اجتماعی

کشف بیش از ۶۰۰ هزار عدد موادمحترقه در غرب تهران/ جلوگیری از توزیع ۴۰ کیلوگرم مرفین

کشف بیش از ۶۰۰ هزار عدد موادمحترقه در غرب تهران/ جلوگیری از توزیع ۴۰ کیلوگرم مرفین

فرمانده ادارت ویژه غرب استان تهران در ادامه عملیات جداگانه پلیسی 633 هزار قطعه مواد قابل اشتعال و 40 کیلوگرم مرفین کشف کرد.

به گزارش ایواره، سردار کیوان ظهیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: با اقدامات اطلاعاتی و اخبار واصله مشخص شد افرادی با دو خودرو حامل مواد قابل اشتعال غیرمجاز از یکی از استان های غربی کیشور در محدوده Direct of the city of Islamshahr.در همین راستا تمریبی تمعم در دستورکار ماموران پلیس public security city islamshahr کار کریت

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات و رصد دقیق خودروهای فوق را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی متهم را هنگام انتقال مواد قابل اشتعال از خودروهای خود به خودروی سواری ساینا در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند. ماموران در بازرسی از خودروهای توقیفی بیش از 633 هزار نوع مواد اشتعال زا کشف کردند.

إحيري با بيان عن قائر نفر نيز در آيين شباس دستغريد، گفت: سه اوفتيه سواري در به متعادمان نيز ستعرفة شد. متهمان دستگیر و متهمان به ارتکاب جرم دستگیر شدند.

بر اساس برآورد کارشناسان ارزش مواد قابل اشتعال کشف شده بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال است.

وی همچنین از کشف 40 کیلوگرم مرفین در شهرستان شهریار خبر داد و گفت: در پی اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت فردی در این شهرستان در زمینه قاچاق مواد مخدر، تصمیم به بررسی موضوع توسط ماموران انتظامی این شهرستان شد. و انان به کوترین، ترکو و میکرید در آن همدر محدر کردین دیگر کیدر کی در آن شد، متهم اخیرا محموله ای از مواد مخدر را از حمدستان کود و به مزیل تحویل داده است.

ظهيري رمضاد داد: در همين راستان بليس ماموران باموران سيماي غرب استان تهران و بزرک تهران در کريد کردي کردي کادير کرد را در منزلش در شهريار. در بازرسی از منزل قاچاقچی مواد مخدر دو کیسه حاوی 40 بسته مواد مخدر که هر بسته یک کیلوگرمی و مجموعاً 40 کیلوگرم بود کشف و ضبط شد. قاچاقچی مواد مخدر به دلیل این جنایت دستگیر و دستگیر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا