فرهنگ و هنر

فدراسیون گلف به دنبال یک مدرس کره‌ای برای حضور در ایران

عزیزی به آنا خبر داد:

فدراسیون گلف به دنبال یک مدرس کره‌ای برای حضور در ایران

مسئولان فدراسیون گلف در تلاش هستند تا بتوانند یک مدرس کره‌ای را برای حضور کوتاه مدت در ایران راضی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، بهمن ماه سال گذشته بود که حمید عزیزی برای دوره دوم به عنوان رییس فدراسیون گلف انتخاب شد و در این مدت هم گام‌های مثبتی در جهت رشد و توسعه این رشته در ایران برداشته است.

در همین راستا مسئولان فدراسیون گلف مدتی است مذاکراتی را با برخی مربیان و مدرسان برجسته این رشته در سطح اول دنیا انجام داده‌اند تا بتوانند در تابستان سال جاری یک دوره مربیگری برای مربیان ایرانی برگزار کنند.

حمید عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه تلاش دارند یک مدرس خوب خارجی را برای تدریس به ایران بیاورند، گفت: تمام تلاش ما این است تا بتوانیم چشم‌انداز و آینده خوبی برای رشته گلف در ایران به وجود بیاوریم. از طرفی هم با توجه به اینکه مخاطبان زیادی به رشته گلف در ایران وجود دارد در نظر داریم یک مدرس خوب خارجی را برای برگزاری سمینار برای یک هفته تا ده روز به ایران بیاوریم. هزینه حضور این مربی نزدیک به ده هزار دلار از نظر ما پیش‌بینی شده است. 

وی افزود: در این مدت هم با کیم یکی از مدرسین برجسته اهل کره جنوبی که در سنگاپور اقامت دارد رایزنی‌های فراوانی داشته‌ایم تا بتوانیم در تابستان پذیرای او در ایران باشیم آن هم به واسطه این است که در گذشته او به ایران سفر داشته است. به طور حتم مربیان ما می‌توانند با حضور او از نظر فنی خودشان را آبدیده کنند و چنانچه مذاکرات ما با کیم به نتیجه نرسد به سراغ دیگر گزینه‌ها خواهیم رفت.

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا