عمومیمدیریت کسب و کار

مزایای استفاده از کارواش صنعتی چیست؟

بر اساس عملکرد یک کارواش صنعتی باید گفت که اکثر مدل های آن برای انجام فعالیت باید به شیر آب متصل شوند. پمپ فشار قوی جزء اصلی و مهم این تجهیزات است و از آنجایی که وظیفه افزایش فشار آب، نظافت و شستشوی سطوح مختلف را بر عهده دارد، ابتدا باید به منبع آب متصل شده و در هنگام خروج نیز باشد. فشار، تحویل مورد نیاز در واقع به این صورت است که مقدار فشار آب وارد شده توسط پمپ تعبیه شده به دستگاه افزایش یافته و آب از طریق دستگاه های دیگر مانند نازل و نازل پاشیده می شود.

دو عامل بسیار مهمی که باید در کارواش کارواش یا واتر جت صنعتی در نظر گرفت، جریان یا سرعت آب و فشار آب است. هر چه سرعت پاشش آب پمپ دستگاه بیشتر باشد، دستگاه در انجام عملیات نظافت کارایی بیشتری دارد. هر چه فشار آب بیشتر باشد، دستگاه قدرت بیشتری برای تمیز کردن و شستشوی آلودگی و حتی لایه های قدیمی و عمیق آلودگی دارد.

مزایای استفاده از کارواش صنعتی چیست؟

یکی از سوالاتی که اکثر خریداران در ذهن دارند این است که پمپ کارواش صنعتی با توجه به مشخصات فنی آن چه مزایای دیگری به جز اسپری آب فشار قوی می توان برای آن در نظر گرفت؟ عموماً زمانی که قصد مصرف آب کمتری داریم از واتر جت صنعتی استفاده می شود. به عبارت دیگر در مصرف آب صرفه جویی کنید. شکی نیست که استفاده از چنین دستگاه مکانیزه ای نسبت به روش های تمیز کردن اسپری فشار قوی سنتی و قدیمی، مقدار بسیار کمتری آب برای حذف آلودگی ها مصرف می کند.

علاوه بر این استفاده از کارواش های صنعتی کمک می کند تا کارهای تمیز کردن به راحتی و در کمترین زمان انجام شود. با حفظ کیفیت منحصربفرد و بادوام به زبان ساده کاهش تعداد پرسنل خدماتی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه دارد. یکی از مزایای این تجهیزات از دیگر مزایای استفاده از واترجت های صنعتی می باشد. می توان به ویژگی های اصلی آن اشاره کرد که تجهیزات فشار قوی و قدرتمند با ابعاد استاندارد مانند اپتیک، تمامی قسمت های باریک و سهل الوصول را تمیز می کند و از طرفی کاهش استفاده از مواد شوینده باعث می شود تمامی محصولات کارواش صنعتی سازگار با محیط زیست باشند.

مزایای استفاده از کارواش صنعتی چیست؟

آشنایی با انواع کارواش های صنعتی

طراحان و سازندگان کارواش صنعتی آب نیرو با توجه به مصارف مختلف انواع مختلفی را تولید و با قیمت مناسب در بازار عرضه می کنند. هر کدام از اجزایی مانند موتور، پمپ دستگاه، نازل و شلنگ آب تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزاتی مانند نازل و لنس به منبع آب متصل می شوند. در ادامه شما را با انواع ساخت این محصول آشنا می کنیم:

کارواش صنعتی برقی: همانطور که از نام آن پیداست، این نوع کارواش از موتور الکتریکی برای عملیات نظافت خود استفاده می کند و برای مصارف نیمه صنعتی و خانگی بسیار مناسب و کاربردی است.

کارواش صنعتی بنزینی: این نوع کارواش صنعتی انرژی مورد نیاز خود را برای کار از بنزین تامین می کند. اندازه های مختلف این دستگاه تولید می شود و عمدتاً برای مصارف صنعتی و سنگین استفاده می شود.

بطری آب صنعتی بنزینی: در حین عملیات نظافت صدای زیادی ایجاد می کند، بنابراین بهتر است در داخل منزل از آن استفاده نکنید.

کارواش آب سرد و گرم صنعتی: این مدل واتر جت ماشینی برای نظافت سطوح مختلف ایده آل است. در بسیاری از موارد به دلیل عمق آلودگی باید از آب گرم برای نظافت استفاده کرد. به این دلیل که افزایش دمای آب در جت آب گرم صنعتی، بافت آلوده را از سطح جدا می کند و سمپاشی و تمیز کردن با آب گرم را آسان می کند.

شماره تلفن جهت اطلاع از قیمت آب نیرو:

۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴ –  ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳

دکمه بازگشت به بالا