اندولیفت پوست آنی است؟

خیر! این تکنیک به دلیل طبیعی بودن نیازمند وقت و زمان بیشتری است. شما با گذراندن چند ماه بعد از لیزر اندولیفت می‌توانید اثرات آن را مشاهده کنید.

تحقیق و پرس و جو از بهترین تکنیک‌هایی است که می‌توانید به کمک آن پزشک متخصص در زمینه اندولیفت را پیدا کنید. معمولا جستجو در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیز بخش مهمی از این پروسه خواهد بود.

در مجموعه کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر مولایی فر، جوانسازی پوست، لیفت غیر جراحی صورت ،درمان ریزش مو انجام می شود

دکمه بازگشت به بالا