ورزشی

از اقدام عجیب بیرانوند، فحاشی به ووریا غفوری و هاشمی نسب تا ثبت یک تصویر ماندگار در آزادی+عکس

نگاهی به اتفاقات دیدار رفت پرسپولیس – فولاد خوزستان

از اقدام عجیب بیرانوند، فحاشی به ووریا غفوری و هاشمی نسب تا ثبت یک تصویر ماندگار در آزادی+عکس

دیدار رفت تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان با حوادث و حواشی جالبی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در مهم‌ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران فولاد خوزستان در ورزشگاه شهدای فولاد میزبان پرسپولیس است، دیداری که ساعت ۱۷:۱۵ فردا برگزار خواهد شد.

دیدار رفت دو تیم که در روز جمعه ۲۸ مرداد برگزار شد دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند و این بار در حالی با هم رودررو خواهند شد که سرخپوشان پایتخت به صدر جدول تکیه زده‌اند و سرخپوشان اهواز در میانه جدول جای دارند. دو تیم پیش از ۵۰ مرتبه مقابل هم صف‌آرایی کردند که ۲۵ بار پرسپولیس و تنها ۱۱ بار فولاد برنده شده و ۱۴ بار هم دو تیم به تساوی قناعت کردند.

در مسابقه رفت حواشی متعددی رخ داد که در ذیل به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

*احسان پهلوان، سعید آقایی و مهدی شیری سه بازیکنی که فصل قبل با عدم اعتقاد یحیی گل‌محمدی پرسپولیس را ترک و به فولاد خوزستان پیوسته بودند پیش از شروع بازی به سوی نیمکت تیم سابق خود رفتند و برخورد گرمی با هم‌تیمی‌های قدیمی خود داشتند.

*بازگشت زودهنگام وریا غفوری کاپیتان سابق استقلال به ورزشگاه آزادی و حضور در ترکیب ابتدایی فولاد جالب توجه بود. هواداران پرسپولیس در این بازی بارها علیه ووریا غفوری موضع گیری کردند.

بماند/ وقتی گل‌محمدی و نکونام مچ هم را نخواباندند

*روی یک توپ ارسالی علیرضا بیرانوند با مجید علیاری برخورد شدیدی داشت و تا آستانه از هوش رفتن پیش رفت اما مشکل جدی برای دروازه‌بان پرسپولیس ایجاد نشد.

* دراگان اسکوکیچ که  آن زمان هنوز جای خود را به کارلوس کی‌روش نداده بود در ورزشگاه آزادی حاضر بود در حالی که روز قبل در بندرانزلی به تماشای بازی استقلال و ملوان پرداخته بود.

*اعتراضات به داوری از روی نیمکت‌ها به خصوص فولاد و بازیکنان داخل زمین باعث شد تا پیام حیدری به حسین کعبی و مهدی ترابی اخطار دهد، ضمن اینکه بازیکنان فولاد اعتقاد به اخراج بازیکنان پرسپولیس داشتند.  

بماند/ وقتی گل‌محمدی و نکونام مچ هم را نخواباندند

*  در یک صحنه این دیدار مجید علیاری برای وقت‌کشی پس از آنکه در بیرون از زمین ضربه خورد خود را به داخل زمین کشاند و افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس بابت این رفتار مهاجم فولاد به شدت به داور اعتراض کرد. در این لحظه علیرضا بیرانوند خود را به علیاری رساند و پای او را کشید تا از زمین خارج شود که این غائله با ورود داور مسابقه تمام شد.

بماند/ وقتی گل‌محمدی و نکونام مچ هم را نخواباندند

*آفساید مشکوک وینگر پرسپولیس در حالی از سوی پیام حیدری اعلام شد که کمک وی چنین نظری نداشت و به دنبال آن بازیکنان پرسپولیس معترض شدند.

بماند/ وقتی گل‌محمدی و نکونام مچ هم را نخواباندند

اما یکی از مهمترین اتفاقات این دیدار فحاشی تند هواداران ÷رس÷ولیس به بازیکن سابقشان بود. در این دیدار مهدی هاشمی نسب هم با شعارهای هواداران پرسپولیس پذیرایی شد ضمن آنکه حتی حسین کعبی نیز از عصبانیت پرسپولیسی ها بی نصیب نماند. بعد از شعارها و فحاشی پرسپولیسی ها یکی از ماندگارترین عکس ها در ورزشگاه آزاد ثبت شد. جایی که یک پدر دستان خود را روی گوش فرزندش گذاشت تا شعارها را نشنود.

از اقدام عجیب بیرانوند تا فحاشی به ووریا غفوری و هاشمی نسب تا ثبت یک تصویر ماندگار در آزادی+عکس

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا