اقتصادیعمومیمدیریت کسب و کار

آیا برای شستشوی صورت بهتر است از آب سرد یا گرم استفاده کنیم؟

کدام یک برای صورت بهتر است، آب سرد یا گرم؟

ژل شستشو صورت ویتابلا: انتخاب روش معمول مراقبت از پوست به همان اندازه انتخاب نوع آب مصرفی مهم است و این به معنای استفاده از آب بطری نیست. از آنجا که برای جلب رضایت پوست کار دشواری نیست، تنها کاری که شما باید انجام دهید داشتن دمای مناسب آب است و به این صورت پوست از سلامتی بسیار خوبی برخوردار خواهد بود.

استحمام با آب گرم به آرامش شما کمک می کند، اما بهترین گزینه برای پوست نیست. زیرا بعد از پاکسازی باعث ایجاد سطح بالایی از می شود و پوست را خشک می کند. از آنجا که آن را از روغن های طبیعی لازم سلب می کند و با افزایش تولید روغن، پوست آن را بسیار براق نشان می دهد، این باعث می شود که آب گرم برای بدن سالم نباشد، آسیب آن دو برابر می شود، زیرا پوست از قبل خشک است و پوست چرب به آن واکنش نشان می دهد.

استحمام با آب گرم و ایجاد حساسیت پوستی

در مورد آب سرد، علاوه بر فوایدی که در بالا ذکر شد، به پوست کمک می کند تا سیستم پاک کنندگی خود را حفظ کند، اما همیشه برای پوست بهترین نیست، در واقع آب ولرم آب ایده آل برای پوست است و بهترین را نیز تأمین می کند.

آب گرم و ملایم بهترین تجربه شستشوی صورت و سلامت کلی پوست را فراهم می کند، زیرا به شما اطمینان می دهد که پاک کننده های صورت مقدار کافی کف بدست می آورند، آلودگی را از سطح پوست کاملاً پاک می کنند و به طور مناسب روغن های طبیعی پوست را متعادل می کند.

نکاتی برای تمیز کردن صحیح صورت

ژل بهداشتی بانوان: شستن صورت همیشه به عنوان یک کار سخت انجام می شود، برای دستیابی به پوستی صاف و روشن، استفاده از محصولات مناسب شستشوی صورت مانند و دمای مناسب آب که به پوست آسیب نمی رساند توصیه می شود. در اینجا نکاتی برای شستن صورت به روش صحیح آورده شده است:

قبل از شستن صورت، یا با حوله، یا با دستمال تمیز کننده بدون الکل یا با پنبه آرایش را پاک کنید.

صورت را دو بار بشویید. در ابتدا می توان از یک شوینده با پایه روغن استفاده کرد و پس از آن یک پاک کننده ملایم و به دنبال آن اسکراب یا کف تهیه کرد و مزیت استفاده از پاک کننده های پایه روغن این است که در حل آرایش عالی هستند. بنابراین دو بار شستن صورت می تواند برای کسانی که آرایش سنگین می کنند عالی باشد.

با استفاده از انگشتان به صورت دورانی و یا یک ، به آرامی صورت خود را با آب ولرم ماساژ دهید.

برای از بین بردن انواع جوش، آکنه و جای جوش می توانید با استفاده از و آب سرد صورت خود را شستشو دهید.

صابون زردچوبه سیندرلا

صورت لازم نیست هر بار که شسته می شود، لایه برداری شود، زیرا انواع پوست از حالت طبیعی تا خشک نیاز به لایه برداری حداکثر دو بار در هفته دارند.

مرطوب سازی صورت پس از شستن صبح و شب صورت و بهتر است صبح یک کرم مرطوب کننده سبک و سنگین تر از آن هنگام شب استفاده نمایید.

فواید آب سرد برای منافذ صورت

محصولات شرکت بیز: بسیاری بر این باورند که یکی از فواید آب سرد برای صورت این است که به کوچک شدن منافذ کمک می کند، اما در واقع این یک جمله بی اساس است. از آنجا که اندازه منافذ فقط توسط ژنتیک تعیین می شود، علاوه بر این که همیشه استفاده از آب سرد روی صورت ممکن است باعث تحریک شود و در بعضی موارد منجر به قرمزی شود.

آنچه در واقع اتفاق می افتد این است که آب سرد باعث انقباض رگ های خونی می شود که باعث ایجاد احساس تنگی می شود. بنابراین می تواند به کاهش پف در پوست خسته یا خشک، به ویژه در اطراف چشم کمک کند، اما هرگز نمی تواند اندازه منافذ را تغییر دهد. زیرا اندازه منافذ صورت ژنتیکی است و تصادفی نیست.

آیا برای شستشوی صورت بهتر است از آب سرد یا گرم استفاده کنیم؟

فواید آب سرد برای منافذ صورت

سخن پایانی

بسیاری از مزایای آب سرد برای صورت وجود دارد که افسانه ای هستند و هیچ پایه علمی ندارند. بنابراین، نباید کسی را فریب داد که استفاده از آن یک راه حل جادویی برای مشکلات پوستی است. منافذ پوست باز و بسته نمی شوند و استفاده از آب سرد برای جمع شدن آنها هیچ پشتیبانی علمی ندارد و برای تمیز کردن آنها باید از بخار استفاده کنید نه از آب گرم.

بنابراین نباید صورت را با آب گرم شست تا سعی شود منافذ باز شود و سپس آن را با آب سرد بشویید تا بسته شود. بهترین کار استفاده از آب ولرم است و بعد از آن می توان از آب سرد به عنوان قسمت پایانی شستشو استفاده کرد و سپس آن را با حوله پنبه ای به آرامی خشک کنید و از برای هر پوست استفاده کنید.

جهت اطلاع از طرح های تخفیفی صابون های سیندرلا و مسابقه های جایزه دار از طریق اینستاگرام در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا