اقتصادی

مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره برخورد با مشترکان پرمصرف گاز ابلاغ شد

مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره برخورد با مشترکان پرمصرف گاز ابلاغ شد

مديراعم الشركت ملي غاز ايران با با بر آنكه بشكه بود، از بايك دوستور امل مصور بود. کے کے کے کے کے

به گزارش ما به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مجید چگانی در نشست عمومی با مدیران عامل شرکت های گاز استانی سراسر کشور که در سال جاری برگزار شد، بر دستورالعمل های وزارت نفت در خصوص تامین پایدار سوخت زمستانی تاکید کرد. به صورت ویدئو کنفرانس اقدامات لازم برای حفظ جریان پایدار گاز در بخش های خانگی و تجاری انجام شده است، گفت: مدیران عامل استان ها بر اساس آیین نامه اعلام شده با قطعیت نسبت به ضایعات مسؤول هستند. گاز و یا مصرف بی مورد گاز در ادارات دولتی و مجموعه های خصوصی با رسیدگی و گزارش عملکرد روزانه آنها اجرای این مصوبه را اعلام می دارد.

وی افزود: شمول این ابلاغیه شامل کلیه مجموعه های دولتی و شرکت ملی گاز کشور و شرکت های تابعه می شود. در صورت استفاده از هر یک از آنها در اقلام غیرضروری مانند سایر مجموعه های دولتی و غیردولتی، قطعی گاز لحاظ می شود.

معاون وزیر نفت و گاز با تاکید بر اینکه اولویت شرکت ملی گاز ایران گازرسانی به منازل و حفظ جریان پایدار گاز مشترکان خانگی است، گفت: از نظر تجاری ضروری است که مدیریت مصرف انجام می شود.

وی با اشاره به موارد غیرضروری و مصرف گاز در بخش‌های دولتی و غیردولتی که شامل قطعی گاز خواهد بود، تصریح کرد: این موارد در اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی به شرکت‌های تابعه تشریح شده است، اما به‌طور مشخص می‌توان از آن برای برخی تفریحات آبی استفاده کرد. وی خاطرنشان کرد: گروه‌هایی از جمله استکرهای روباز آبگرم، بخاری‌های نصب شده در محیط بیرونی و باغ‌ها و مراکز تجاری با اقدامات مشاهداتی مربوط به هر یک اشاره کرد.

وی یادآور شد: برای مدیریت مصرف گاز در دوره سرما نیازمند هماهنگی و همکاری همه دستگاه های متولی هستیم که با توجه به اینکه این ابلاغیه به تایید شورای عالی امنیت ملی رسیده است هماهنگی دستگاه های ارتباطی مانند صدا و رادیو را افزایش می دهد. شورا، به عنوان یک سفارش برتر برای همه دانه های دولتی فرد شد و از آیین رو آنتیز دریم استانی در همه رده ها با امیدیر افیل شرکت های استان کاز شرکت استان کامیل سابریک باده بهدید تا پشاالله در حفزی کیشر گاز در کیشور و غرم نگهدان منزل هموطنان، کللی به وجود نیاید

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا