اجتماعیمدیریت کسب و کار

علی فرجی را بیشتر بشناسید!

امروزه هیچ فردی را نمی‌توان پیدا کرد که با دعاوی حقوقی و کیفری ارتباط داشته و بتواند این اصل را که برخورداری از تجربیات یک وکیل خبره، در تسریع روند دادرسی و احقاق حق موثر است را انکار نماید. همان طور که به هنگام مریضی بایستی به سراغ پزشک متخصص برویم، در دعاوی حقوقی نیز انتخاب یک وکیل خبره و باتجربه بسیار حائز اهمیت است. برخلاف تصور عده‌ای، استفاده از تجربیات، مشاوره و خدمات حقوقی که وکلا در اختیار موکلان خود قرار می‌دهند، یک هزینه اضافی نبوده و در واقع می‌توان گفت که عکس این تصور درست است و استفاده از وکلای مجرب نه تنها هزینه اضافی به شما تحمیل نخواهد کرد، بلکه موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های دادرسی شده و سبب می‌شود تا سریع‌تر به نتیجه دلخواه برسید. یکی از وکلای خبره که به دلیل داشتن تجربه و مهارت در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، جناب آقای علی فرجی، وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری مرکز، می‌باشد و با توجه به نقش کلیدی دفاع وکیل در تسریع روند دادرسی و دست‌یابی به نتیجه مورد نظر، ما این مطلب را به معرفی بیشتر خدمات حقوقی جناب علی فرجی اختصاص داده‌ایم، تا مخاطبان با دیدی روشن‌تر از خدمات حقوقی ارائه شده از سوی دفتر وکالت ایشان بهره ببرند؛ بنابراین، اگر شما هم در این زمینه کنجکاو هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شاخه‌های فعالیتی علی فرجی

اگر مسیرتان به جنت آباد خورده باشد، مطمئنا تاکنون نام علی فرجی که یکی از وکلای به نام و با تجربه است را شنیده‌اید. علی فرجی غالب حسن شهرت خویش را وام‌دار تجربه، سابقه درخشان و رضایت موکلان خویش است. همواره تعهد و در اولویت قرار دادن موکلان مورد توجه آقای علی فرجی بوده و همین مسئله سبب شده تا در تمامی مراحل دادرسی چه در مراجع رسمی و دادگستری و چه در داوری، با نهایت دقت روند دادرسی مورد تعقیب قرار گرفته و با اتخاذ معقول‌ترین اقدام حقوقی، نتیجه پرونده به نفع موکلان ایشان بازگردد.

ناگفته نماند که این وکیل خبره، حوزه‌های فعالیتی خویش را منحصرا در دعاوی حقوقی محدود نکرده است و شما می‌توانید علاوه بر موضوعاتی همچون اختلافات قراردادی، خانوادگی، ارث، وصیت، شراکت مدنی، دعاوی ملکی و موضوعات حقوقی از این قبیل، در موضوعات کیفری و جزائی، اختلافات موجود بین کارگر و کارفرما، دعاوی تجارتی و ورشکستگی نیز از تجربیات ایشان بهره ببرید. لازم به ذکر است که در تمامی حوزه‌های گفته شده، قبل از آن که هرگونه اقدام حقوقی نظیر طرح دعوا در دادگاه یا مراجع صالح دیگر صورت گیرد، چندین جلسه مشاوره حقوقی با حضور موکل یا موکلان، در دفتر وکالت آقای علی فرجی برگزار می‌شود تا در نهایت با بررسی دقیق ابعاد و زوایای مختلف پرونده مورد نظر، بتوان مفیدترین اقدام حقوقی را انجام داد.

ویژگی‌های استفاده از خدمات حقوقی علی فرجی

رشته حقوق نیز همچون بسیاری از رشته‌های تخصصی حیاتی دیگر، از حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف شکل گرفته است. برخی از این حوزه‌ها به قدری با مفاهیم پیچیده در ارتباط هستند که افراد غیرمتخصص نمی‌توانند به درک درستی از مفاهیم قانونی دست یابند و در همین نقطه است که اهمیت استفاده از خدمات حقوقی بیش از پیش نمایان می‌شود. در این بین بررسی ویژگی‌های خود وکیل مورد نظر و همچنین خدماتی که ارائه می‌دهد می‌توان نقش بسیار موثری در انتخاب درست ما داشته باشد، در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از خدمات حقوقی آقای علی فرجی می‌پردازیم:

برخورداری از اطلاعات به‌روز و قوانین جدید

با توجه به تغییراتی که به طور مداوم در قوانین و آئین نامه‌ها رخ می‌دهد، آگاهی از به‌روزترین اطلاعات و اصلاحیه‌ها به یک اصل اساسی تبدیل شده است که خوشبختانه آقای فرجی کاملا به این اصل واقف بوده و همواره تغییرات و اصلاحاتی که در قوانین مختلف رخ می‌دهد را به دقت بررسی می‌نماید و همین مسئله سبب شده تا موکلان ایشان به هنگام دریافت مشاوره حقوقی، از به‌روزترین اطلاعات موجود بهره ببرند.

تسلط بر جلسه دادرسی

نحوه دفاع وکیل، برخورد وی با وکیل طرف مقابل و همچنین قاضی، بسیار بر روی پیشرفت پرونده موثر است و صرفا داشتن دانش حقوقی نمی‌تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند. آقای فرجی علاوه بر داشتن اطلاعات حقوقی، از فن دفاع بسیار خوبی نیز برخوردار می‌باشند. بیان شیوا و رسا و همچنین بیان سنجیده و نافذ، همواره می‌تواند نقش کلیدی را در احقاق حق موکلان ایفا نماید که نمی‌توان به راحتی از کنار چنین مهارتی گذر کرد.

ارائه بهترین و سریع‌ترین راه‌حل‌های حقوقی

به هنگام دریافت مشاوره حقوقی، به دلیل داشتن تبحر کافی در حوزه‌های فعالیتی، ایشان چندین راه‌حل حقوقی را به شما پیشنهاد می‌کنند و با شرح جزئیات هر کدام از راه‌حل‌های گفته شده به شما کمک می‌کنند تا بهترین راه را برای حل مشکل حقوقی و کیفری خویش انتخاب نمایید.

حق ‌الوکاله مقرون به صرفه

بحث دستمزد وکیل همواره یکی از دغدغه‌های افرادی بوده که با مشکلات حقوقی و کیفری دست و پنجه نرم می‌کنند، آقای فرجی با در نظر گرفتن این نکته که وظیفه اصلی وکیل، کمک و امانت‌داری است، همواره تلاش نموده‌اند تا با دریافت حق ‌الوکاله‌های منصفانه، گره‌ای از پرونده‌های حقوقی را باز نمایند. ایشان در همان ابتدای کار، مراحل مختلفی دادرسی که در پیش روی موکل قرار دارد را به طور دقیق شرح می‌دهند و متناسب با آن یک حق‌ الوکاله منصفانه را تعیین می‌کنند.

مزایای استفاده از خدمات حقوقی علی فرجی

به هنگامی که بیمار می‌شویم، مراجعه به پزشک به یک نیاز اجتناب ناپذیر، تبدیل می‌شود و در صورتی که تعللی در مراجعه به پزشک داشته باشید یا پزشک متخصص و ماهری را انتخاب نکنید، مطمئنا روند بهبود شما به درازا می‌کشد؛ این امر در مسائل حقوقی و کیفری و مراجعه به وکیل نیز صدق می‌کند و انتخاب یک وکیل ماهر در پیروزی شما در میدان نبرد دادرسی بسیار موثر خواهد بود. بررسی مزایای استفاده از خدمات حقوقی آقای فرجی می‌تواند دید خوبی را در اختیار شما قرار دهد تا پس از مطالعه این مزایا، دست به انتخابی درست بزنید. به طور کلی مهم‌ترین مزایای استفاده از چنین خدماتی به شرح زیر می‌باشد:

  1. ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
  2. پیگیری‌های مداوم و مستمر تا حصول نتیجه نهایی
  3. ارائه بهترین راه‌حل‌های قضایی و حقوقی
  4. بهره‌گیری از فنون خاص دفاع در جریان رسیدگی به دعوا
  5. ارائه مستمر گزارش کار به موکلان
  6. پیش‌بینی میزان موفقیت به هنگام قبول پرونده

علی فرجی؛ وکیل مجرب فعال در پرونده‌های حقوقی و کیفری

همان طور که در مطالب فوق مشاهده کردید، جناب فرجی یکی از بهترین وکلای تهران بوده که در طول سال‌های فعالیتی خویش به دلیل سابقه درخشان خود، بسیار مورد توجه اصحاب دعوا قرار گرفته و به همین علت ما در این مطلب به معرفی بیشتر ایشان پرداختیم. آقای فرجی به دلیل برخورداری از تبحر کافی توان پذیرش پرونده‌های مختلف در زمینه‌های حقوقی، کیفری، مالیاتی، اختلافات مربوط به کارگر و کارفرما و مواردی از این دست را داشته و شما با خیال راحت می‌توانید پرونده‌ها و دعاوی خویش را به ایشان بسپارید. برخورداری از فن دفاع، تنظیم لایحه‌ها به صورت حرفه‌ای و در نظر گرفتن حق الوکاله منصفانه از ویژگی‌های کلیدی استفاده از خدمات حقوقی ایشان محسوب می‌شود. ناگفته نماند که اگر در مسئله حقوقی و کیفری نیاز به مشاوره دارید، به شما توصیه می‌کنیم که با شماره 09129227746 تماس گرفته و مشکل خود را با جناب فرجی در میان بگذارید تا بهترین راه‌حل حقوقی را دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا