عمومی

چاره‌ای جز به روز کردن خود نداریم

چاره‌ای جز به روز کردن خود نداریم

سرعت تغییرات زمان و تغییر شرایط و شرایط و رشد شگفت انگیز فناوری در همه عرصه ها به ویژه در رسانه ها و سیستم ارتباطی به حدی است که زندگی امروزی از جهات مختلف با دنیای گذشته متفاوت است. ماه و اخبار برای آنها روزها طول کشید اما اکنون ارتباط مردم در سراسر جهان آنی است اما امروزه این روش ها بسیار متنوع است و شما می توانید درخواست های خود را از طریق گیرنده هایی که هر فرد در اختیار دارد ارسال کنید و فرآیند تأثیرگذاری را انجام دهید. منزوی شد. دستور قرآنی «و عداّوا لهم ماستطاعتم من قوّه»، ناظر به همین مناناست. نبرد فرهنگی حتی پیچیده است.

روزامدی نست در آدر ها و شیوه ها هم باید روزامدی کانیم.باورها، آموزه های تربیتی و اخلاق فردی و اجتماعی، تقابل فکری با سایر افکار، متناسب با شرایط روز جامعه و جهان، مشابه باشد. نثر سنگین، متون طولانی و بحث های فلسفی دشوار که کمتر کسی آن را می فهمد و حوصله خواندن و گوش دادن به آن را دارد. و هر زمان که استفاده می شود، نه تنها در کلاس یا کنفرانس و بحث، در دسترس است و با سایت، وبلاگ، صفحه و کانال در شبکه های اجتماعی می توانید به زبان ساده فایل، کلیپ، یادداشت، اخبار و تحلیل بفرستید، روان، هر لحظه زنده است، می تواند به وظیفه خود عمل کند و مردم با او در تماس هستند و او را نگاه می کنند. تا مشکلات و افکارش را حل کند. کلاس و همایش تنها یکی از ابزار معلم و واعظ امروزی است و می تواند آنها را همه جا و در هر زمان در خدمت تدریس و تبلیغ خود بیاورد…

امروزه ما در فعالیت های مذهبی اجتناب ناپذیر هستیم زیرا مخالفان و دشمنان این فعالیت ها کاملاً خود را به روز کرده اند و از زمین و زمان و هوا مخاطب را پوشش می دهند و جذابیت مطالب خود را نشان می دهند.اگر به روز نیستید شما نمی توانید رحیف انان شید آموزش مهارت ها به نسل جدید نوجوانان ضروری است. اگر مردم چند ماهر باشند ، می توانند در جبهه های بیشتر خدمت کنند و مؤثر باشند.

در روز امدی، باید به مهارت هایی که جنبه های کلیدی و اساسی مانند نوشتار و گفتار دارند، بیشتر توجه شود، زیرا در بسیاری از مهارت های دیگر به اشکال مختلف وجود دارند. اگر بر این دو مهارت تسلط داشته باشید، هر چه تأثیرگذاری آنها بیشتر باشد، افراد بیشتری جذب آنها می شوند. متن های طولانی و استدلال های پیچیده باید جای خود را به متن های کوتاه، هنری و تاثیرگذار بدهند، کلیپ های کوتاهی که می توانند به راحدة به هوسی های فردان کند کاه ایست باکش تر از فیلم های فیلم است. البته با رعایت تمام احتیاط های لازم، بهترین راه برای تأثیرگذاری بر نسل امروز است.

6565

دکمه بازگشت به بالا