اقتصادی

۶۷۱خودروی خارجی به مزایده رفتند

۶۷۱خودروی خارجی به مزایده رفتند

مزایده 671 دستگاه خودروی خارجی به منظور وصول بدهی مالیاتی یک شرکت واردکننده خودرو با بدهی مالیاتی بیش از 100 میلیارد تومان توسط سازمان مالیاتی برگزار می شود.

به گزارش ایواره، سازمان مالیاتی اعلام کرده است با هدف وصول معوقات مالیاتی یک شرکت واردکننده خودرو با بدهی مالیاتی بیش از 10 هزار میلیارد ریال، پس از طی مراحل اجرایی، شناسایی مخفیگاه ها و توقیف 671 خودرو. خودروهای مربوط به این شرکت ارزش گذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری به مبلغ تقریبی 7000 میلیارد ریال (بدون احتساب هزینه های قانونی) به مزایده گذاشته می شود.

بتت نام برای شرکت در آن مزایده برای خرید، از امروز لغیت 20 دی ماه بوده است و رایکشی باکات دارد که در تاریخ 25 دی ماه سال می کرید.

بر این اساس در دور اول 671 دستگاه خودروی توقیف شده مدل 2016 صفر کیلومتر شامل 19 دستگاه هیوندای سوناتا، 55 دستگاه کیا اپتیما، 132 دستگاه هیوندای سانتافه و 465 دستگاه خودروی کیا پیکانتو به مزایده گذاشته می شود.

بازه زمانی تعیین شده برای تعیین وقت برای بازدید از خودروها از یکشنبه (چهارم ماه) تا یکشنبه (13 ماه) می باشد و متقاضیان می توانند با شماره گیری کد سفارشی #6655665* در تلفن همراه خود، برای تعیین وقت قبلی اقدام کنند. होडरोहा अधा करेंड व सरवापु दर महल पूषर बह बह बै बैट व पेबेट पेबेट नाम

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا