استان ها

19 کوهنورد قزوینی نشان سیمرغ کوههای ایران را دریافت کردند

به لوگر ایواره از قزوین; به عرض المزيد روز جانهي كوهيستان و كوهنوردي، همايش حداي نشان ملي سيمرگ كوههاي ايران عصر دوشنبه با حجم هاي ميلي نهايں استد محمود شرك باز، مدرس دوره همدان تيابان كردي، استاد حسين نظر، بیر بیر سیمرگ کوههای ایران، اسداد محمد اسدی face of the کشور ایران، عباس علایی مقدمد مدیرکل سرته و جوانان استان، قاسم اللهیاری و ولی چگینی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در سالن الفرحانسرای هشتم بهشت ​​قزوین سکراد شد.

09

شاهین اسدی رئیس فدراسیون کوهنوردی استان قزوین در این مراسم اظهار داشت: کوهنوردی سبک زندگی اصیل است که ورزشکارانی که با طبیعت دوست هستند دنبال می کنند و اخلاق و دوستی با طبیعت و محیط زیست را در خود گنجانده است. دستور جلسه.

وی افزود: اجرای طرح سیمرغ و سفر به قله های ایران و مستندسازی آنها کاری بسیار سخت و پرمخاطره است که به نظر من فدراسیون باید به آن اهمیت بیشتری بدهد و برای ارتقای جایگاه خود تلاش کند.

اسد تصریح کرد: اجرای طرح سیمرغ با صعودهای سخت و شب های بی خوابی الزامات زیادی دارد که ورزشکاران باید آمادگی جسمانی و روحی بالایی داشته باشند و مهارت های تخصصی برای صعود داشته باشند تا این صعودها ایمن، سالم و موفق باشد.

05

رئیس فدراسیون کوهنوردی استان قزوین یادآور شد: متأسفانه گاهی مدال آوران سیمرغ کوهنوردان را به گونه ای رها می کنند که انگار به پایان این رشته ورزشی رسیده اند در حالی که باید صعود برون مرزی برای این افراد و فدراسیون و فدراسیون تعریف شود. تا عمر عرض المزيد كوهنورد بعد از گرتن مدال سيمرغ به پيان نرسد.

وی گفت: دوره های پایداری در طبیعت و چتربازی باید جدی گرفته شود و از ورزشگاه انتظار داریم دوره های تخصصی و مهارتی در زمینه های توجیهی، کار با قطب نما، پایداری در طبیعت و کمک و امداد به توانمندسازی برگزار کند. کوهنوردان.” کمک کنید

اسعدی ایشترداشت: ما یک یادداشت تفاهم بین فدراسیون و موسسات خصوصی امضا شده برای جذب گردشگران به رشته کوه ارائه می دهیم.

00000

وی از مدیرکل سرکت وجوانان استان نیز کرد بری تسریع در ساخت سانگ نوردی کامه این را نمده دهد.

اسعدی گفت: از ریس فیدرینی بریک دریم بری علیوی دانش برازینی استان و طربیت برای شرستانی برامنی بریک.

0898

در عرض المزید از 19 کوهنورد زبده استان که قائده اند به 31 قله کیشور کودی کندن نشان افتیکر سیمرگ هدا شد.

حبیب الله راستاد، اسغر نیابی، کوربان طاهرخانی، محمد حسين اينانلو، محمد فرقيقي، بهزاد فخيمي، مونيره سادات حسيني، زهرا محمدي غرمارودي، شهين بابا شاهوردي، شهين درزي راماندي، شهين جليروند، نيما به حجي اقاسي، شهين درزي راماندي، شهين جليروند، نيما حجي ويرامباسي، جواني. به کونگو نیشن سیمرگ کوههای ایران تجلیل شد.

انتهای پیام

איאין הגבר מודיש בוד؟

در نتیجه رای کیں و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا