عمومیمدیریت کسب و کار

اختلاف سنی شکیرا و پیکه

جرارد پیکه و شکیرا در روز تولد مشترکشان چه می کنند؟

 

جرارد پیکه و شکیرا ، این زوج جنجال ساز این روزها با این که 10 سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند ولی دقیقا در یک روز متولد شده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین، پس از آنکه خبر جدایی شکیرا از پیکه در فضای مجازی داغ شد،  شکیرا در مورد جدایی اش از پیکه پیامی منتشر کرد و نوشت: متأسفیم که تأیید می‌کنیم در حال جدایی از یکدیگر هستیم. برای آرامش فرزندان‌مان که مهم ترین اولویت ماست، تقاضا داریم به حریم خصوصی‌مان احترام گذاشته شود. از درک شما سپاسگذاریم.

به نقل از حاشیه نیوز حاصل زندگی مشترک پیکه و شکیرا، دو فرزند به نام های ساشا و میلان هستند. شکیرا قبلا تایید کرده بود از ازدواج با پیکه می ترسد و ترجیح می دهد آنها همچنان برای یکدیگر نامزد باشند.  اختلاف سنی شکیرا و پیکه به ۱۰ سال می رسد. شکیرا ۴۵ با پیکه ۳۵ همیشه مورد توجه رسانه ها قرار داشتد.

اختلاف سنی شکیرا و پیکه

پشت پرده و دلیل طلاق شکیرا از پیکه

طبق ادعای رسانه های خارجی، جرارد پیکه برای شکیرا تمام شده چراکه مدافع بارسلونا به او خیانت کرده است. پیکه مدتی است با یک زن دیگر وارد رابطه عاشقانه شده و شکیرا به خیانت او پی برده است. پیکه چند هفته ای است که در خانه مجردی خود زندگی می کند و همسایگان او این موضوع را تایید کرده اند. طبق گفته یکی از همسایه ها، پیکه همراه با دوستان خود از جمله ریکی پویگ تقریبا هر شب در این خانه مشغول تفریح و خوشگذرانی هستند. تصمیم شکیرا برای جدایی قطعی از پیکه جدی است و‌ آنها مدت هاست فعالیت مشترکی در شبکه های اجتماعی نداشته اند. شکیرا حتی اخیرا آهنگی با محتوای خیانت خوانده است.

معشوقه‌ جدید پیکه کیست؟

عده‌ای مادر یکی از هم تیمی های پیکه و برخی هم یک دختر دانشجوی ۲۰ ساله را هووی شکیرا و معشوقه‌ جدید پیکه معرفی کرده اند. البته تمامی این صحبت ها با عنوان شایعه در خبرگزاری ها منتشر می شود و هیچ یک مورد تایید نیست.

 

دکمه بازگشت به بالا