اقتصادی

عنایتی 3 بازیکن بزرگسال استقلال را برای بازی‌های آسیایی می‌خواهد

عنایتی 3 بازیکن بزرگسال استقلال را برای بازی‌های آسیایی می‌خواهد

سرمربی تیم فوتبال امید برای بازی‌های آسیایی سه بازیکن بزرگسال استقلال را می‌خواهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، با توجه به اینکه لیست 50 نفره اولیه اعضای تیم ملی امید برای ثبت نام در بازی های آسیایی پیش از انتخاب رضا عنایتی به عنوان سرمربی ارسال شده بود وی پس از روی کار آمدن در مورد انتخاب سه بازیکن بزرگسالی که می تواند در اختیار داشته باشد به این جمع بندی رسیده بود که شهریار مغانلو، ابوالفضل جلالی و پیام نیازمند را در اختیار بگیرد اما پس از بررسی های روزهای اخیر وی یک نکته مهم را مد نظر قرار داده و به همین دلیل در انتخاب سه بازیکن بزرگسالش تجدید نظر کرده است.

او به دلیل حضور تیم های سپاهان و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از استفاده از بازیکنان این تیم ها در تیم امید صرف نظر کرده و با توجه به اینکه به نظر می رسد استقلال در سال جاری هم نمی تواند در لیگ قهرمانان باشد قصد دارد هر سه بازیکن بزرگسالش را از این تیم انتخاب کند.

اما استفاده از سه بازیکن بزرگسال استقلال در کنار سایر ملی پوشان زیر 23 سال این تیم باعث می شود تا در کوران رقابت های باز یهای آسیایی مسابقات آبی پوشان دتر تحت تاثیر قرار گیرد و از سویی شاید کادرفنی استقلال هم با حضور این تعداد بازیکنش در اردوی تیم امید موافقت نکند.

با توجه به این وضعیت حتی حالت دومی هم وجود دارد که عنایتی کلا قید استفاده از سه بازیکن بزرگسال را برای باز ی های آسیایی بزند و فقط از بازیکنان زیر 23 استفاده کند.

دکمه بازگشت به بالا